12177913555_c066cbfb8a_b
1.5.2016
Kategorie: Politika

Mutikulturní eurosocialismus: Teroristům musíme dát další šanci na integraci

Sdílejte článek:

MIROSLAV JAHODA 01|05|2016

“Obviněný džihádista chtěl ve Vídni odpálit nádraží, soud mu dal další šanci.” Bohužel tento titulek není nějaká parodie. Mladý Turek v Rakousku dostal 8 měsíců za plánování teroristického útoku, po propuštění šel verbovat k islámskému státu, píší Novinky.

Přemýšlel jsem, jestli to nějak satiricky okomentuju, ale to opravdu nejde. Zejména, když vidím, že se to stalo v St. Pölten, kousek od mého domova. Popravdě, ani nevím už, co na to říct. Napadá mně jen jedna věc.

Dostáváme se do situace, kdy terorista nebo vrah, dostávají další šance a řeší se jejich kvalita života. Naproti tomu, se zaváději tresty za šíření pouhých nepohodlných slov, jmenovitě třeba “pomlouvání životního stylu třídy” (rozuměj kritika islámu). Jestli toto bude společnost nadále apaticky tolerovat, vzroste naprostá (a oprávněná) neúcta k právu a povede pouze k posilování extrémismu všech barev.

A jistěže jsou za to zodpovědní politici, ziskovky a další experti. Ale ti jen zneužívají neochoty lidí se o něco zajímat. Takže v důsledku je zodpovědná jako vždy mlčící většina. Vždycky se snažím být optimista, ale máme možná poslední dvoje volby, ve kterých se musíme pokusit přesvědčit každého, koho to půjde, aby nevolil vládní strany. Ať si pak třeba nemusíme sami zjišťovat imigrační politiku Jižní Ameriky….

ZDROJ: Miroslav Jahoda

jahoda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 59 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.