hijabsabatova
12.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimská invaze: Jde o protekci, demenci nebo záměr?

Sdílejte článek:

IN

Dobývání Evropy muslimy nadále pokračuje. Většina příchozích uprchlíků před prací ve svých domovinách se přemisťuje do Evropy s úmyslem prožít zbytek svého dlouhého života v pohodlí a luxusu, zároveň se věnovat šíření svého mírumilovného náboženství, které by možná u nich doma způsobilo useknutí ruky za to, jak dosud žili. To proto, že k nám míří většinou nikoliv vzdělaní inženýři, ale především jistý odpad společnosti. Jak jinak vnímat agresivní a testosteronem přezásobené mladíky, pro které jsou úcta, pokora a vděk neznámými pojmy.

Hitem chování importovaných hord procházejících kvalitním školením probíhajícím pravděpodobně ještě před nástupem na cestu do Evropy, ostatně americká obdoba putující z Hondurasu je jasným příkladem globálního vedení migrace, jsou ,,ztráty” dokladů totožnosti uchazečů o ,,azyl”. Všichni víme, že tito lidé neprchají před válkou, své doklady neztrácejí, ale zahazují, nehledají azyl, ale pouze co nejlepší místo na své uhnízdění a následné přestěhování všech příbuzných svých rozvětvených rodin, snad s výjimkou manželek a dětí. Ti mladíci je totiž často nemají a Evropa je pro ně něco, jako obrovská samoobsluha umístěná do veřejného domu. Podobný přístup, jaký mají ke krásným Evropankám, mají i k majetku starousedlíků. Nárokují si postupně nejen jídlo zdarma, peníze na kartách, ale později začnou vnikat i do bytů a domů, přičemž za nimi zůstane jen spoušť a časem i krev.

Pro příklad nemusíme chodit nijak daleko. Nedávno rozvířilo hladinu mínění v České republice rozdávání státních vyznamenání, která udělil Miloš Zeman. Mezi vyznamenanými byla i paní ředitelka Střední zdravotnické školy v pražské Ruské ulici Kohoutová, která se pustila odvážně do sporu se samotnou velmistryní ve snaze přivést co nejvíce migrantů a ombudsmankou Annou Šabatovou. Všichni si jistě pamatujete kauzu nepovolení nošení muslimského hidžábu. Somálská studentka Ayan Jamaal Ahnednuur je vlastně kdo? To ve skutečnosti nikdo pořádně neví. Je to už téměř 7 let, co se dotyčná objevila na ruzyňském letišti v prostoru před pasovou kontrolou, ovšem bez dokladů. Vzhledem k tomu, že přiletěla, musela je v době nástupu do letadla vlastnit.

I bez pasu získala podezřele rychle během pár dní azyl s právem pobývat na našem území 10 let. Ve své údajné vlasti byla pronásledována za nemanželské dítě a odmítla se provdat za předem vybraného partnera. Za to jí údajně očekával tvrdý trest spojený s její vírou, což jí nebránilo zůstat ortodoxní muslimkou. Jak příznačné. Na základě čestného prohlášení získala azyl, později české doklady totožnosti, které znovu několikrát zmizely, bez znalosti češtiny absolvovala základní školu a byla přijatá na Dívčí katolickou školu. Zkoušky z češtiny měla za tři, přestože neumí dosud česky hovořit ani náznakem. Udělala si také řidičský průkaz. Nejvíce na sebe upozornila v kauze nošení hidžábu ve škole a následného zákazu od paní ředitelky Kohoutové. Další pokračování nyní již soudního sporu mělo jasné kontury. Za údajnou Somálku se postavila celá vítačská klika s Šabatovou v čele a začal hon na paní ředitelku. Porušování několika zákonů, zneužití pravomoci veřejného činitele a další vhodné nástroje použité proti ředitelce školy se nakonec ukázaly být málo a došlo k vynesení rozsudku, který podpořil rozhodnutí školy a výsledkem bylo i vyznamenání paní ředitelce udělené z rukou prezidenta republiky známého svým odporem k migraci.

Jednání ombudsmanky Šabatové nese mnoho znaků trestně – právní odpovědnosti a je na ni podaná žaloba. Daleko větším varováním je však reakce a vystupování okolí Šabatové, zkreslování v některých médiích, ostatně co bychom mohli od ČT očekávat jiného. Snaha rozdělit společnost i v tomto případu byla zřetelná, bagatelizování nošení hidžábu na jedné straně a na té druhé ignorace způsobu, jakým se sem údajná Somálka dostala, aniž by někdo skutečně zjistil, co je zač, ukázalo na problém, s jakým se k migraci přistupuje. Mocipánům je totiž úplně jedno, kdo se do Evropy dostane. Nezajímá je věk, minulost, zdraví, záměry, vzdělání, místo narození migrujících, ale jde jim pouze o co nejvyšší počet sem dovezených. Neřeší žádný problém se stárnutím obyvatelstva, budoucími důchody či další zástupné důvody, proč vůbec někomu povolit beztrestně překračovat hranice Schengenského prostoru.

Důkazem je teorie z EU, dle které bychom v Čechách uživili 60 milionů muslimů a na Slovensku přes 30 milionů. Jde o naprosto nesmyslné výplody duševně nemocných lidí. Už nyní máme nedostatek vody, řada potravin se dováží, města jsou přelidněná, nejbližší krize změní pracovní trh. Migrace je pouze nástrojem ke změně světového řádu, kdy se nepočítají oběti, ale pouze teoretické zisky. Nechceme li následovat Indii v přehuštěnosti obyvatelstva, Afriku v násilí na lidech a v hladomoru, Spojené státy v množství černošských ghett, Švédsko ve ztrátě národní identity, Saudskou Arábii ve vztahu mezi elitami, póvlem a mužů k ženám, musíme se postavit těm, kteří nás do těchto stavů vedou.

Miloš Zeman rozhodně není ideální hlava státu. Ale i přes mnoho připomínek, které k němu mohou občané míti, přes vysoký věk a jistý smysl pro bonmoty, které umí rozvášnit jimi postižené, je to právě on, kdo stále nese český prapor v historické spojitosti spojený s husity. Je třeba ubránit naši zem před invazí, která zaplavuje Evropu. Nastavit zákony tak, aby nikdo bez dokladů, minulosti, dostatečné inteligence a rozlišovací schopnosti úměrné našim tradicím neměl možnost se tu usadit a začít nám diktovat své podmínky. Přestat financovat neziskovky. Postavit se proti indoktrinaci ve školách a vypnout Českou televizi. Chceme li nadále zůstat hrdými Čechy, je třeba dát najevo svou neochotu podlehnout lžím těch, kteří stojí za prosazováním eurounijní vůle u nás. Kdo to je, to už víme. Řada politiků napříč většinou stran, snad s výjimkou SPD, se hlásí ke všemu, co Brusel vyplodí. Právě tito lidé jsou však škůdci, kteří kolaborují. Dokud tu budou oni vládnout, budeme žít v obavách. Nepoddávejme se a chovejme se podobně, jako paní ředitelka Kohoutová. To vyznamenání jí náleží právem.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 90 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
74 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.