magid
22.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimský migrant ze Somálska se stal starostou britského Sheffieldu. Při inauguraci zaujal vulgárními nadávkami v projevu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/HS

Islamizace Velké Británie pokračuje. V půlmilionovém severoanglickém městě Sheffield si přes víkend zvolili nového starostu. Stal se jím pouze 28-letý somálský přistěhovalec Magid Magid, který už v den své inaugurace vyvolal značný rozruch. 

Strana Zelených nominovala do komunálních voleb v Sheffieldu ambiciózního politika původem ze Somálska, muslima Magid Magid, který ve volbách uspěl a mnoha šokoval už během oficiálního inauguračního ceremoniálu. Jeho jmenování do funkce doprovázela dramatická hudba z filmů Star Wars a Superman, v projevu vyslovil několik vulgarit a vystoupil také ve výstředním oblečení.

Zobraziť obrázok na TwitteriKdyž přišlo na oficiální fotografii nového starosty, Magid Magid zvolil netradiční pózu na jednom ze sloupů místní radnice, v extravagantním kostýmu se symbolickým řetězem starosty města. Po svém jmenování migrant, který odešel ze Somálska společně s rodiči během války, kdy měl pět let, médiím řekl: “Asi to nebude zcela běžná fotografie starosty, ale myslím, že mě to dostatečně reprezentuje,” prohlásil Magid.

V inauguračním projevu se mladý politik přezdívaný Magic Magid (magický Magid) nevyhnul několika vulgarismům. Když děkoval svým rodičům, připomněl, jakými “sračkami” si musela v minulosti projít jeho matka.

Nový starosta jednoho z největších měst v Anglii se narodil v Africe v somálském městě Bura. Jeho rodina následně přes Etiopii imigrovala do Spojeného království, kde se usídlila v Sheffieldu. Na britských ostrovech se proslavil již dříve, neboť byl v roce 2017 účastníkem britské reality show Hunted. S politikou začal jako člen studentského parlamentu, později se stal poslancem místního zastupitelstva.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.