australiamuslim
26.5.2017
Kategorie: Společnost

Muslimská škodná v Austrálii

Sdílejte článek:

SVEN F. REHULKA

Je opravdu zbytečné, abych v archivu vyhledával každodenní zprávy a zprávičky o útocích místních Muslimů na normální Australany, všichni víme, že jsou to denní události jak v Sydney, tak v Melbourne i jiných městech i městečkách!

Stále jsme vládou i papouškující opozicí (která nechce ztratit případný kontakt s nimi) upozorňováni, že nesmíme bagatelizovat a dávat do jednoho pytle všechny Muslimy, že ti špatní, jsou jenom maličká, zradikalizovaná skupina, kdežto ta většina slušných Muslimů je s námi a i trpí s námi.

Když ovšem naše policie vyšetřuje vraždy střelnou zbraní, nožem, nebo surové obřezávání malých děvčátek, či polití obličeje “neposlušné” manželky, tak policajtům nadávají “dods”a “pigs”všichni ti Muslimové, špatní i “dobří”, tedy všichni, kteří se řídí Koránem a tím, co jim v mešitách vykládají mullahové.

Soužití s nimi? Jak dlouho se o to snaží státní a vládní instituce? Jak se snaží jim dát šanci, tak jako všem nově přišlým immigrantům? Někteří se t.zv. “zařadí”, se státní pomocí i vystudují, případně získají kvalifikaci, ale jsou z nich opravdu Australané, jako z nás a našich dětí ?

Jenom uvedu za příklad, děvče z muslimské rodiny s dobrým prospěchem , nastoupila do našeho RAN (Královského Australského Námořnictva), získala dobrou pozici a rychle postupovala i při povyšování, po celou tu dobu bez jakýchkoliv náboženských problémů, až teď, když už je kapitánka RAN, byla (kým?) ustanovena do postavení “Oficiální RAN Islámský Poradce” a také začala k australské námořní uniformě nosit “hijab”! Zároveň její technická služba v RAN, jí dává přístup k vojensko-námořním kódům a tajným zařízením. Otázkou je, když by došlo ke konfliktu (a ono k tomu dříve nebo později dojde) s nějakou Islámskou zemí, nebo místní skupinou, bude tato Captain of RAN Mona Shindy – Australankou, anebo Muslimkou ?

Další případ: Televizní stanice ABC, totálně levicová, multikulturní, genderově zmatená, má v současnosti nový objev – Egyptsko-Sudánskou Muslimku Yassmin Abdel-Magied, která právě v den, kdy celá Austrálie vzpomíná památky našich padlých na ANZAC Day, tato “dáma” si drze dovolila prohlásit, že v ten den by lidé měli vzpomenout “ubohých uprchlíků” vězněných naší vládou na Manus Island, na Nauru a vzpomenout na ubohou Syrii a Palestinu (tim ta kráva myslela palestinské terroristy – Filištíny, jak zpívával Jan Werich). Tato “dáma” je členkou výboru pro Australsko – Arabské Vztahy a tam, při jisté debatě pronesla “moudro”, že Islam, je největším ochráncem feminismu!

Myslím, že není třeba dále vysvětlovat její názory a pravdy! Celá ABC je plná těchto marxistických přívrženců multikulturalismu, obhájců muslimských kriminálních zločinů, zastánců homosexualismu (jak tomu správně v Česku říká Václav Klaus) a skryté i veřejné nenávisti k novému větru v Americe – presidentu Donaldu Trumpovi.

V několika příštích dnech má v našich vodách začínat společné námořní cvičení lodí Royal Australian Navy a US. Navy, možná i spolu s NZ Navy a s Japonci, ale má to velký zádrhel ! Dvě naše největší invazní lodi HMAS Canberra a HMAS Adelaide, kotví smutně ve Woolloomooloo, lodě, které nás stály ve Španělských loděnicích více než A$ 3.- BILIONY dollarů, stojí a v Sydney obrůstají přílipkami, protože NIKDO nemůže přijít na to, proč jejich stroje nepracují. Naše “vševědoucí” media oznámila šalamounské zprávy, že 1. lodní stroje dostaly špatný olej, 2. že byla nesprávná “údržba”!

Tak anebo onak, já, jako občan Austrálie (a až do své penze i taxpayer) se ptám : má tu jasnou sabotáž na svědomí nějaké muslimské Jihad komando, anebo tradiční komunistická Maritime Union? Obojí špatné! Není se čemu divit, naše “ministryně obrany” Ms. Marise Payne, která nikdy nesloužila v ADF, se může postavit do řady s českým “ministrem obrany” Stropnickým, dobrým hercem ale také “bojovníkem” s modrou knížkou. Z takových předáků obrany demokracie musí mít jistě radost tlustý Severokorejský Kim, Čínský panda Jiang Zemin, či geroj KGB Putin, solnyško jasné ! Ale co naděláme, takový už je ten náš současný svět!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 170 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz