23.8.2015
Kategorie: Společnost

Muslimský vraždící maniak ve vlaku. Co když nebudou blízko mariňáci?

Sdílejte článek:

ANTONÍN KRATOCHVÍL 23|08|2015

To co se právě stalo ve Francii, kdy dva Američtí mariňáci v civilu přemohli 26 letého Maročana, který se chystal zmasakrovat lidi ve vlaku, vyzbrojený pistolí, kalašnikovem a nožem, je také důvodem k zamyšlení i proto, že tento muž byl již znám francouzským tajným službám, zřejmě pro jeho známý přístup k radikálnímu islámu.

Takovýchto lidí je však v této zemi, kde žijí již miliony muslimů, kteří jsou, nebo byli pod nějakým policejním dohledem stovky, ne li tisíce. Není těžké si domyslet, že při tak velké muslimské populaci, která je stále více a více radikalizována, žádná policie či tajné služby nemohou stačit na všechny podezřelé muslimské radikály a o mnohých z nich ani ještě neví.

Nevím kolik příslušníků francouzské policie a tajných služeb, které se specializují na tyto radikály, tato země má i když je nucena, zrovna tak jak se to děje v Anglii, Německu a jinde, přibírat a vyškolovat další specializované síly, protože ty existující již na to nestačí. V každé západní zemi, včetně těch hospodářsky prosperujících, jsou však nastaveny ekonomické limity v tom, kam až každá země si může finančně dovolit takové posily.

Tím však vzniká zákonitě situace, kdy se uvnitř takové západní země, kde žijí až miliony muslimů, v současnosti vytvářejí další a další počty muslimů, kteří se nechali zradikalizovat a jsou připraveni se zúčastnit jihádu proti bezvěrcům, či již aktivně plánují jak uškodit společnosti, která je v prvopočátku přijala a postarala se o ně, jako příkladně v Německu, kde štědré sociální dávky a jiné benefity představují pro mnohé z nich příjem, o kterém by se v jejich domovině ani nesnilo.

islamizace-ceska-fb

To by mělo být poučením pro naší vládu, všechny ty sluníčkáře a pomatené mozky, které se tak hloupě a naivně domnívají, že přijetí opravdu velkého množství muslimských “uprchlíků“ naší vlast multikulturně „obohatí“, vyřeší problémy v zaplnění volných pracovních příležitostí (jakých?), nepřispěje ještě k většímu finančnímu deficitu apod. s tím, že i větší počet takových lidí nám v žádném případě nemůže nijak ohrozit naší bezpečnost včetně zachovávání naší kultury a tradic, které jsou nám tak drahé.

Tomu však, jak náš každý normálně smýšlející a informovaný občan, kterých je jak doufám většina, nemůže uvěřit, protože se tyto názory a tvrzení se prostě nezakládají na pravdě, což je možné bezproblémově dokázat na mnoha dostupných příkladech a faktech. To však bohužel nebrání našemu establishmentu, aby zcela ignoroval fakta a nejenom pokračoval ve svém až zhoubném programu, ale jak vidno z posledních dnů, nerozpoutal rozsáhlou mediální kampaň, která má zřejmě za úkol přesvědčit naší širokou veřejnost o tom, že všichni ti normální, obyčejní lidé, kterým však na štěstí zůstal ten zdravý selský rozum, o tento rozum přišli, když věří že v řadě Evropských západních zemí již probíhá de facto postupná islamizace, která, v případě, že se tu rozmístí větší počet muslimských imigrantů, postihne též nás, s tím, že přinese ta samá bezpečnostní rizika, s kterými se právě příkladně nyní potýká Francie.

Naše vláda by si měla toto vše důkladně uvážit a přistoupit k opravdu účinným opatřením, která by zajistila naší bezpečnost, včetně zachování našich občanských svobod, kultury a dlouhodobých tradic, nezapomínajíc při tom, že jsme od dob Cyrila a Metoděje součástí křesťanské Evropy, která u nás nikdy neměla, a doufejme nebude, žádné muslimské kořeny. 

Pokud naše vláda v tomto úsilí selže a jednou se i u nás začnou množit případy násilí ze strany islámských radikálů, tak potom tito politici, kteří umožňují přijímání muslimských imigrantů (z nichž někteří nepochybně budou přívrženci, anebo jsou již přímo členy Islámského státu) ve velkém, tak potom nutně musí být též osobně zodpovědná za své činy.

ZDROJ: Antonín Kratochvíl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 90 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...