virus-4937553_1280
14.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Mutace covidu jsou uměle vytvořené, je to útok na naši civilizaci ?

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDR„Moje poselství se od jara nezměnilo: Najděte tu „jeskyni“, ze které to vylétá, zavřete ji, zavřete její zaměstnance i její management. „ prohlásila MUDr. Soňa Peková Ph.D. (1), která jako první z expertů u nás řekla, že Covid-19 je umělý výtvor, přičemž ke stejnému závěru dospělo i mnoho dalších vědců.
Nejdříve si projděme chronologicky důležité body této pandemie.


O umělém původu koronaviru hovořila Dr. Peková již v dubnu na Radiožurnálu: „Domnívám se, že jde o uměle vytvořený virus. Virus se chová divně, nevyvíjí dobrou imunitu, jsou známy případy reinfekce. Má spoustu charakteristik, které jsme dosud v přírodě neviděli…. Je z netopýra a je upravený, aby infikoval lidi,“ (1)

O několik dní později, 3.5.2020, prohlásil americký ministr zahraničí Mike Pompeo:
„Můžu vám říct, že existuje značné množství důkazů, že to pochází z laboratoře ve Wu-chanu. Není to poprvé, kdy byl svět kvůli pochybení v čínských laboratořích vystaven virům,“(2)

V červnu Dr. Peková ubezpečovala, že již žádná druhá vlna nepřijde a nad nemocí je v podstatě vyhráno. „Domnívám se, že žádná druhá vlna nebude. Plošně mezi lidmi už se to šířit nebude. Tady jsme to vyčistili. Nabádám pouze k obezřetnosti před lokálními náhodnými výskyty, především po návratu z ciziny, kde epidemiologická situace není ještě vyřešená,“ …

V současné době Peková říká, že měla pravdu. To, co na podzim i v zimě mezi námi kolovalo a koluje, jsou podle ní už jiné kmeny, jiné viry, které nejsou potomky toho jarního…

Podle ní byla každá vlna způsobena jiným, novým virem a nemá nic do činění s tím jarním, ten vymizel. A britská mutace je už čtvrtým kmenem v pořadí. „Jarní kmen byl první, zářijový druhý, prosincový třetí a nový, britský, je čtvrtý…. (1)

Tvrzení Dr. Pekové podporují i matematické modely pro šíření pandemie (3). Ty říkají, že nejdříve je průběh exponenciální, potom lidé udělají nějaká opatření a vyvinou metody léčení, šíření se zastaví, koeficient R klesne pod 1 a pandemie postupně mizí. Tomu ovšem brání přirozené mutace viru, ale je velmi nepravděpodobné, že by životaschopné mutace vznikaly až v době, kdy už se virus vyskytuje v populaci v malém množství a pomalu schází na úbytě a když ani počasí není příznivé pro šíření virové nákazy. A to se stalo v případě britské a jihoafrické mutace, viz graf.

Covid UK

Zde máme další ukázku zmíněného normálního průběhu pandemie z 5.2.2021 : „v USA během posledních tří týdnů klesl denní počet lidí infikovaných koronavirem skoro o polovinu, přesně o 45 procent. A celosvětově poklesl skoro o třetinu, přesně o 30 procent. Nikdo přesně neví, co to znamená a co je za tím, ale vakcína sama za tím nebude, je to na ni příliš brzy.“ (3)

Proto se zabývejme otázkou, kdo by mohli být ti „netopýři“, kteří mutace vyvinuli a úmyslně šíří? Nejspíš to asi nebudou Číňané, protože ti už vítězí ekonomicky pomocí levných výrobků, kterými zaplavují celý svět, pomocí investic do těžby surovin a pomocí úvěrů, které dlužníci někdy nejsou schopni splácet a oni pak převezmou majetek, kterým dlužníci ručili. Číňané to tedy rozhodně nemají zapotřebí.

Ale mohli by to být lidé stejného ražení, jako jsou ti, kteří podporují invazi negramotných kriminálníků a džihádistů z Afriky a blízkého východu, protože záměr a cíl této akce je evidentně obdobný: rozložení a postupná likvidace západní civilizace a hegemonie bílé rasy.

