babisclown2
7.2.2020
Kategorie: Humor

Muž, který tam nebyl

Sdílejte článek:

JAN BURIAN

Členové vlády na svém zasedání nevěří vlastním očím. Na stole před židlí premiéra se rozevírají a zavírají šanony, propiska sama letí po papíře. Na onom místě však nikdo nesedí. Nakonec se šálek kávy sám vysrkne a hrkne židle.

Podobné halucinogenní zážitky s osobou Andreje Babiše má celá řada lidí a institucí. Záhadné jevy provází jeho osobu odnepaměti a takřka na každém kroku. Proplétají se, bují a vznikají jejich paralelní odnože. A dokonce se vlivu těchto nadpřirozených sil nevyhnou v jeho blízkosti ani takové exaktní obory, jako jsou matematika či statistika. Například čím víc snižuje daně, ty se samy zpětně navyšují dvakrát tolik. Když sníží stav úředníků, přibude jich a pokud zabrání nějakému korupčnímu jednání na některém ze svých ministerstev, tři nové takové kauzy automaticky vzniknou. Pojďme se podívat na ty nejmarkantnější z nevysvětlitelných záhad, jež generuje osoba Andreje Babiše.

Je 11. listopadu odpoledne roku 1982. Důstojník StB npor. Šuman sedí právě ve vinárně U Obuvníka. Objedná si dvě sklenky vína a pak se sám se sebou pustí do živého rozhovoru. Chvíli mluví vážně, poté cosi šeptá spiklenecky přes stůl, aby se nakonec začal chraplavě smát na celé kolo a bujaře se u toho plácat do stehen. Přes stůl pak posouvá vázací akt ke spolupráci Andreje Babiše s StB. A ačkoliv modř na podpisu ještě ani neuschne, on si náhle všimne, že proti němu vůbec nikdo nesedí. A ani předtím nikdy neseděl.

Podnikatelské celebrity a vybraní hosté jsou přítomní na rautu u příležitostí otevření Čapího hnízda. Náhle se mikrofon sám poklepe a odkašle si. A přestože za ním nikdo nestojí, prostorem se z něj linou slova bezmezné sebechvály a pašáctví nejvyššího stupně. Vše pak zakončí tanec nůžek ve vzduchu, které samy přestřihnou slavnostní pásku. Šampus lupne, jedna nalitá sklenička se oddělí od ostatních a začne plout prostorem, kde se pak sama nabízí ostatním k ťuknutí.

Jsou devadesátá léta. Premiér Zeman si s úlekem všimne, že se některé firmy začínají samy od sebe privatizovat pod jménem Andrej Babiš. Poděšeně volá náčelníkovi vyšetřování ekonomické kriminality. Ten mu však fenomenální úkaz může jen potvrdit. U něj na odboru se zase pod stejným jménem vede sama řada vyšetřování a soudci se prý zabývají několika kauzami, v nichž záhadné zjevení také figuruje. Nakonec se tyto tři instituce dohodnou, že všechny případy těchto nevysvětlitelných úkazů raději uzavřou a odloží. Nebudou vyvolávat veřejnou paniku.

V roce 2014 se za podobných záhadných okolností samy spustí daňové úlevy pro holding Agrofert ve výši téměř 1,5 miliardy. Jsou vedeny jako investiční pobídky a vznikají kdesi v nejvyšších patrech ministerstva financí. Když však chce nižší úředník přijít této záhadě na kloub a pootevře dveře kanceláře ministra financí, zůstane zkoprněle zírat. Ačkoliv je kancelář viditelně prázdná, telefony na stole se samy vytáčejí a zvedají, papíry šustí a hbitě se zaplňují říznými příkazy. Sada vládních razítek pak sama štempluje všechno co se jim postaví do cesty. Podobný poltergeist ovládne za rok i celý Agrofert a ten bude sám sebe řídit bez lidské vůle.

