1.10.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimové vyhrožují křesťanům smrtí. V azylových táborech, v Evropě … Co až je pustí ven?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARIUSZ MALINOWSKI 01|10|2015

“Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.” – George Orwell

Křesťanští imigranti utíkají před muslimy, muslimští imigranti utíkají před tím, co sami přinášejí sem.

Městečko Sodertalje ve Švédsku se stalo útočištěm pro křesťany z blízkého východu, kteří prchají před islámem.Obrovská vlna muslimských uprchlíků jdoucí do Evropy, zapříčinila to, že křesťanští imigranti v Sodertalje se začali zamýšlet, zda vůbec pro ně ještě existuje bezpečné místo.

“Obrovská vlna muslimské imigrace pochází ze států severní Afriky a blízkého východu. Oni si zde budou chtít vynutit zákon šaría. A my chceme jen udržet naši tradici, hodnoty a demokracii , říká David Dag z Demokratické Organizace aramejské ve Švédsku.

V Mönster se křesťané musí chovat podle pravidel, které jim určili muslimové. Nemohou si sednout v místnostech, kde už sedí muslimové, do jiných zas nemohou vůbec vstupovat, nemohou nosit křížek na krku.

isljesus

“Křesťané se cítili zastrašováni a nenašli nikoho kdo by jim mohl pomoci, proto dobrovolně odešli,” řekl Mikael Lonnegren, direktor imigračního úřadu v Kalmar. Místní úřady jsou znepokojeny, když incident vyprovokovává zatím jen malá skupina muslimů.

Takové události se však nestávají pouze ve Švédsku.

“Měl jsem naději, že v Německu budu moci praktikovat svou víru. V uprchlickém táboře se bojím co jen zmínit, že jsem křesťan. Tehdy mi muslimové hrozí smrtí ,” říká Said, který je umístěn v táboře v dolním Saxonsku, který si pověsil obrázek Krista na stěně.

“Když moji spolubydlící uviděli obraz, naplivali mi do obličeje. Když byl ramadán budili mě každé ráno a nutili mě jíst před východem slunce. Když jsem to odmítal, křičeli že jsem Kaffir, nevěřící. A že mě  je třeba zabít. Chovají se ke mně jako ke zvířeti, žiji v neustálém strachu. Když jsem se obrátil na ochranku, nezajímalo je to, oni jsou také muslimové. “

ZDROJ: Mariusz Malinowski

PIZZA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.