22.6.2014
Kategorie: Politika

Na odboráře nám nesahej, soudruhu!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 22|06|2014

Andrej Superman Babiš, osvícený strážce státní pokladny, který jenom na papíru do kopírek ušetří státu tolik peněz co dostane jeho Agrofert na dotacích za jeden den, pošťouchnul ve svých finančně údernických vizích i nedotknutelnou kastu odborářů. Na chviličku snad zapomněl na kolem zuřící eurosocialismus s konzumní tváří a  vyslal do centrály ROH obludně buržoazní šrapnel, který měl na kusy roztrhat spravedlivé sociální výdobytky vykořisťovaného proletariátu vybojované již od dob výstřelu z Aurory.

 

 

Ministr dluhů a přerozdělování chtěl po odborářské šlechtě nevídané – platit daně z jejich soudružného! No, toho bohdá nebude, aby zaměstnaný český dělník, rolník, pracující inteligent či vedoucí odborové brigády socialistické práce platil státu výpalné jako nějaký fabrikantský vydřiduch nebo parazitický živnostníček, který tyje z podstaty otrocké práce dělnické třídy! Však i v Lidovém domě se z té nehoráznosti rozškytali tak hlasitě, že málem vzbudili i tátu všech rudých odborářů Falbra.

 

 

Hned na druhý den po tomto sociálně nevídaném ataku, který připomínal záškodnické akce zaprodanců imperialismu, vycenil výhružně zuby sám premiér Sobotka. Ač nebylo jasné, zdali se jedná o jeho typický škleb znamenající úsměv či škleb bojovný, i sám zachránce národa Babiš pochopil, že poĺovačka v potenciálním volebním stádě nebude. Čo bolo, to bolo, těrazky som odpovedným ministrom a prachy se musí nadojit jinde!

 

Takže se bude posilovat finanční gestapo, znásobí se daňová šikana a DPH zaplatíme i každé hajzlbábě s registrační pokladnou, ale odborářský desátek zůstane nedotknutelný. Proč, když logikou této věci by nemuseli danit své klubové poplatky třeba tenisté, rybáři nebo zahrádkáři, ví zřejmě jen socialistický vševědoucí, no Bůh to asi nebude, ale zřejmě Sobotka s Babišem.

 

Zaráží mne na tomto dalším Babišově vystřeleném a vzápětí odvolaném hokusu-pokusu jak řídit stát jako firmu i druhá věc. Jak je možné, že mlčí hlídači lidských práv, sociální čistoty zákonů a zastánci všech možných politicky korektních rovností? Vždyť zde proti odborářům stojí opravdu hodně lidí, kteří daní své příjmy celé, bez výjimky. To jim nevadí, že zde máme exemplární příklad diskriminace? Nebudou oni ti lidumilové nakonec všichni erárem placení a odbory zastupovaní?

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 611,00 Kč
Vybráno 47.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.