Screen-Shot-2015-10-26-at-7.58.46-PM
23.3.2016
Kategorie: Společnost

My nebo oni!

Loading...
Sdílejte článek:

PETR VYPLEL 23|03|2016

Další teroristický útok na naši těžce vydobytou evropskou svobodu se včera stal v Bruselu. Již z jalových rétorických cvičení předních politiků je zřejmě, že se v období než nastane další teroristický útok, nic co by účinně vedlo ke snížení budoucích rizik, nestane.

Jediné co nás může vymanit ze současné bezpečnostní krize, je přiznání si, že kombinace islámu a křesťanství na starém kontinentě nefunguje. Bohužel se této strategie chápou pouze krajně extremistické síly a tak hrozí, že se kyvadlo vychýlí na opačnou stranu.

Vše, co dosud dojednalo vedení EU zastupované lidmi, kteří bez mandátu vystupují jako jediní pravověrní lídři, je cesta do slepé ulice. Některé návrhy dokonce budí oprávněně hrůzu.

Zmiňme například návrh na zrušení vízové povinnosti pro občany Turecka. Hned jsem si vzpomněl, jak se den po teroristických útocích v Paříži hrálo kolo mezistátních fotbalových zápasů, na nichž se minutou ticha uctívala památka obětí. Na zápase konaném v Turecku to znamenalo  minutu hvízdání prakticky celého stadiónu (Erdoganovci pak rychle přišli s vysvětlením, že je to turecká tradice vzdávání holdu…). Toto nečekané impulzivní zjištění názorové hladiny prošlo v novinářských kruzích bez povšimnutí.

Politici neustále omílají, že muslimští imigranti mají s námi společného nepřítele. Myslím, že na příkladu z minulého týdne, kdy byl po mnoha týdnech spíše náhodou zadržen terorista ukrývající se přímo pod nosem centrály EU v nechvalně známé čtvrti Molenbeek , o kterém půl čtvrti arabského ghetta vědělo, je jasné, komu dá bezúhonný muslim přednost v krizové situaci.

Rovněž věznění těžce pochytaných radikálních muslimů nedává žádný smysl. Dnes je zřejmé, že nejvíce rekrutů Daeše pochází právě z vězeňského prostředí.

Screen-Shot-2015-10-26-at-7.58.46-PM

Co nám tedy zbývá:

Jestli čtenář očekává, že si přečte scénář, který rychle povede k nápravě děsivého stavu , bude zklamán. Jediné co povede pomalu ke zlepšení situace je důsledné odlišení islámské kultury na starém kontinentu od náboženství, které se tu po staletí uchytily a jejichž radikálnost cestou staletími vymizela.(viz. poučení o nesmyslnosti všech kruciát).

První vlaštovky jsou již tady, viz. uzavření muslimských dětských školek v Rakousku, kde docházelo k radikalizaci dětí a jejich oddělování od zbytku domácích obyvatel, zavření muslimských modlitebních místností na různých univerzitách, uzavření mešit, kde kázali radikální muslimští duchovní k nenávisti a podněcovali k boji proti křesťanům.

Je třeba změnit trestní zákoníky a vrátit se k trestu smrti, neboť dnes je možné zbavit se teroristů jen tím, že je vykážeme ze země a konečným řešením je pak jejich hrdinná smrt pod vlajkou Daeše. (Představte si, že za 10 let budeme mít plné věznice muslimských radikálů, kteří budou zatěžovat náš sociální systém dalších 40 let!).

Není nadále udržitelné, aby Evropa trpěla za nechuť  Řeků hlídat své hranice, a aby vracení těch, kteří ilegálně přeplují  naráželo na podivné zákony typu Hlava 22. Je to stejné, jakoby jste dovolili  lidem bez tváře v jakých si černých hábitech vlámat se do vašeho domu a po vybílení ledničky jim dovolit ulehnout do vaší postele.

Musíme se vymezit proti státům, které muslimskou nesnášenlivost permanentně podporují, ať je to Saudská Arábie a nebo člen NATO Turecko.

A hlavně zapomeňme na to, že se nám podaří muslimské imigranty začlenit do společnosti a že je naučíme podílet se na růstu našeho národního důchodu.

Kdybychom byli důslední v imigrační politice a nepodléhali bychom vlivům pomatených členek FDJ (Die Freie Deutsche Jugend),ušetřili bychom takové výdaje, že by v táborech pro muslimské uprchlíky vybudovaných na muslimských územích mohli jíst pečená holoubátka.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 851,60 Kč
Vybráno 31.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 32 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
153 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.