rotondapolla3-800x445-1
31.5.2020
Kategorie: Humor

Na pražském sídlišti se objevila socha Andreje Babiše

Sdílejte článek:

NEVIMNEWS

Kauza spojená s odstraněním sochy maršála Koněva z Prahy 6 sotva stihla mediálně odeznít a pozornost všech Čechů se už obrátila na sochu dočista jinou. Tentokrát se jedná o čtyřmetrového betonového předsedu vlády Andreje Babiše, který se zničehonic objevil na Jižním Městě.

Obyvatele jednoho ze sídlišť na Jižním Městě v Praze čekalo ve čtvrtek ráno opravdu velké překvapení. Uprostřed jednoho kruhového objezdu totiž přes noc vyrostl čtyřmetrový Andrej Babiš.

„Hned jak jsem sochu viděla, bylo mi jasné, že je to pan Babiš. Já sice neříkám, že je to nejhorší premiér, kterého jsme tu zažili. Ale proč mu staví sochy, to opravdu nevím,“ řekla v rozhovoru pro tisk místní seniorka.


Český premiér popírá, že by svou sochu na Jižní Město nechal umístit on sám.

Andrej Babiš na ranní tiskové konferenci odmítl všechna obvinění, že by svou sochu nechal na Jižním Městě postavit on sám.

„To je nesmysl, já tam tu svojí sochu nedal. Je to asi zase nějaká kampaň, kterou mě chce opozice poškodit. Nebo mě prostě občané mají tak rádi, že mi staví sochy. Tomu bych se ani nedivil. Samozřejmě zařídím, aby tam ta socha nestála ani o minutu déle, než bude nutné,“ zakončil tiskovku Babiš.

nevimnews.cz

kachna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 632 times, 13 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.