hijabsabatova
12.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimská invaze: Jde o protekci, demenci nebo záměr?

Sdílejte článek:

IN

Dobývání Evropy muslimy nadále pokračuje. Většina příchozích uprchlíků před prací ve svých domovinách se přemisťuje do Evropy s úmyslem prožít zbytek svého dlouhého života v pohodlí a luxusu, zároveň se věnovat šíření svého mírumilovného náboženství, které by možná u nich doma způsobilo useknutí ruky za to, jak dosud žili. To proto, že k nám míří většinou nikoliv vzdělaní inženýři, ale především jistý odpad společnosti. Jak jinak vnímat agresivní a testosteronem přezásobené mladíky, pro které jsou úcta, pokora a vděk neznámými pojmy.

Hitem chování importovaných hord procházejících kvalitním školením probíhajícím pravděpodobně ještě před nástupem na cestu do Evropy, ostatně americká obdoba putující z Hondurasu je jasným příkladem globálního vedení migrace, jsou ,,ztráty” dokladů totožnosti uchazečů o ,,azyl”. Všichni víme, že tito lidé neprchají před válkou, své doklady neztrácejí, ale zahazují, nehledají azyl, ale pouze co nejlepší místo na své uhnízdění a následné přestěhování všech příbuzných svých rozvětvených rodin, snad s výjimkou manželek a dětí. Ti mladíci je totiž často nemají a Evropa je pro ně něco, jako obrovská samoobsluha umístěná do veřejného domu. Podobný přístup, jaký mají ke krásným Evropankám, mají i k majetku starousedlíků. Nárokují si postupně nejen jídlo zdarma, peníze na kartách, ale později začnou vnikat i do bytů a domů, přičemž za nimi zůstane jen spoušť a časem i krev.

Pro příklad nemusíme chodit nijak daleko. Nedávno rozvířilo hladinu mínění v České republice rozdávání státních vyznamenání, která udělil Miloš Zeman. Mezi vyznamenanými byla i paní ředitelka Střední zdravotnické školy v pražské Ruské ulici Kohoutová, která se pustila odvážně do sporu se samotnou velmistryní ve snaze přivést co nejvíce migrantů a ombudsmankou Annou Šabatovou. Všichni si jistě pamatujete kauzu nepovolení nošení muslimského hidžábu. Somálská studentka Ayan Jamaal Ahnednuur je vlastně kdo? To ve skutečnosti nikdo pořádně neví. Je to už téměř 7 let, co se dotyčná objevila na ruzyňském letišti v prostoru před pasovou kontrolou, ovšem bez dokladů. Vzhledem k tomu, že přiletěla, musela je v době nástupu do letadla vlastnit.

I bez pasu získala podezřele rychle během pár dní azyl s právem pobývat na našem území 10 let. Ve své údajné vlasti byla pronásledována za nemanželské dítě a odmítla se provdat za předem vybraného partnera. Za to jí údajně očekával tvrdý trest spojený s její vírou, což jí nebránilo zůstat ortodoxní muslimkou. Jak příznačné. Na základě čestného prohlášení získala azyl, později české doklady totožnosti, které znovu několikrát zmizely, bez znalosti češtiny absolvovala základní školu a byla přijatá na Dívčí katolickou školu. Zkoušky z češtiny měla za tři, přestože neumí dosud česky hovořit ani náznakem. Udělala si také řidičský průkaz. Nejvíce na sebe upozornila v kauze nošení hidžábu ve škole a následného zákazu od paní ředitelky Kohoutové. Další pokračování nyní již soudního sporu mělo jasné kontury. Za údajnou Somálku se postavila celá vítačská klika s Šabatovou v čele a začal hon na paní ředitelku. Porušování několika zákonů, zneužití pravomoci veřejného činitele a další vhodné nástroje použité proti ředitelce školy se nakonec ukázaly být málo a došlo k vynesení rozsudku, který podpořil rozhodnutí školy a výsledkem bylo i vyznamenání paní ředitelce udělené z rukou prezidenta republiky známého svým odporem k migraci.

Jednání ombudsmanky Šabatové nese mnoho znaků trestně – právní odpovědnosti a je na ni podaná žaloba. Daleko větším varováním je však reakce a vystupování okolí Šabatové, zkreslování v některých médiích, ostatně co bychom mohli od ČT očekávat jiného. Snaha rozdělit společnost i v tomto případu byla zřetelná, bagatelizování nošení hidžábu na jedné straně a na té druhé ignorace způsobu, jakým se sem údajná Somálka dostala, aniž by někdo skutečně zjistil, co je zač, ukázalo na problém, s jakým se k migraci přistupuje. Mocipánům je totiž úplně jedno, kdo se do Evropy dostane. Nezajímá je věk, minulost, zdraví, záměry, vzdělání, místo narození migrujících, ale jde jim pouze o co nejvyšší počet sem dovezených. Neřeší žádný problém se stárnutím obyvatelstva, budoucími důchody či další zástupné důvody, proč vůbec někomu povolit beztrestně překračovat hranice Schengenského prostoru.

Důkazem je teorie z EU, dle které bychom v Čechách uživili 60 milionů muslimů a na Slovensku přes 30 milionů. Jde o naprosto nesmyslné výplody duševně nemocných lidí. Už nyní máme nedostatek vody, řada potravin se dováží, města jsou přelidněná, nejbližší krize změní pracovní trh. Migrace je pouze nástrojem ke změně světového řádu, kdy se nepočítají oběti, ale pouze teoretické zisky. Nechceme li následovat Indii v přehuštěnosti obyvatelstva, Afriku v násilí na lidech a v hladomoru, Spojené státy v množství černošských ghett, Švédsko ve ztrátě národní identity, Saudskou Arábii ve vztahu mezi elitami, póvlem a mužů k ženám, musíme se postavit těm, kteří nás do těchto stavů vedou.

Miloš Zeman rozhodně není ideální hlava státu. Ale i přes mnoho připomínek, které k němu mohou občané míti, přes vysoký věk a jistý smysl pro bonmoty, které umí rozvášnit jimi postižené, je to právě on, kdo stále nese český prapor v historické spojitosti spojený s husity. Je třeba ubránit naši zem před invazí, která zaplavuje Evropu. Nastavit zákony tak, aby nikdo bez dokladů, minulosti, dostatečné inteligence a rozlišovací schopnosti úměrné našim tradicím neměl možnost se tu usadit a začít nám diktovat své podmínky. Přestat financovat neziskovky. Postavit se proti indoktrinaci ve školách a vypnout Českou televizi. Chceme li nadále zůstat hrdými Čechy, je třeba dát najevo svou neochotu podlehnout lžím těch, kteří stojí za prosazováním eurounijní vůle u nás. Kdo to je, to už víme. Řada politiků napříč většinou stran, snad s výjimkou SPD, se hlásí ke všemu, co Brusel vyplodí. Právě tito lidé jsou však škůdci, kteří kolaborují. Dokud tu budou oni vládnout, budeme žít v obavách. Nepoddávejme se a chovejme se podobně, jako paní ředitelka Kohoutová. To vyznamenání jí náleží právem.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 270 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.