29.9.2015
Kategorie: Společnost

My, křesťané z Blízkého východu, jsme spatřili skutečnou tvář zla: Islám!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA 29|09|2015

Jestliže si někdo myslí, že Islámský stát nepředstavuje skutečný islám, ať vezme na vědomí, že se velice mýlí. Islámský stát představuje islám, a to na sto procent. Tato slova pronesl kněz Dougles Al-Bazi, farář v Arbílu.

Pokud toto řekne kdokoliv z vás, tak okamžitě bude napaden. Kolik znáš muslimů, víš něco o islámu? Těmto lidem jako je páter Dougles to nikdo říci nemůže. Pro ně je islám každodenní realitou. Od narození až do smrti a to nejen přirozené. A zatímco naše média nás zásobují „veselými“ historkami o putování Paši do Evropy a ukazují nám muslimy jako ty nejlepší lidi na světě, tak skutečnost je úplně jinde. Informací o muslimech a islámu máme z našich médií opravdu hodně. Jenomže informace, které se hodí do Evropy politické korektnosti. Kdy jste například naposledy četli o tom, co zažívají křesťané na Blízkém východě?

Otec Dougles však hovoří i k těm, kteří muslimy obhajují: „Někteří tvrdí: Ale já mám řadu muslimských přátel, jsou sympatičtí. Ano, ale zde u vás. Ale tam je situace zcela jiná. Křesťané jsou pronásledováni, vězněni, mučeni, vražděni. Jsou nasazeny všechny prostředky, aby byli přinuceni zapřít svou víru, včetně skupinového znásilňování, které se v některých státech pokládá za trest. Vlastnit Bibli je zločin, celebrovat mši svatou je zakázáno. Upadli jsme do dob prvních mučedníků, kteří slavili mši tajně v jeskyních a dírách“.

Great-persecution-of-Christians-child

Otec Dougles moc dobře ví, že v Evropě se muslimové chovají jinak, protože zatím nemohou prosadit islám jako zákon. Zatím. Skutečnost je však taková, že muslimové se nikdy nevzdají své touhy všude nastolit islám a jeho zákony a využijí k tomu první příležitost. Využijí k tomu demokracii. Nebavme se o tom, co je teď. Bavme se o tom, co bude následovat, až muslimové získají volební většinu. A to v některých zemích nemusí dlouho trvat. Je to otázka maximálně dvaceti let.

Sám poznal, co to znamená islámská „pohostinnost“ pokud je člověk v islámské zemi v postavení náboženské menšiny. Byl několikrát mučen a nosí jizvy na celém těle. Byl postřelen, a přesto říká: „Když mě po unesení spoutali řetězy, používal jsem jejich články k modlitbě růžence. Neprosím vás o pomoc. Nejsem bázlivý, jako bázlivý není ani můj národ. Myslím, že nás zničí. Ale myslím také, že nebudou mít poslední slovo. Ježíš nás učil, že musíme nést svůj kříž, a přesně tak to dělají křesťané na Blízkém Východě. Rozhodující není, že musíme nést kříž. Rozhodující je, že ho přijímáme, až do konce. K tomu jsme připraveni“.

Mnozí zastánci uprchlíku nám říkají, že většina Syřanů jsou křesťané. Opak je pravdou. Většina křesťanů zůstává v Sýrii, kde bojují proti islámským skupinám, které se pokouší svrhnout prezidenta Asada, jehož režim je jedinou zárukou bezpečí pro náboženské menšiny. A většina z těch, kteří odešli, odešli do Libanonu, kde se o ně starají libanonští křesťané. Do Evropy jich jde minimum.

A jaký vzkaz má P. Dougles pro Evropu?

Probuďte se! Ta rakovina je za vašimi dveřmi. Přijdou vás zničit. My, křesťané Blízkého východu jsme jedinou skupinou, která viděla tvář zla. To zlo má jediné jméno: Islám!

Zdroj

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
56 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.