florida
28.5.2021
Kategorie: Společnost

Na Floridě je vše jinak

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAmerický stát Florida se stal v prvních dnech po prezidentských volbách určitou základnou pro končícího prezidenta Trumpa a v mnoha ohledech a v rámci svých legislativních možností se postavil do čela odporu proti nové vládě. A v nastoupeném směru pokračuje i nadále, tentokrát v problematice nazvané covid-19.

Florida je tak prvním významným místem na zemi, kde se z očkovaných stali nežádoucí osoby. Ve známém městě Palm Beach zaznamenali totiž něco, o čem se už nějakou dobu hovoří. Lidé, kteří prošli vakcinací, z nějakých důvodů ,,vyrábí“ nové typy mutací, po kterých onemocní. Zatímco neočkovaní zůstávají zdraví. O tom, že vakcinace způsobuje vznik nových druhů onemocnění, se hovoří v souvislosti například s Indií, kam se údajná koronavirová nákaza vrátila poté, co byla spuštěna plošná vakcinace. I když se dle reálných informací z této asijské země nic dramatického neděje, přesto si nelze nevšimnout vzestupu křivky počtu očkovaných a výskytu ,,nové“ mutace. Obě tyto čáry jsou souběžné.

Na Floridě se tedy zachovali naprosto logicky a naočkovaní mají stejnou smůlu, jako u nás třeba rebelové neochotni se podřídit doktríně o potřebě proočkovat celý národ. Jste li tedy součástí stáda, které podlehlo klamavé reklamě, v Palm Beach Vás nepustí do některých obchodů a dalších provozoven, například do kadeřnictví, na masáže či pedikúru. O tom, že se něco podobného může jednou stát a lidé s vyplněným covidpassem mohou být svému okolí nebezpeční, jsme psali již před několika měsíci. Je potěšující konstatovat, že jsme se nemýlili.

Další velmi zajímavou záležitostí je to, že u každého očkovaného má být zapsána do covidpassu, který se momentálně snaží většina politiků legalizovat a jeho vlastnictvím podmiňovat řadu běžných činností, šarže použitého chemického mixu. Je velmi pravděpodobné, že teorie, dle které jsou aplikovány naprosto rozdílné látky do těl lékařů, policistů, vojáků a snad i politiků než do ostatních, se zakládá na pravdě. Vysvětlovalo by to ochotu zdravotníků nechat se očkovat a zároveň by to znamenalo vytvoření jakési navzájem solidární vrstvy, na kterou by vakcinace nemusela mít fatální dopady. Pokud tuto úvahu někdo označí za konspiraci, nemusí se ani mýlit, ovšem jak víte, řada konspirací už se stala drsnou realitou. Stačí si poslechnout starší záznamy prohlášení Babiše či Vojtěcha a porovnat je s těmi dnešními.

Doufejme, že stát Florida bude pokračovat v postupném odhalování pravdy a informace z jeho území doputuje i do některého z významných médií. A poté by mohly následovat i další země, které by se odmítly nadále podílet na hybridní válce elit proti zbytku lidí na Zemi. Je na každém z vás, jaký postoj k vakcinaci a svému zdraví zaujmete. Podléhat propagandě a stát na straně jejích zadavatelů připomíná dobrovolný vstup do NSDAP nebo KSČ. Za slíbené výhody se podvolit něčemu, co může z počátku umožnit využívat jisté ,,zvýhodnění“, kterým není nic jiného, než okleštěný návrat k původnímu životu, v důsledku to však bude připomínat nástup do plynové komory v koncentračních táborech nebo to skončí transportem do izolačních kulagů.

Velká část národů se stala neplacenými laboratorními králíky, přičemž nikdo netuší, co s nimi mix jim vpravený do těla udělá za pár let. Ovšem v 1.fázi už se zdá, že podporuje vznik nových onemocnění, na které lidský organismus zatím neumí reagovat. Doufejme a přejme očkovaným, aby se podobné obavy nestaly realitou a oni nemuseli být nakonec někde izolováni. V Palm Beach se stávají přinejmenším nechtěnými.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 781 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,46 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)