villaggio-acacie-gallx1x667o8
10.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Nadělte si pod stromeček báječnou rodinnou dovolenou v Itálii

Sdílejte článek:

(PR) 10|12|2015

Blíží se nejkrásnější svátky v roce. Štědrý den pomalu klepe na dveře a mnozí z nás tak usilovně přemýšlejí, co by nadělili svým nejmilejším pod stromeček. Při pohledu z okna na současné podzimní nevlídno, jistě každý alespoň na chvíli myšlenkami zabrousí za krásnými slunečními dny na písečné  pláži v romantické přímořské destinaci.

Takový dárek se stává téměř ideálním řešením, když si uvědomíme, že jím najednou potěšíme celou rodinu a ještě navíc i sebe samotného. Tedy, kupříkladu pro nerozhodné muže, manžele, vyřeší velmi elegantně ono předvánoční dilema s neoblíbeným obíháním různých obchodních center a ještě navíc jistě u zbytku rodiny zvedne jeho prestiž.

Jakou zemi se dnes pro nákup letní dovolené vybrat?

V současné době, kdy je mediální zpravodajství na celém světě plné imigrační krize, hrozeb teroristických útoků a problémů s tím spojených, je tato otázka zcela zásadní. Každý odpovědný člověk myslí především na bezpečnost svoji a tím více celé své rodiny.

Cestovatelé si tedy vybírají destinace, kde je bezpečností situace pod kontrolou a mohou očekávat při své dovolené klid, pohodu a žádná přímá nebezpečí. V této souvislosti logicky upadá zájem o neklidné Turecko či Egypt, ale naopak, jak potvrzuje i Eva Veselá z CK Italieonline – jedné z největších CK zaměřených na Itálii, poptávka se z těchto důvodů zvyšuje po dovolené v Itálii.

Itálie se tak v kontextu současné neklidné situace v jiných přímořských zemích stává ideální bezpečnou prázdninovou destinací pro letní pobyty a to především pro rodiny s dětmi. Její nespornou výhodou je krátká vzdálenost z České republiky, což umožňuje vlastní dopravu, nezávislou na ostatních turistech při cestách autobusem nebo letadlem, je známá svou vysokou kvalitou poskytovaných služeb, příznivými cenami, písečnými plážemi, malebnými památkami a mnoha dalšími turistickými lákadly.

Mezi nejkrásnější střediska v Itálii, která splňují i ty nevyšší nároky na nezapomenutelnou rodinnou dovolenou s dětmi patří například Caorle Altanea, což je zcela nová část jednoho z neoblíbenějších severoitalských letovisek na pobřeží Jaderského moře. Byla postavena “na zelené louce” jen cca 5km od historického centra Caorle, se kterým je spojena cyklostezkou. Altanea nabízí písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a spoustu zeleně, především ale pěkné nové apartmány umístěné v řadových vilkách či menších residencích, rozdělené do několika areálů s bazény.

Dovolenou lze při včasné rezervaci nakoupit velmi výhodně

Při nákupu first minute lze pořídit dovolenou v Itálii, třeba právě ve výše zmiňovaném středisku, se slevou až 40% a navíc pro rezervace do konce roku stačí uhradit sníženou zálohu ve výši pouze 2000,- Kč za rodinu. Tedy … jak už jsme si řekli na začátku … ideální vánoční dárek.

Nicméně, vzhledem k tomu, že počet rezervací letní dovolené v Itálii prudce vzrostl a cestovní kanceláře hlásí zvýšený zájem o tuto destinaci, je opravdu potřeba být v tomto případě rychlý a rozhodný. Nejlepší pobytová místa by na vás nemusela počkat. Veselé vánoce!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.