ZENASUKNE
27.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Muži ve Francii napadají ženy za nevhodné oblečení

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

Jak píše server Idnes: „Soud ve východofrancouzském Mulhouse vyměřil dvouměsíční podmíněný trest mladíkovi, který napadl dvě ženy za to, že podle něj neměly vhodné oblečení. Jedna z nich na sobě měla šortky, uvedl server franceinfo. Policie vyšetřuje také podobný případ z minulého týdne. Tři muži napadli ve Štrasburku studentku kvůli tomu, že měla krátkou sukni.“

Nepoučený člověk by řekl: „To se ti Francouzi zbláznili?“ Poučený člověk ví, že to byli „noví Francouzi“, jejichž „cudnost“ krátké sukně urážejí. V článku, který na násilí vůči ženám poukazuje, si opravdu někdo dal značnou práci, aby za žádnou cenu nepoužil slovo „muslim“.
 .
zbitadivka0-850x5392„Před týdnem se do ještě horší situace dostala ve Štrasburku. 22letá studentka Elisabeth potkala na cestě domů tři muže a jeden z nich vykřikl „podívejte na tu děvku v sukni“, řekla Elisabeth rozhlasové stanici France Bleu Alsace. Dva z trojice ji pak chytili a třetí tloukl do obličeje. Po útoku jí zůstalo nateklé oko. Žena také řekla, že bití přihlíželo více než deset lidí a nikdo z nich nezasáhl. Vláda považuje incident za vážný a policie ho začala vyšetřovat. „Jde o velmi vážnou věc. Ve Francii musí být možné vyjít na ulici v tom, v čem chceme. Nemůžeme přijmout, aby byla ve Francii žena ohrožena nebo dokonce napadena či zbita za to, jak se oblékla,“ řekl vládní mluvčí Gabriel Attal.“
 .
Opět – tři muži. Tři Francouzi, jaké vídáváme ve filmech s Delonem či Belmondem? Asi těžko. Politická korektnost nám naprosto zavádějícím způsobem sugeruje, že francouzští muži zničehonic, po staletích opěvujících ženu a lásku, najednou začnou ženy kárat, a když to nejde po dobrém, tak bít, aby ochránili jejich a svou cudnost.
 .
Další příběh ze Štrasburku – 18letá Luane. Ji a její kamarádku Claire napadl 16letý mladík. “Incident se stal 26. srpna. Obě dívky se chystaly strávit odpoledne u jezera. Po cestě se na ně nalepil mladík, který je začal obtěžovat. Když ho dívky požádaly, aby je nechal na pokoji, jen své chování vystupňoval.
 .
A tak se jedna z nich rozhodla situaci vyřešit rázně. Dala mu facku. „Byla to chyba. Začal mě mlátit. Dostala jsem tři údery do hlavy a když jsem spadla na zem, tak další,“ popsala Luane. Po útoku skončila v nemocnici, kde podstoupila operaci, protože utrpěla zlomeninu spodiny očnice. Rány do obličeje a zad utrpěla také Claire”, píší pro změnu Novinky.
 .
Islámu lze vyčítat mnohé, jako každé ideologii, například povinnost šířit jej ohněm a mečem, ale co je snad nejodpudivější, je extrémně nepřátelský postoj vůči ženám. Žena je muži podřízena, má v poměru k němu poloviční hodnotu, je v podstatě jen nádoba na rození dětí, hlavně synů, vzdělání nepotřebuje, poslouchat musí, je dobré ji bít. Čest muže je pak mezi nohama ženy a prohřešky proti cti se trestají smrtí dotyčné.
 .
I v Německu jsou to desítky případů ročně. Ne všichni muslimové takový islám chtějí a propagují, mnozí před ním ze své vlasti utekli do Evropy, ale v okamžiku, kdy se prostředí začne zahušťovat a příchozích z islámských zemí přibývat, nutně vítězí fundamentální podoba islámu se vším, co Evropa díky své osvícenecké tradici už dávno zavrhla. A objevuje se fenomén do nedávna nepředstavitelný – napadání žen za „nemravné“ oblečení, o kterém jsme dříve četli ve zprávách z Afghánistánu pod vládou Talibánu, ze Saúdské Arábie a Íránu.
 .
Představa, že za sexuální zločiny si žena „může sama“, by měla být pro Evropu neakceptovatelná! Nebojovaly snad feministky i za to? A najednou většina z nich, těch nejhlasitějších, hájí „právo ženy na zahalování“. Zvláštní právo, které když žena odmítne, je v lepším případě bita, v horším zabita „z důvodu cti“. A jak se zdá, už se toto násilí netýká jen žen z muslimských komunit.
Však také byl zmíněný útočník z Mulhouse potrestán přímo exemplárně. Považte – dvouměsíční podmíněný trest, 75 hodin obecně prospěšné práce a povinnost absolvovat stáž o povinnostech občana. Ne, to není vtip, ale realita. Smutná. Podruhé si jistě rozmyslí bít ženu, když ví, že ho čeká školení. Člověka maně napadá, co je větší zločin – jestli bití ženy nebo shovívavé „trestání“ a zohledňování „kulturní odlišnosti.“
 .
Do Štrasburku tento týden odjela zmocněnkyně pro záležitosti občanství Marlene Schiappaová k jednání o bezpečnosti žen na veřejnosti“, píše se v článku na Idnes, který o událostech poněkud zavádějícím způsobem informuje. To se tamní útočníci teprve řádně vyděsí a možná i týden dají pokoj. Pokud si paní Schiappaová tedy nevezme minisukni.
 .
Je možné považovat člověka, který na ulici napadne ženu, za plně integrovaného? Jistě, mnozí namítnou, že to dělají i „evropští“ muži. Rozhodně ale při tom nemají oporu ve vlastních zákonech, jako mají muslimové v právu šaríja, které mnozí z nich považují za nadřazené zákonům “nevěřících”. Podivná interpretace sexuálního pudu, v němž agresor může kdykoli tvrdit, že byl vyprovokován “děvkou v necudném oblečení”, nás vede hluboko do středověku.
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 559 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
politicon.cz
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.