29.5.2015
Kategorie: Společnost

Nacistycke metody norskych uřadu pokračuju

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 29|05|2015

Nacisti všech zemi, spojte se! Metody mate stejne, tak co? Ukrast děcka, zakazat jim mluvit rodnym jazykem, znemožnit kontakt s rodičama a přibuznyma. Robil to tak K.H. Frank kdysik, robi to tak norska zlodějska organizace dnes. 

.

Zitra, v sobotu 30.5. proběhne protest před norsku ambasadu proti nacistyckym metodam použivanym organyzacema financovanyma norskym statem. Vzhledem k tomu, že norska velvyslankyňa robi mrtveho brouka, kery se stydi za svoju kuličku, umisťuju tu pokračovani otevřeneho dopisu teto zastupkyni statu, umožňujicimu nacistycke metody, bo ja bych to tak slušně a hezky nenapsal, ja zastavam nazor, že na hruby multykuturni pytel je třeba hruba zaplata:    

                                          Vaše Excelence,

v souvislosti se známým případem chlapců Denise a Davida Michalákových, jež norský Barnevern před čtyřmi lety unesl a nyní je plánuje prodat do pěstounské péče, jsem Vám již 19. prosince loňského roku poslal email s prosbou o vysvětlení několika skutečností týkajících se této kauzy (k dohledání např. zde )

Do dnešního dne jsem však od Vás nedostal ani slůvko odpovědi. Jediné pro mě uspokojivé vysvětlení by bylo, že jste pracovně zcela vytížena snahou navrátit unesené chlapce jejich matce Evě. Nebo si spíše mám Vaše mlčení vysvětlit tak, že jste byla instruována, abyste ignorovala pobouřenou českou veřejnost, neboť zájem norských obchodníků s dětmi je přednější než dobrý obraz vaší země v zahraničí?

Vaše Excelence, znovu se Vás tedy ptám, zda považujete jednání, jež si vaše země osvojila, za normální a přirozené. Připadá vám správné ukrást pod pofidérními a nesmyslnými záminkami děti z rodiny, rozdělit od sebe sourozence, svěřit je do péče cizích lidí a navíc matce bránit ve snaze získat děti zpět? A jak je dnes již známo, případ chlapců Michalákových není ojedinělou aférou, ale z odporných praktik vašeho Barnevernu se v Norsku stal byznys, jak dokazují desítky případů jen z poslední doby.

Vaše Excelence, když naše norská známá vyprávěla, jak se po celé dětství svého syna těšila, až bude dospělý a navždy unikne hrozbě státem organizovaného únosu, nevěřil jsem jí. A stejně tak jsem nechápal, když její manžel Magnus říkal, že měl raději on emigrovat do Československa než ona k vám. Nyní jim již rozumím.

Vaše Excelence, jak jistě víte, dne 30. května se koná série celoevropských demonstrací proti zvůli a bezpráví, jež páchá váš Barnevern. Považuji za svou povinnost se pražské demonstrace zúčastnit a pozvat na ni všechny své přátele a známe. Z osobních důvodů nemohu před vaším velvyslanectvím zapálit vlajku se skandinávským křížem a nemohu ani poplivat lva nesoucího sekyru sv. Olafa. Alespoň tedy budu i nadále před vaší zemí a vaším národem varovat všechny slušné lidi.

Vaše Excelence, považujte i tento email za otevřený dopis.

S úctou, Alexandr Bátora

NOR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...