Podobné zážitky potvrzují shodně různí lidé ze všech koutů země. Jejich telefon se v noci sám rozdrnčí a hlas stejný Andreje Babiše je úkoluje k tomu, aby někoho mediálně zničili, anebo zaklekli na nějakou firmu. Zpětným vyšetřováním se pak vždy zjistí, že Andrej Babiš to nebyl. Že u toho vůbec nebyl. Že vlastně nikdy nebyl u ničeho z toho. A to i přes to, že se jeho alter ego objevuje záhadně na videozáznamech, zvukových nahrávkách a v podobě podpisu úředních listin.

Záhadolog ing. Karel Janota k tomu říká:

“Je to asi ta největší záhada v dějinách lidstva. Nejde jen o velikost fenoménu a jeho rozsah, ale i mnohotvárnost a flexibilitu. Taková Lochneska ví kde je její místo a co se od ní očekává. Čupakabra má také své teritorium a vymezené zvyky. Podle počtu pozorování Yettiho byste si mohli řídit kalendář a Olgoj Chorchoj se jen tu a tam ozývá z podzemí a u toho zabije pár lidí v předem dohodnutém prostoru. Ale Babisshot je něco jiného. Mění to svou podstatu, sílu i cíl útoku za pochodu. Nikdy nevíte kde a v jaké formě se to objeví. Je to úžasný fenomén a my záhadologové jsme rádi, že se objevil právě v Česku, ačkoliv podle nejnovějších výzkumů se k nám přelil odněkud z východu. Kulový blesk je oproti tomu jen rozvařené kindervajíčko.”

Abychom si demonstrovali reálný projev takového úkazu a jeho psychický dopad na všechny zúčastněné, nechme mluvit přímého svědka Jana Hodonínského, obchodního náměstka Purifemie a.s.:

“Jeli jsme na vánoční chlastanici do podnikatelského kongresového centra Čapí hnízdo jako obvykle. My všichni manažeři včetně Tomáše, majitele podniku. Ubytko za 5000kč na noc, jídlo nejde pod 800 stovek, kafe skoro za kilčo. K tomu hektolitry chlastu a tlupa holek na telefon bez vyššího vzdělání. Děláme to tak každý rok. A pak to smáznem z daní, včetně těch holek. Po třech dnech, když vycházíme bránou ven, najednou jsme ztuhli ve křeči. Všechno se okolo nás začalo vlnit a cítili jsme strašnou zimu. Nemohli jsme se ani pohnout. Ten tlak v hlavě, to brnění po celém těle. A pak to bylo najednou pryč. A když jsem se otočil zpátky, nevěřil jsem vlastním očím. Za mnou byla rodinná farma. Kozičky, štěňátka, mývalové a okolo pobíhající děti s párkem v rohlíku za dvacku. Byli jsme rázem v jiném čase a v jiné dimenzi. Od té doby už nenašel nikdo z nás odvahu se tam vrátit. Jarda se z toho šoku dal potom k Jehovistům.”

Vázací akt, u kterého nebyl:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kompletni-spis-spolupracovnika-stb-andreje-babise/r~i:gallery:31547/r~704e6354b3f611e780320025900fea04/

Nahrávky, u kterých byla jen paní Účelovka:

https://www.youtube.com/watch?v=CtKO_i6heP4

Úkolování, u kterého nebyl:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-internetu-se-objevila-nova-nahravka-andreje-babise-s-novinarem-mf-dnes-31082

Daňové pobídky pro Agrofert ve výši 1,5 mld., u kterých nebyl už vůbec nikdo:

https://www.peak.cz/dotacich-lidech-aneb-agrofert-tezi-podpory-statu/5890/

Nývlt otevírá Čapí hnízdo:

https://www.youtube.com/watch?v=HcuUE4EWt8g

Macháně úkoluje po telefonu:

https://www.youtube.com/watch?v=f5lIU_YjIWI

Babisshot se objevuje na záběrech z jednání vlády, kde A.Babiš přitom vůbec nebyl:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zaloba-kvuli-dotacim-jste-smesni-manazeri-agrofertu-vzkazuje-vlade-opozice-88282

 

animal_painting_wild_duck_icon_colored_cartoon_sketch_6838816

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 600,00 Kč
Vybráno 10.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 551 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.