luxusni-tabor-800x445
1.5.2016
Kategorie: Humor

Na severu Čech vyroste luxusní tábor pro syrské uprchlíky

Sdílejte článek:

AZ247 01|05|2016

Jelikož většina syrských uprchlíků nejeví o azyl v České republice zájem, rozhodla se naše vláda vybudovat na severu Čech luxusní uprchlický tábor s kapacitou až 1 000 lidí, který má do Česka nalákat početnou vlnu uprchlíků z Blízkého východu. Celý komplex vyjde přibližně na 50 miliard korun a hotov by měl být do konce příštího roku.

Česká vláda v čele s Bohuslavem Sobotkou odsouhlasila stavbu tohoto komplexu v reakci na skutečnost, že jen minimální procento uprchlíků chce azyl v České republice. Většina uprchlíků totiž volí lukrativnější destinace, než je Česká republika. Podle premiéra Bohuslava Sobotky se jedná o velkou ostudu. Jedním dechem však dodává, že se jim vlastně ani nediví. České uprchlické tábory jsou v hrozném stavu, a tak není divu, že se sem uprchlíci nehrnou.

„Není to pro Českou republiku moc reprezentativní, když sem nechtějí ani lidé, kteří utíkají před válkou. Nicméně při pohledu na uprchlické tábory na našem území se tomu ani nedivím. Proto jsme se rozhodli vybudovat luxusní tábor, který pojme až tisíc lidí. Pokud se tento tábor osvědčí, plánujeme vybudovat mnoho dalších. Dá se tak říct, že by v budoucnu mohl na jeden okres připadat jeden luxusní tábor pro syrské běžence, každý v ceně zhruba 50 miliard korun. Do deseti let by tak v České republice mohlo vzniknout luxusní uprchlické letovisko,“ prozradil naší redakci premiér Bohuslav Sobotka.

Podrobné plány tohoto luxusního tábora zatím nebyly zveřejněny, nicméně údajně by se v něm mělo nacházet několik desítek luxusních domů, park s křišťálově čistou vodou, bazén, kasino a mohutná mešita. Uprchlíci navíc za pobyt v těchto luxusních zařízeních nebudou muset platit, peníze budou naopak dostávat. Všichni uprchlíci totiž dostanou od státu dar za to, že si jako místo pro azyl vybrali právě Českou republiku. Odhadem by si tak každý uprchlík měl přijít až na 30 tisíc korun měsíčně.

Proti tomuto kroku se ostře ohradili odpůrci syrských uprchlíků.

PS: Vtip, humor, nadsázka? Zatím ano samozřejmě, článek by jinak nebyl v sekci Humor. Nicméně … koho to v Česku jako prvního napadne a dostane na to dotace? “Smáli” jsme se dříve již jinačím věcem …

ZDROJ: az247.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 570 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.