eu-executioner
19.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Na co vás máme, politici?

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Když jsem bezstarostně a docela rád přidal svůj hlas pro vstup do EU, netušil jsem, že se jedná o závazek na věčné časy. Očekával jsem přijetí do skupiny spolupracujících zemí a ne pohlcení naší země ekonomicky silnějšími sousedy. Hus by asi zvolal „boží prostoto.“ Raněn slepotou jsem ale nebyl rozhodně sám.

Po ekonomice jsme přišli na řadu my lidé. Lisabonská smlouva, stejně jako kdysi výstřel z křižníku Aurora, odstartovala ideologickou masáž mas. Až pozdě jsme někteří pochopili, že varování např. Václava Klause před jejími záludnostmi byla oprávněná.

No a teď to máme. Parlament nestačí přijímat zákony dodané Bruselem a my se nestačíme divit. Probíhá tuhá mocenská a ideologická centralizace. Probíhá přísun migrantů do stávajících populací jednotlivých zemí. Do takto naředěných původních obyvatel dosadí pak úředníky z Bruselu. Probíhá také změna vnímání morálních a mravních hodnot a trestní odpovědnosti. Např: Znásilnit někoho může jen člověk s některou barvou pleti, u některých je to součást jejich kulturních vztahů – tedy bez trestu. Také bombardování může být barbarsky zničující nebo humanitárně pomáhající.

Všem těmto změnám v našich mozcích usilovně pomáhají sdělovací, či spíše propagandistická media. Čest výjimkám. Každý projev nespokojenosti s tímto děním je označen za rasismus, fašismus, šíření nenávisti nebo lež, podle toho jak se to hodí. Dostáváme se zpátky tam, kde nám hrozí ztráta svobody slova, soukromí, volby, přístupu k informacím atd. Politici místo aby na tato nebezpečí upozorňovali a snažili se nás chránit, zpívají ukolébavky o vznikajícím ráji: Spinkejte sladce, až se probudíte, už nic nezměníte. Jedinou, zato zásadní hrozbou pro naše politiky je Rusko a Čína. Čest výjimkám.

Tak se ptám, páni poslanci a senátoři, když tyto problémy nevidíte a nechcete tomuto vývoji překážet, NENÍ VÁS PŘÍLIŠ MNOHO? Už dnes údajně 60 % zákonů dostanete z EU a jen je schválíte. Sami usilujete o svou bezvýznamnost. Více Evropy – méně vás. To komunální prosazování evropské hospodářské politiky někde v české oblasti pod Berlínem jistě dobře zvládne i nějaký zastupitel Reinhard.

TO JE VÁŠ CÍL?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 137 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.