klekani
29.6.2021
Kategorie: Společnost

Na klekání nejsem vhodný typ

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Klekávala jsem a kleknu si zas pokud to půjde. Dokonce i nohy jsem líbala a bylo to bezva. Nohy voněly a působilo to rozkoš nám oběma. Ovšem, měli byste vědět, že to byly nožky mého miminka a líbat maličké šlapky bylo naprosto dojemné a úžasné. Miminko se smálo a tahle chvilka se mi naprosto vryla do paměti. Měla jsem to štěstí zažít to třikrát. Ano, klekla jsem si před člověka a ne jednou. Ovšem zase to byly moje děti a byly tak malé, že jsem se ráda snížila na jejich velikost při každé hře. Lezla jsem po kolenou a líbala cupitají nožičky za výskání mých potomků.

Teď už neklekám před dětmi, protože bych se asi nenarovnala, ani jim nelíbám nohy protože už to nejsou děti ale dospěláci a klečet musí oni, protože občas potřebuji pedikúru, nebo zavázat tkaničky když mě zrovna berou záda a dělají to bez brblání a rádi. Kdysi já, teď oni. Klekávala jsem nejen před dětmi, ale občas i před mým dědečkem když vyprávěl a já si klekla na kobereček před ním a poslouchala s otevřenou pusou a babička na mě vždy zavolala ať ji zavřu, nebo mi tam vlítne moucha. Občas jsem klečela i v kostele, ale to už nedělám. Spíš Bohu vynadám, než bych si klekla.

Proto mě nikdy nedonutí žádný černoch, cikán, politik či kdoví kdo abych se ponížila zakleknutím před nimi. Nikdy mě nikdo nedonutí k políbení boty a pokud mne srazí na kolena, vstanu a oplatím co budu moci. Žádný cikán či černoch nemá právo na moji úctu pokud vyžaduje něco tak odporného a stupidního jako je klekání a líbání noh. To se na civilizovaného člověka nehodí a z toho vyplývá jednoduché poznání. Cikán ani černoch toto vyžadující není civilizovaný, ale je to hovado bez lidství a vlastně ani neví co chce po člověku.

Člověk, který se tak poníží bude mít doživotní trauma z takového ponížení. Píšu člověk, protože pravý člověk se nenechá ponížit a zostudit. I když k tomu bude dokopán násilím, stejně se tím bude trápit, protože duše je velmi křehká věc a na takové věci reaguje bolestí. Pokud to dělá ze strachu, tak je to zbabělec a pokud to dělá, že si myslí, že to tak je správně, pak je to blbec a netřeba se takovým teletem zabývat. Proto já nefotbalista jsem ráda, že naši kluci neklečí a dokazují že s nimi nebude nikdo orat a nařizovat co mají dělat a komu se klanět.  Lidé, nikdy se nevzdejte své sebeúcty, protože bez ní jste jen člověčí atrapa.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 433 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)