truck-2920533_1280
7.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Náhradní díly na smykem řízené nakladače

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Tváříme se, že je nepotřebujeme, ale musíme je mít. Náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC jsou chtě nechtě součástí našich dílen. Pojďme se podívat na některé „must have“ našich dílen.

Nekonečný boj s těsněním aneb nepostradatelné náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC 060

Stojí pár korun, a přesto jich máme vždy nedostatek. Už víte, co to je? Správně – jedná se o těsnění. Náhradní díly na UNC 060, které je dobré mít ve své zásobě. Zteřelé těsnění, které praskne není nic, co váš stroj ocení. Únik kapaliny může znamenat spuštění řetězce událostí, na jehož konci vás čeká k zaplacení nejeden účet.

Náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC 061 mějte vždy v zásobě

Uklouznout na vysypaných kuličkách z ložiska sice může pobavit kolegu či souseda, ale vás už zas tak ne. Pro vás to, po tom, co se sesbíráte ze země, bude znamenat co nejdříve vyměnit ložisko. V tuto chvíli oceníte jeho zásobu – jen ho vytáhnete z regálu, namontujete a pokračujete v práci. Tyto náhradní díly na UNC 061 jsou v internetovém obchodě neustále v nabídce. Takže pořízení několika navíc bude pro vás hračka.

Kvalitní náhradní díly na smykem UNC 750

Takovým pomyslným evergreenem v kategorii náhradní díly na UNC 750 jsou hadice. Vyplatí se mít jich pár metrů navíc. Pokud bude vesmír zády k vám a z ničeho nic praskne vodní hadice s kolenem, tak určitě nevyskočíte radostí ke stropu. Náhradní díly na smykem řízený nakladač UNC 750 jsou naštěstí snadno k sehnání. Hadice kupujte od ověřených značek a prodejců, jejich častá výměna vás tak mine.

Projděte svou firemní garáž a zhodnoťte, jestli máte dostatečné zásoby vašich nejčastěji měněných náhradních dílů na smykově řízené nakladače UNC, pokud jich máte nedostatek neváhejte a objednejte si z internetového e-shopu rychle a z pohodlí domova.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 196 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.