Je známo, že virus zabíjí především starší a chronicky nemocné lidi, kteří ovšem vlastní a obývají mnoho bytů a domů, takže je to vhodná biologická zbraň, protože noví Evropané chtějí určitě také někde bydlet.

Virus dále znemožňuje vzdělání, provozování kultury a činnost politických organizací, což jsou všechno pilíře, které zmíněnou hegemonii podporují.

Potom je zde ještě možnost, že by to organizovala nějaká nadnárodní korporace z důvodu prodeje svých léčiv a vakcín, ale to lze vyloučit z toho důvodu, že by to nějaký zaměstnanec morálně neunesl, zveřejnil to, a pak by z toho byl obrovský skandál.

Důvod by tedy mohl být ideologický a nikoli ekonomický, protože pokud se nějací lidé dají do služeb totalitní ideologie, viz nacismus, stalinismus, islamismus, pak ztrácejí veškeré morální zábrany a jsou schopni ve jménu této ideologie páchat i ty nejodpornější zločiny.

Potom je zde otázka, kde se nachází zmíněná „jeskyně“. Nejspíše to bude oblast, kde je velká hustota obyvatel a mnoho laboratoří, výzkumných středisek atd. Zde nejvíce stop směřuje do jihovýchodní Anglie, tedy Londýna a jeho okolí, kde se také nejvíc a nejdříve rozšířila britská mutace covidu, v hrabství Kent.
Vědci z Británie si však tuto možnost vůbec nepřipouštějí. Hovoří jen o přirozené mutaci, ale tomu se nemůžeme divit, protože oni nemluví ani o zmíněné invazi a islamizaci a tento názor je také velmi nekorektní, tedy tabu.

„Britská mutace byla poprvé zaznamenána na jihu Anglie loni v září. Britský premiér Boris Johnson v prosinci oznámil, že se výrazně šíří a může být nakažlivější až o 70 procent… Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se dosud britská mutace prokázala už v 70 zemích světa. Rozšířila se třeba do Ameriky, Asie a mnohých evropských států včetně Česka….

Jihoafrickou mutaci vědci zaznamenali poprvé loni v říjnu v Jihoafrické republice, to, že se šíří, bylo ohlášeno v prosinci. Tato varianta ve státě na samém jihu Afriky naprosto převládla nad dosavadní variantou viru a vedla k výraznému zvýšení počtu hospitalizovaných. I tato mutace je o polovinu nakažlivější než aktuální varianta viru.

Podle WHO se již rozšířila do jednatřiceti zemí světa, do Evropy se dostala nejspíš přes Velkou Británii..(4)

Tím vzniká otázka, jak mohla vzniknout tak nebezpečná mutace až v Jihoafrické republice? Pro „netopýry“ jistě není problém zaletět si do JAR, když mezi Londýnem a Kapským Městem existuje přímé letecké spojení. A jistě zde bude záměr, aby se mutace nešířily z jednoho místa.

Jsme tedy ve válce nejen informační, ale i biologické. Je sice trapné, kolik je zde ignorantů, kteří tuto situaci zlehčují nebo zesměšňují, a kolik politiků si chce na pandemii vybudovat svou kariéru, ale pořád na tom ještě nejsme tak zle jako Británie, protože u nás se o tom ještě může psát i hovořit.

 

 

Prameny:
(1) https://cnn.iprima.cz/jak-sel-cas-s-vyroky-pekove-proc-se-podle-ni-nenaplnilo-ze-virus-do-vanoc-zmizi-18582
(2) https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/mame-jasne-dukazy-ze-virus-je-z-laboratore-rekl-pompeo-40322735
(3)  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-pokles-nakazenych-usa-evropa.A210204_172927_zahranicni_mama?zdroj=vybava_recombee
(4) https://zpravy.aktualne.cz/domaci/jak-se-lisi-jihoafricka-a-britska-mutace-otazky-a-odpovedi-k/r~d6f7de2c656a11eba25cac1f6b220ee8/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 836 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
139 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)