medine
12.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nacistická kapela bude hrát své pochody v Terezíně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Zdá se vám to jako žert? Ano, je. Ale ve Francii to je realita. V Bataclanu, kde nedávno vraždili muslimští vrazi, tak tam bude účinkovat muslimský rapper, oslavující džihadisty. Jak nejlépe uctít oběti džihadistů, že? On už dokonce vydal album, právě o Bataclanu, oslavujíce džihad. Inu, náckové byli také oběti, dodnes spousta jich má za to, že je Rusové sprostě vraždili, třeba u Stalingradu.


Pochopitelně se ozvaly hlasy protestů, Le Pen, například, ale ta je přece známá pravicová extrémistka, rasistka, fašistka…..

A tak uvidíme, bude účinkovat v Bataclanu nebo ne? Já nevím, ale jestli bude, kdo bude kupovat lístky? Jen muslimové, kteří budou uctívat své mučedníky? Nebo i Francouzi, kteří budou chtít být vyvážení, jak se dnes říká těm připodělaným?

A jen perlička na konec, rodiny těch zmasakrovaných v Bataclanu už zažalovaly francouzské autority za to že ozbrojenci stáli před Bataclanem, a dostali rozkaz NEZAKROČOVAT. Kulivá tomu bylo tolik obětí, díky předpodělanosti aby novináři a aktivisté nekecali třeba o rasismu, nepřiměřeně náslinému zákroku, xenofobii…..

Odkaz ZDE – a všiměte si že po 7 příspěvcích diskuze zavřena. A to Daily Mail není zrovna sluníčkový plátek.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč

Celkem za měsíc: 4 111,11 Kč
Vybráno 11.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.