villaggio-acacie-gallx1x667o8
10.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Nadělte si pod stromeček báječnou rodinnou dovolenou v Itálii

Sdílejte článek:

(PR) 10|12|2015

Blíží se nejkrásnější svátky v roce. Štědrý den pomalu klepe na dveře a mnozí z nás tak usilovně přemýšlejí, co by nadělili svým nejmilejším pod stromeček. Při pohledu z okna na současné podzimní nevlídno, jistě každý alespoň na chvíli myšlenkami zabrousí za krásnými slunečními dny na písečné  pláži v romantické přímořské destinaci.

Takový dárek se stává téměř ideálním řešením, když si uvědomíme, že jím najednou potěšíme celou rodinu a ještě navíc i sebe samotného. Tedy, kupříkladu pro nerozhodné muže, manžele, vyřeší velmi elegantně ono předvánoční dilema s neoblíbeným obíháním různých obchodních center a ještě navíc jistě u zbytku rodiny zvedne jeho prestiž.

Jakou zemi se dnes pro nákup letní dovolené vybrat?

V současné době, kdy je mediální zpravodajství na celém světě plné imigrační krize, hrozeb teroristických útoků a problémů s tím spojených, je tato otázka zcela zásadní. Každý odpovědný člověk myslí především na bezpečnost svoji a tím více celé své rodiny.

Cestovatelé si tedy vybírají destinace, kde je bezpečností situace pod kontrolou a mohou očekávat při své dovolené klid, pohodu a žádná přímá nebezpečí. V této souvislosti logicky upadá zájem o neklidné Turecko či Egypt, ale naopak, jak potvrzuje i Eva Veselá z CK Italieonline – jedné z největších CK zaměřených na Itálii, poptávka se z těchto důvodů zvyšuje po dovolené v Itálii.

Itálie se tak v kontextu současné neklidné situace v jiných přímořských zemích stává ideální bezpečnou prázdninovou destinací pro letní pobyty a to především pro rodiny s dětmi. Její nespornou výhodou je krátká vzdálenost z České republiky, což umožňuje vlastní dopravu, nezávislou na ostatních turistech při cestách autobusem nebo letadlem, je známá svou vysokou kvalitou poskytovaných služeb, příznivými cenami, písečnými plážemi, malebnými památkami a mnoha dalšími turistickými lákadly.

Mezi nejkrásnější střediska v Itálii, která splňují i ty nevyšší nároky na nezapomenutelnou rodinnou dovolenou s dětmi patří například Caorle Altanea, což je zcela nová část jednoho z neoblíbenějších severoitalských letovisek na pobřeží Jaderského moře. Byla postavena “na zelené louce” jen cca 5km od historického centra Caorle, se kterým je spojena cyklostezkou. Altanea nabízí písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a spoustu zeleně, především ale pěkné nové apartmány umístěné v řadových vilkách či menších residencích, rozdělené do několika areálů s bazény.

Dovolenou lze při včasné rezervaci nakoupit velmi výhodně

Při nákupu first minute lze pořídit dovolenou v Itálii, třeba právě ve výše zmiňovaném středisku, se slevou až 40% a navíc pro rezervace do konce roku stačí uhradit sníženou zálohu ve výši pouze 2000,- Kč za rodinu. Tedy … jak už jsme si řekli na začátku … ideální vánoční dárek.

Nicméně, vzhledem k tomu, že počet rezervací letní dovolené v Itálii prudce vzrostl a cestovní kanceláře hlásí zvýšený zájem o tuto destinaci, je opravdu potřeba být v tomto případě rychlý a rozhodný. Nejlepší pobytová místa by na vás nemusela počkat. Veselé vánoce!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.