luxusni-tabor-800x445
1.5.2016
Kategorie: Humor

Na severu Čech vyroste luxusní tábor pro syrské uprchlíky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

AZ247 01|05|2016

Jelikož většina syrských uprchlíků nejeví o azyl v České republice zájem, rozhodla se naše vláda vybudovat na severu Čech luxusní uprchlický tábor s kapacitou až 1 000 lidí, který má do Česka nalákat početnou vlnu uprchlíků z Blízkého východu. Celý komplex vyjde přibližně na 50 miliard korun a hotov by měl být do konce příštího roku.

Česká vláda v čele s Bohuslavem Sobotkou odsouhlasila stavbu tohoto komplexu v reakci na skutečnost, že jen minimální procento uprchlíků chce azyl v České republice. Většina uprchlíků totiž volí lukrativnější destinace, než je Česká republika. Podle premiéra Bohuslava Sobotky se jedná o velkou ostudu. Jedním dechem však dodává, že se jim vlastně ani nediví. České uprchlické tábory jsou v hrozném stavu, a tak není divu, že se sem uprchlíci nehrnou.

„Není to pro Českou republiku moc reprezentativní, když sem nechtějí ani lidé, kteří utíkají před válkou. Nicméně při pohledu na uprchlické tábory na našem území se tomu ani nedivím. Proto jsme se rozhodli vybudovat luxusní tábor, který pojme až tisíc lidí. Pokud se tento tábor osvědčí, plánujeme vybudovat mnoho dalších. Dá se tak říct, že by v budoucnu mohl na jeden okres připadat jeden luxusní tábor pro syrské běžence, každý v ceně zhruba 50 miliard korun. Do deseti let by tak v České republice mohlo vzniknout luxusní uprchlické letovisko,“ prozradil naší redakci premiér Bohuslav Sobotka.

Podrobné plány tohoto luxusního tábora zatím nebyly zveřejněny, nicméně údajně by se v něm mělo nacházet několik desítek luxusních domů, park s křišťálově čistou vodou, bazén, kasino a mohutná mešita. Uprchlíci navíc za pobyt v těchto luxusních zařízeních nebudou muset platit, peníze budou naopak dostávat. Všichni uprchlíci totiž dostanou od státu dar za to, že si jako místo pro azyl vybrali právě Českou republiku. Odhadem by si tak každý uprchlík měl přijít až na 30 tisíc korun měsíčně.

Proti tomuto kroku se ostře ohradili odpůrci syrských uprchlíků.

PS: Vtip, humor, nadsázka? Zatím ano samozřejmě, článek by jinak nebyl v sekci Humor. Nicméně … koho to v Česku jako prvního napadne a dostane na to dotace? “Smáli” jsme se dříve již jinačím věcem …

ZDROJ: az247.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.