levice
10.4.2019
Kategorie: Společnost

Na levici je plno. Kryptokomunisti se hádají s neomarxisty, kdo bude více zdaňovat, zestátňovat a buzerovat

Sdílejte článek:

DANIEL HRADSKÝ

“Prázdné byty si zdaníme sami. Pražští komunisté obviňují Piráty z krádeže programu” (novinky.cz)

Na levici je plno. Kryptokomunisti se hádají s neomarxisty, kdo bude více zdaňovat, zestátňovat a buzerovat.

 

Před cca. 2 lety nám ministr financí v nějaké světlé chvilce sdělil, že platíme zbytečně, penze stejně nebudou. Poradil nám, abychom místo ježdění na Bahamy (kam podle představ našich papalášů, už zcela odtržených od reality, lítá každej Pepík 3x ročně), spořili na důchod. Stačí ušetřit nějaké 2-3 miliony, podobně jako např. šéf antimonopolního úřadu, který si tuto částku nechává doma jen tak pro strýčka příhodu. Máme sice milion exekucí a průměrný čech nemá finanční rezervu ani na 2 týdny, ale to nevadí.

Ok, nebudu rejpat, prostě jste nejeli na na Bahamy a začali šetřit na budoucnost. ČNB proto investovala částky odpovídající rozpočtu menší africké země do toho, aby udržela inflaci, vy nic neušetřili a ještě zadlužila i vaše děti.

My se ale nedáme. Vynechali jsme exotickou dovolenou 2x ročně a peníze jsme investovali tak, aby neztrácely hodnotu, jak nám radí fikaní ekonomové: do nemovitostí … takže ty je teď třeba znárodnit nebo zdanit.

Občan má rýt držkou v zemi, to je prostě jediný účel existence naší politické reprezentace.

 

Autor: Daniel Hradský, fb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 080 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
24 komentářů