skola-960x710
15.9.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Na školách začíná genderová a mediální výchova, jejímž cílem je indoktrinovat vaše potomky škodlivou ideologií

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pro každý systém je důležité získat si především vaše potomky, tedy děti a vnoučata. Ať už jsou vaše názory jakékoli, tak právě vašim potomkům mají být vštípeny jen ty jediné správné. To si uvědomili i globalisté, kteří hodlají evropské děti a mládež indoktrinovat svojí škodlivou genderovou a antirasistickou (v reálu protibělošskou) propagandou už od plenek.

 

Dnes se skutečně jen málokdo zajímá o to, co se děti učí ve škole či co se dělo ve školce nebo jeslích. Tam všude nyní propagandisté cílí na vaše děti, což u těch mladších doplňují ideologicky “správné” pohádky, u větších pak dobře placení youtubeři. Ovšem školu po jistou dobu navštěvuje každý a i tehdy, kdy se vyhne propagandě internetové, tak té školní neuteče.

.

Naše vláda podobně, jako většina ostatních lokajských vlád v EU, zavedla od tohoto školního roku u mladších dětí genderovou výchovu, u těch starších pak přibyl dokonce nový předmět – mediální výchova. Oboje je již roky prověřeno ve Švédsku, kde to na školách funguje již více než 20 let, přičemž důsledky indoktrinace můžete sami vidět na tom, co se ve Švédsku především stran škodlivé politiky multikulturalismu děje, nicméně i genderová propaganda má za důsledek značný nárůst počtu dětí, které se nechávají přeoperovat na opačné pohlaví, čehož mnohdy v dospělosti litují a častěji pak páchají sebevraždy.

Jak už před časem rozhodla EU, tak genderová výchova (v jejím rámci má probíhat i LGBTQ propaganda) má být vedena od jeslí přes školky až po děti ve věku 12 let. S dětmi tak má být zacházeno “bezpohlavně” s tím, že se mají časem samy rozhodnout, jako kdo se cítí být. Jak víte, tak dnes už mají na výběr více než 100 pohlavních identit. Je tedy dobré si všímat, co vašemu potomkovi vtloukají ve škole (ale i školce) do hlavy a doma tuto škodlivou propagandu korigovat.

Nicméně, ani starší děti a mládež se ideologické indoktrinaci nevyhnou. A nyní již mohu hovořit z vlastní zkušenosti, neboť mám syna na střední škole, kde ve všech ročnících přibyl nový předmět – mediální výchova. Zřejmě je zaveden už od ZŠ (2. stupeň) a vaše potomky bude doprovázet až do maturity a možná i na VŠ.

.

Jak v praxi taková hodina mediální výchovy probíhá? Z toho, co vím z úplně prvních hodin, tak středoškoláci (a zřejmě i starší děti na ZŠ) se nejprve dozví, že jsou zde média, která jsou jediná pravdivá a objektivní a pak zde jsou média dezinformační, což jsou média, která nepřináší onu jedinou povolenou pravdu a jediný povolený názor.

Takže například na první hodině se vaši potomci mohli dozvědět, že jedinou skutečně objektivní studnicí pravdy je ČT. Také se dozví, že dalšími médii, kterým mohou věřit, je například Respekt nebo Hospodářské noviny. A pak jsou zde média, kterým za žádnou cenu nesmí věřit, neboť jsou údajně placena Kremlem za to, aby pomlouvala EU. Tedy hned na počátku se vaše děti dozví, že média kritická k EU jsou placena Ruskem a poznáte je tak, že zpochybňují  naše členství v EU a NATO…

Ovšem mediální výchova je běžný předmět, tedy je jisté, že v osnovách toho bude mnohem víc, každopádně vás budu průběžně informovat o tom, jakými sračkami (omlouvám se, ale lepší výraz pro to nemám) školy vaše potomky vykrmují. Vám pak nezbývá, než jejich názory doma korigovat. Tak, jako to svého času dělali rodiče i v případě mojí generace, která prošla celým školským systémem za období tzv. “normalizace”. I když, po pravdě, Moskva tu propagandu nejela tak tvrdě, jako to nyní dělá Brusel.

.

Za sebe mohu říct, že na střední škole nás už nechali v tomto směru na pokoji, mimo hodin občanské nauky, na nichž se většinou jen probraly články z Rudého práva, nás nijak zvlášť ideologií nezatěžovali. Tedy alespoň tak tomu bylo na školách odborných, nemohu hovořit třeba za gymnázia. Nicméně, můj syn je také na odborné škole v maturitním ročníku a přesto jim tam vymývají mozky těmito nechutnými sračkami. Syn je samozřejmě dávno náležitě poučen, takže má z těchto hodin spíš legraci, nicméně drtivá většina mládeže žádný politický názor nemá a je nasnadě, že si jej na základě této propagandy mohou vytvořit..

Jak probíhá genderová výchova u menších dětí mi není detailněji známo, ale předpokládám, že by neměl být problém si to v případě, že máte potomka do 12 let, zjistit. Ve školkách a jeslích se v rámci genderové výchovy víceméně jen nařizuje jistý přístup k dětem (bezpohlavní), což se dá ze strany personálu školky ignorovat, v případě ideologicky uvědomělého personálu pak můžete vyměnit školku. U škol to zřejmě bude součástí osnov, buď jako předmět nebo v rámci některých již existujících předmětů.

Všímejte si tak lépe, s čím školáci ve vašich rodinách chodí, co probírají a především je upozorněte na to, že ne vše, co se dozví ve škole, je pravda.

Nakonec, o zavedení těchto sraček do škol rozhodla naše loutková vláda, která se – jako vždy a ve všem – plně podřídila  Bruselu. Od tohoto školního roku by měla být podobná ideologická masáž zavedena ve všech veřejných vzdělávacích institucích v EU, vyjma Maďarska a Polska. Tento článek tak míří na rodiče, jejichž potomci navštěvují veřejné školy v jakékoli zemi EU mimo dvou výše uvedených. Nenechte svoje děti či vnoučata prznit a včas korigujte vše škodlivé, co jim škola bude vtloukat do hlav.

A hlavně si vždy dobře promyslete, komu to hodíte u voleb, neboť za rozhodnutí všech vlád vždy odpovídají především jejich voliči…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 165 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)