CoronavirusMuslimove
3.4.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimský svět lásky a míru v době koronaviru

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Už naši moudří předkové vykládali, že v době krize poznáš přítele a také, že to se pak ukáže lidská povaha. Pochopitelně je jasné, že muslimové jsou tak trochu jiný oddíl.

Už když současná epidemická metla lidstva byla mimo Čínu ještě mrně zabalené v plínce, zkraje, kdy se ještě dalo doufat, že mimo východní Asii se ten prevít nerozleze, to jsem psala o tom, že syrský klerik vyhlásil fatvu dovolující muslimům oslavovat šíření koronaviru v Číně a rovnou se i modlit, aby to Čínu zlikvidovalo. Alláhova odplata Číně za to, jak si Číňané sundali rukavičky při nakládání s čínskými muslimy. Psala jsem ZDE.

To byl pochopitelně jen začátek, miláčci od Alláha svou lásku šíří dál.

Francie, jedna z nejvíce postižených zemí pochopitelně už dávno neovládá některé části svého území. A tak v místech líbezně nazvaných no-go zóny i přes hrozbu pokuty se vesele jede postaru, lidé se shromažďují když zrovna mají tu potřebu a žádná karanténa se na ně nevztahuje. No a jako vždy, ani tentokrát si tam policie netroufne zasáhnout. Důvod je, že vymáhání zákona na migrantech by je mohlo naprdnout a ti by zase řádili v ulicích. Tomu říkám báječný multikulti svět.

No a Belgie to má zhruba taky tak. Předpokládám, že ti z migrantských drahoušků, kteří se nakazí, pak budou snaživě a úmyslně roznášet virus mezi Francouze či Belgičany, takový terorismus, který se dnes v rámci hájení multikulti hodnot vlastně netrestá.

Přesně to se totiž děje v IndiiInfikovaní muslimové se vyberou mezi zdravé nemuslimy, aby se podělili s nákazou. Říkají, že infidelové (nevěřící) budou umírat po stovkách tisíc. Na twitteru k tomu mají i haštag #CoronaJihad, počítají, že pár stovek infikovaných muslimů kvůli tomu taky zhebne, ale stanou se tím z nich mučedníci, že.

Tak třeba v Lahore, podle UNESCO městu literatury, se jen nedávno shromáždilo 250 000 lidí svolaných muslimským hnutím Tablighi Jamaat s rostoucí popularitou. Údajně si libují v nenásilném islámu, zato křičí, že islám by se měl vrátit k tomu, co zavedl Muhammad ve svých časech. Nenásilně tedy vedou své islámské ovečky do středověku. Pochopitelně, že v tak obřím davu se koronavirus moc pěkně šířil a miláčci jsou připraveni se dělit s nemuslimy tak jako nikdy s ničím.

Pákistánu zase muslimové z NGO v rámci potravinové pomoci likvidují nevěřící tím, že jim odmítají dávat jídlo. Prý že Zakat, tedy charita coby jeden z pěti pilířů islámu, tak tento dar platí jen muslim vs muslim a nikoli muslim vs infidel. Hinduisti a křesťani mají tedy smolíka. Solidarita je moc prima.

Jak známo, Írán je díky pandemii úplně v prdeli. Vrchní imám ajatolláh Chomejní přesto naprdnutě odmítl americkou zdravotní a humanitární pomoc. Nejspíš protože se USA s Íránem tak trochu pošťuchují, Chomejní se zasekl a prohlásil, že ta nabídka je „divná“. Prý že Amíci chtějí nebohé Íránce bohapustě otrávit, hanba, hanba jůesej. Místo konkrétní pomoci by muslimský stát rád, aby Amíci zrušili sankce, jenže tohle pochopitelně není v nabídce.

Jen tak pro pořádek dodám, co je asi každému beztak jasné. Palestinci pochopitelně pokračují v džihádu proti Izraeli i přes koronavirovou hrozbu. Na své sousedy dále posílají rakety. Zatímco palestinská vláda neudělala pro své lidi ani prd, aby je před pandemií ochránila a ironicky sám Izrael je jediný, kdo v pásmu Gazy provádí kroky, které by měly zamezit viru v šíření. Už se stačily ozvat výkřiky nebožáků osudem zkoušených Palestinců, že celá ta nemoc v Gaze je vlastně vina Izraelců. Přitom Izrael je v rámci boje proti koronaviru nejbezpečnější zemí na světě a jejich pomoc tedy má jasně váhu. To nevymyslíš.

Teď nevím, jestli Turkům nevyseknout poklonu, protože ty jakoby koronavirus přece jen trochu vystrašil a jedná. Migráčky, které doslova násilím narval na hraniční plot s Řeckem si teď kvůli pandemii vzali zpátky a zavřou je do karantény. Jakmile bude po viru, hezky jim tam to bláznivé nadělení k tomu Řecku všechny zaveze zpátky.

Pochopitelně nejde přehlídnout muslimská území v Evropě. V takovém Germanistánu nenechávají migráčci nic náhodě, nespoléhají na random nakažení a šíří islámskou lásku a mír po staru. 27letý tuniský migrant v Augsburgu se vydal škádlit německé řidiče autobusu s mačetou a sekerou. Naštěstí jsou z toho „jen“ dva zranění. Jestli si u toho žvatlal něco o Alláhovi se pochopitelně nezveřejňuje.

Ani Norsko nemá své obohacení pod kontrolou. Prý jim tam týpek zapálil korán a policie ho nepopravila, tak migráčci zapálili dva kostely. To je fér, ne?

Upřímně, jak se s koronavirem vypořádají země třetího světa mi zas tak žilky netrhá. Ale neomarxisti ve vládě mnoha evropských zemí vše pochopitelně jen zhoršují.

Takové Španělsko nechalo mašírovat feministky hned pětasedmdesátkrát v počtu desítek tisíců, pandemie nepandemie. Holt ideologie je jiný kalibr než smrtící virus, že. Takže zakazovat právě feministkám promenádovat se po městech se pochopitelně nesmí. Taková drobnost, od prvního takového pochodu feministek se Španělsko přehouplo hned za Itálii s tím, jak se jim to tam infikuje a umírá. Aktuální čísla tvrdí, že ve Španělsku oficiálně zemřelo přes 10 000 lidí. Denní dávka zemřelých je bezmála tisícovka.

No a Brusel opět předvádí tragikomické výstupy. Koronavirus jim tak moc nevadí, jen kdyby kvůli tomu jeho státy nezavíraly hranice. Mnohem horší z pohledu EU je neposlušné Maďarsko, které v době krize přiklepla Orbánovi větší pravomoci. Hned se tak mluví o tom, že tam zavládla diktatura a Maďarsko prý podle Němců ani už nepatří do Evropy.

No a aby byla nějaká sranda, tak před nedávnem se ozvala Gréta. Onemocněla koronavirem. Asi na hodinu. Zvládla to, holka naše. Tipuju, že takový Chuck Norris by ten virus dal za dvě hodiny.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 721,00 Kč
Vybráno 36.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 176 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.