migranti-620x152
28.2.2016
Kategorie: Ekonomika

Naddimenzovaný sociální stát, tudíž socialismus, přivádí imigranty do Evropy

Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 28|02|2016

Co ilegální imigranty přitahuje jako magnet, co je nutí utratit víc peněz, než mnohá česká rodina kdy nashromáždí, co je nutí zahazovat své doklady, co je žene do utrpení dlouhé cesty s maximálním nepohodlím? Na druhé straně, co nutí nás, Evropany, tyto lidi bezprecedentně přijímat, otvírat jim dveře, nabízet snadný život?

Mnozí si kladou tyto otázky a mnozí si kladou i otázky, co s těmi, kteří již u nás (v Evropě) jsou? S těmi statisíci, které již v Evropě jsou asi nic. Není zákonné ani nezákonné moci, která by je odsud vypudila. Prostě se tady usadili, pojali tuto část světa za svou a budou se jako ve svém chovat. Evropané jsou z absolutní většiny velmi měkcí, do hlav jim bylo dlouhodobě vtloukáno, že nade vším je zákon, na druhém místě sociálno, humanita, solidarita a až na posledním místě je zájem jednotlivce a jeho přirozená práva.

Takže Evropané střílet nebudou, jednak nemají čím a druhak na to nemají náturu a nejsou k tomu vychováni. Armády jsou poddimenzované a jejich doktrínou je pacifismus, policajti taky střílet nebudou, jelikož jim to zakazuje zákon. Činit tak mohou pouze v případě oficiálního, válečného konfliktu, který nebude nikdy vyhlášen, ač boje budou probíhat. Střílet budou jen nájezdníci.

Přirozená, lidská práva, de facto, již neexistují, jsme součástí bezbarvé a beztvaré masy formované naprostou poslušností k „autoritám“, za které se dnes může prohlásit kdokoliv, kdo má otevřený přístup k masovým, sdělovacím prostředkům. Kdo pamatuje období nacionálního socialismu, těch až tak moc nebude, nebo období komunismu ví, že to není nic nového pod sluncem. Lidově to bylo podáno ve rčení: „Drž hubu a krok“.

My, tebou volení zástupci nejlépe víme, jaké jsou tvé potřeby a preference a ty nás za tuto dobrost budeš soustavně a natrvalo volit. Nemusíš se vůbec o nic starat, všechno pusť z hlavy, hlavně utrácej, půjčuj si. Nebude se ti chtít pracovat nebo tě to bude nemístně obtěžovat, neměj starost, MY, socialisté, se o tebe postaráme. Vynalezli jsme, totiž, největší vymoženost moderní doby, nikdo již nemusí ani myslet, nikdo nemusí nic umět a přesto se bude mít velmi dobře. MÁME SOCIÁLNÍ STÁT!

Tato vymoženost vykoupená obrovským vnějším i vnitřním zadlužením, postupující inflací ničící úspory těch hlupáků, kteří si mysleli, že šetřit je správné, krom pár prozíravých, zakoupivších zlato ještě v době kdy to bylo výhodné, se roznesla do širých krajin za mnoho horami a mnoha řekami. Tento věhlas nemohl zůstat bez odezvy v zemích, kde ještě zpátečnicky preferují osobní zodpovědnost za svůj život včetně zaopatření své vlastní rodiny vlastními silami. Prostě RÁJ. Ne války v domovině, ne útlak diktátorů, ne nedostatek vody, pouze touha po bezpracnosti vyvolala současnou vlnu ilegálních migrantů. Pokud by pohnutky byly jiné, nezahazovali by své osobní doklady, vzali by za vděk první bezpečnou zemí, kde by čekali na lepší vývoj doma. I takto by to byli vyložení zbabělci odmítající osobní účast na bojích v domovině. Sami si vyvolali nepokoje, sami dovolili, aby válečný konflikt u nich vznikl, že do toho občas někdo neoprávněně šťouchl, je vedlejší. Jejich je zodpovědnost za svůj domov.

Dle mého názoru jsou motivy ilegálů jasné, v současnosti to ještě není islamizace Evropy, zatím to je příprava předpolí a rekognoskace terénu, následně přijde dělostřelecká příprava a ve výsledku to tou islamizací skončí. Ilegálové vědí, že Evropa je sociálním státem velmi oslabena, této slabiny využijí k ještě většímu oslabení. Boj proti tak slabému protivníkovi bude snadný, sám se, pod tíhou dalších sociálních nákladů, zhroutí.

Z historických zkušeností je naprosto jasné, že socialismus, v jakékoliv podobě, občanům nikdy nic dobrého nepřinesl. Dovoluji si nabídnout řešení, není vojenské ani násilné. Prostě je nutné zrušit sociální stát a to pro všechny, mimo invalidy, i pro domorodce. Uvolnit možnosti drobného podnikání i bez jakéhokoliv povolení, umožnit nádenickou práci bez zdanění, sociální a zdravotní daně učinit dobrovolnými. V USA byly v 19. století milióny imigrantů, většina z nich tam přišla s naprosto holým pozadím, ale měli tyto možnosti, dostali příležitost se prosadit vlastními silami, jelikož jim nikdo nic zadarmo nedal, ale zároveň jim nikdo neházel klacky pod nohy. Tuto možnost by měli dostat i současní imigranti v Evropě, dejme jim ji a uvidíme, kolik jich zde zůstane …

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 54 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...