israel-high-alert
21.5.2021
Kategorie: Politika

Muži rodí. Amerika byla založena v roce 1619. A Izrael je agresor …

Sdílejte článek:

DENNIS PRAGER

Když se na chvíli zamyslíte nad tím, co levice očekává od poctivých a slušných lidí, nahlédnete do světa absurdit a lží, ve kterém žijeme.

Levice požaduje, abychom věřili a hlásali, že muži menstruují a rodí a že není nijak nefér vůči dívkám a ženám, když biologičtí muži soutěží v dívčích a ženských sportech.

V desítkách tisíc amerických škol se studentům vymývají mozky, aby věřili, že Amerika nebyla založena v roce 1776, ale v roce 1619, kdy byli do Severní Ameriky přivezeni první Afričané jako námezdní dělníci nebo otroci. To je lež „projektu 1619“: za lež ji označili téměř všichni přední historikové zabývající se počátky Ameriky. Mnozí z nich jsou demokraté a liberálové, kteří podporovali impeachment bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

A nyní, když Hamás – totalitní teokratická islamistická teroristická skupina – vypouští tisíce raket na civilní obyvatelstvo Izraele a Izrael na tento poslední z opakovaných pokusů o masové vraždění reaguje, světová levice požaduje, abychom věřili, že Izrael je padouch a Hamás je oběť.

Levicové odsuzování Izraele a sympatie k Hamásu jsou jen dalším příkladem morálně převráceného světa, který levice vytvořila.

Žijeme ve světě, v němž masmédia a akademické kruhy – které nejsou ničím jiným než hlásnou troubou levice – světu opakovaně tvrdí, že Amerika vedla revoluční válku, aby zachovala otroctví, že muži menstruují a že Hamás je obětí izraelské agrese.

Jak se z takových obrovských lží staly mainstreamové pravdy, to je otázka na jiný sloupek. Stačí říci, že jsou všechny stejnou mírou absurdní jako lživé.

Důvodem, proč právě teď probíhá válka mezi Izraelem a Hamásem, je existence Izraele. Nemá to nic do činění s tím, co Izrael skutečně udělal. Hamás a jeho podporovatelé v Íránu nemají žádné spory s Izraelem. Mají spor s existencí Izraele.

Izrael tedy nemůže udělat nic, co by uspokojilo jeho nepřátele, kromě toho, že bude souhlasit se svým zničením coby jediného židovského státu na světě.

Pro většinu (ne všechny) muslimů a pro většinu (ne všechny) muslimských států a pro levici je na světě místo pro 22 arabských zemí a pro více než 50 muslimských zemí, ale není zde místo pro jeden židovský stát, dokonce ani pro stát velký jako New Jersey a menší než Salvador.

Hamás a jeho stoupenci v Íránu pravidelně prohlašují, že usilují o zničení Izraele. Ve světě neexistuje žádná obdoba. Žádné skupiny ani národy neusilují o vyhlazení žádného jiného národa na světě. To je v souladu s historií antisemitismu. Antisemitismus není jen další etnický nebo rasový fanatismus. Kéž by tomu tak bylo. Antisemitismus je na rozdíl od jakékoliv jiné formy rasismu nebo etnického fanatismu vyhlazovací. Nenávist k Židům těchto lidí není jen nenávistí k Židům, ale tito lidé si přejí, aby Židé byli mrtví.

To je jeden z mnoha důvodů, proč každý poctivý člověk chápe, že antisionismus je pouze posledním projevem antisemitismu. Antisionisté tvrdí, že existence Izraele jako židovského státu je nelegitimní.

Proč to ti na levici (opět, jak vždy zdůrazňuji, levičáci; nikoli liberálové) popírají?

Protože levice nenávidí dobro a často podporuje nepřátele dobra. Levičáctví je morální nemocí lidského stavu. Jak jsem již dříve napsal, nejde ani tak o to, že by levice měla porouchaný morální kompas. Pokažený morální kompas je občas přesný. Morální kompas levice vždy ukazuje sever jako jih a východ jako západ.

Proto levice nenávidí Ameriku. Právě proto, že je, řečeno slovy Abrahama Lincolna, „poslední největší nadějí světa“. A proto levice nenávidí Izrael. I přes všechny své nedostatky byl Izrael morálním majákem. Izraelský premiér právě na Twitteru zveřejnil video natočené plukovníkem Richardem Kempem, bývalým velitelem britských sil v Afghánistánu, které PragerU zveřejnil krátce po poslední válce mezi Izraelem a Hamásem v roce 2014. Název videa hovoří za vše: „Izrael: Nejmorálnější armáda na světě“.

Kemp v něm říká: „Byl jsem velitelem britských sil v Afghánistánu. Bojoval jsem v bojových zónách po celém světě, včetně Severního Irska, Bosny, Makedonie a Iráku. Byl jsem také přítomen po celou dobu konfliktu v Gaze v roce 2014.“

„Na základě mých zkušeností a mých pozorování dělají Izraelské obranné síly, IDF, pro ochranu práv civilistů v bojové zóně více než kterákoli jiná armáda v dějinách válečnictví.“

Což je důvod, proč levice Izrael nenávidí. Je morálně lepší než jeho sousedé, nemluvě o jeho nepřátelích. Stejně jako Amerika. Ale pokud věříte, že Amerika byla založena v roce 1619 a že muži rodí děti, budete také věřit, že padouchem ve válce s Hamásem je Izrael.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 029 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)