medine
12.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nacistická kapela bude hrát své pochody v Terezíně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Zdá se vám to jako žert? Ano, je. Ale ve Francii to je realita. V Bataclanu, kde nedávno vraždili muslimští vrazi, tak tam bude účinkovat muslimský rapper, oslavující džihadisty. Jak nejlépe uctít oběti džihadistů, že? On už dokonce vydal album, právě o Bataclanu, oslavujíce džihad. Inu, náckové byli také oběti, dodnes spousta jich má za to, že je Rusové sprostě vraždili, třeba u Stalingradu.


Pochopitelně se ozvaly hlasy protestů, Le Pen, například, ale ta je přece známá pravicová extrémistka, rasistka, fašistka…..

A tak uvidíme, bude účinkovat v Bataclanu nebo ne? Já nevím, ale jestli bude, kdo bude kupovat lístky? Jen muslimové, kteří budou uctívat své mučedníky? Nebo i Francouzi, kteří budou chtít být vyvážení, jak se dnes říká těm připodělaným?

A jen perlička na konec, rodiny těch zmasakrovaných v Bataclanu už zažalovaly francouzské autority za to že ozbrojenci stáli před Bataclanem, a dostali rozkaz NEZAKROČOVAT. Kulivá tomu bylo tolik obětí, díky předpodělanosti aby novináři a aktivisté nekecali třeba o rasismu, nepřiměřeně náslinému zákroku, xenofobii…..

Odkaz ZDE – a všiměte si že po 7 příspěvcích diskuze zavřena. A to Daily Mail není zrovna sluníčkový plátek.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.