ruskorubl
22.4.2021
Kategorie: Ekonomika

Na základě rusofobní propagandy demoblok klidně poškozuje naši ekonomiku. V čím zájmu?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Jana MarkováVšichni kdo volají na základě pouhého podezření po obchodní válce s Ruskem, by si měli uvědomit, že tahle frajeřinka nás může přijít hodně draho.

Šílenci z demobloku a jim podobní nám chtějí zakázat ruskou ropu, plyn a palivo do jaderných elektráren. (Trochu by mě zajímalo, kdo a čím pak bude zachraňovat každou chvíli kolabující evropskou energetickou soustavu.) Další zelení šílenci, tentokrát pro změnu z Evropské unie, nám chtějí zakázat klasické elektrárny celkově a to i ty co nám zbydou, ty tepelné. Dále nám chtějí pro jistotu zakázat i kotle na tuhá paliva a uhlí vůbec.

 

Ráda bych jim všem vzkázala, aby se podívali z okna. Je duben a pořád je docela kosa. Afriku tu máme v jiné formě, nikoli ve formě celoročního tepla. Jsem zvědavá, jak se jim v paneláku bude stavět pec na dřevo, aby si mohli uklohnit svoje nenávistné sójové latté. Samozřejmě můžeme dovážet x násobně dražší plyn z totálně neekologické těžby z amerických břidlic. Jen jsem zvědavá, kdo to bude platit. Už teď totiž náš rozpočet vypadá jako díra po granátu, vláda zadlužila naše děti na generace dopředu téměř nesplatitelným dluhem a my v tom hodláme pokračovat protože Rusko? A nebo nakonec přece jen budeme ten ruský plyn kupovat třeba přes Německo? Stejně jako jejich vakcíny Sputnik V? (Samozřejmě až je schválí léková agentura.) Ono se tím něco změní kromě toho, že zaplatíme o dost víc našemu západnímu zprostředkovateli?

Takže vážení, PROBERTE SE! Realita se skutečně odehrává někde jinde, než ve vrtkavých hrátkách světových velmocí. Inspirujte se prosím třeba Matějem Stropnickým, začněte jako on pracovat, něco skutečně tvořit, odstavte se od státního a neziskovkářského peněžního vemene, které vám všichni platíme a dost pravděpodobně vám přestane takhle hrabat!

Přestaňte nám za naše peníze škodit a posílat nás do neřešitelné a nebezpečné, snad jen obchodní války! Začněte se zajímat o skutečné potřeby lidí, nejenom pár militantních křiklounů. Lidí, kteří chtějí v klidu pracovat, posílat děti do školy a mít kde bydlet. Lidí, které může dostat na pracák neuvážený krok někoho, komu na důsledcích nezáleží. Lidí, pro které si může přijít exekutor, protože nebudou mít na energie a nájem. Díky!

22

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 130 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)