14.12.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimové vedou válku proti Švédům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FJORDMAN 14|12|2013

Země, která nám dala Bergmana, ABBU a Volvo se stává známá jako Bosna severní Evropy. “Švédský model” je v podvědomí jako na stabilní a mírumilovný stát s vyspělou ekonomikou, ale nyní také euroarabský horor utopického multikulturalismu, socialistické korupce a nekontrolovaného přistěhovalectví. Někteří mysleli, že jsem přeháněl a že diskuse o možnosti budoucí občanské války ve Švédsku byla čistá paranoia. Byla? V novém sociologickém průzkumu s názvem “Vi Krigar mot svenskarna” (“Jsme bojovníci proti Švédům”), mladí přistěhovalci v neklidném městě Malmö hovoří o tom, proč jsou zapojeni do trestné činnosti.

 

 

Ačkoli se to neuvádí, většina pachatelů jsou muslimové. V jednom z těch vzácných případů, kdy švédská média skutečně odhalila pravdu, noviny Aftonbladet psaly před několika lety, že 9 z 10 nejvíce trestaných etnických skupin ve Švédsku pochází z muslimských zemí.

 

To je třeba mít na paměti při čtení novinového článku: Přistěhovalci “vedou válku” proti Švédům přes loupeže.Vlna loupeží, jejíž svědkem je během posledního roku město Malmö je součástí “války proti Švédům”. To je vysvětlení, které poskytují mladí migrující lupiči při výsleších o tom, proč okrádají jen rodilé Švédy, řekla v rozhovoru socioložka Petrou Åkesso.

 

“Četla jsem zprávu o mladých lupičích ve Stockholmu a Malmö, a chtěla jsem vědět, proč okrádají jiné mladíky. To obvykle nezahrnuje hodně peněz, “říká. Ptala se chlapců ve věku 15 a 17 let, a to jak jednotlivě, tak i ve skupinách.

 

Téměř 90% všech loupeží nahlášených policii byly spáchány gangy, ne jednotlivci. “Když jsme ve městě a okrádáme, vedeme válku, válku proti Švédům.” Toto tvrzení bylo zopakováno několikrát. “Moc pro mě znamená, že Švédové ke mně budou vzhlížet, ležet na zemi a líbat mi nohy.” Chlapci se smíchem vysvětlují, že “je vzrušující pocit ve vašem těle, když okrádáte, cítíte se spokojený a šťastný, je to pocit, jako když jste uspěli, cítíte se prostě dobře. “” Je to tak jednoduché okrádat Švédy, tak snadné. “” My krademe každý den, tak často jak chceme, kdykoliv chceme. “Mladí přistěhovalci považují Švédy za hloupé a zbabělé:” Švédové nedělají nic , jen nám dají věci. Jsou tak slabošský. “Mladí lupiči neplánují zločiny:” Ne, jen vidíme nějaké Švédy, kteří vypadají bohatí nebo mají pěkné mobily, tak potom je oloupit. “

 

Proč tak velmi nenávidí Švédy? “Oni nenávidí nás. Když jde nakupovat Švéd, dáma za pultem mu dává peníze zpět do ruky, podívá se mu do očí a směje se. Když jdeme nakupovat my, dá peníze na pult a podívá se na druhou stranu. “Åkesson pochází ze Srí Lanky a tedy nevypadá jako rozená Švédka, říká, že nebylo těžké chlapce přimět mluvit o svých zločinech. Spíše se chlubili, kdo spáchal nejvíce loupeží. Malin Åkerström, profesor sociologie, vidí jen jedno řešení tohoto problému: “Práce pro každého.”

 

 

Je zajímavé, že tito muslimští přistěhovalci zcela otevřeně říkají, že jsou zapojeni do “války”,  účasti na zločinech a obtěžování domorodého obyvatelstva. To je zcela v souladu s tím, co jsem předpokládal. Počet znásilnění se čtyřnásobně zvýšil. Počet většiny jiných násilných trestných činů se také zvyšuje. Nestabilita se šíří do většiny městských a příměstských oblastí. Cizinci z Alžírska, Libye, Maroka a Tuniska ovládají skupiny podezřelých z znásilnění. Právnička Ann Christine Hjelm zjistila, že 85% odsouzených násilníků se narodilo v cizině nebo přistěhovalcům. Tento jev se neomezuje pouze na Švédsko. Počet znásilnění spáchaných muslimskými imigranty v západních zemích je tak extrémně vysoké, že je obtížné sledovat znásilňování jako obyčejné náhodné činy jednotlivců. Podobá se to boji. Děje se to ve většině zemí západní Evropy, stejně jako v ostatních jiných muslimských zemích, jako je Indie. Evropská vězení se zaplňují muslimy uvězněnými za loupeže a všechny druhy násilných trestných činů.

 

Malmö ve Švédsku, které se stane prvním skandinávským městem s muslimskou většinou za deset nebo dvacet let, má devětkrát tolik hlášení loupeží na hlavu než dánská Kodaň. Přesto prioritou číslo jedna pro politickou třídu ve Švédsku během letošní národní volební kampaně se zdá být démonizace sousedního Dánska za “xenofobii” a “brutální” diskusi o muslimské imigraci. V posledních letech vyvolal džihád nepokoje ve Francii. Švédští sociální demokraté i premiér Göran Persson kritizují způsob, jakým francouzská vláda manipuluje s nepokoji v zemi. “Připadá mi to jako velmi tvrdý a konfrontační přístup.” Persson také odmítl myšlenku posílení místní policie.

 

Několik desítek miliard korun, někteří říkají, že několik stovek miliard, se vynakládá každoročně na rychle rostoucí komunity muslimských imigrantů. Švédsko se stalo celosvětovým sociálním úřadem, protože politické elity se rozhodly, že masivní muslimská imigrace je “dobrá pro ekonomiku.”

 

Ačkoliv je Švédsko extrémním příkladem, o hodně podobných případech ze západní Evropy můžeme mluvit. Zákon a pořádek se naruší ve velkých městech a nakonec i v malých napříč evropským kontinentem a ulice ovládnou gangy agresivních muslimských mladíků. Měli bychom připomenout našim orgánům, že nejdůležitějším úkolem státu – někteří tvrdí, že by měla být jediným úkolem státu – je dbát na dodržování pravidel právního státu výměnou za daně. Vzhledem k tomu, že se je zcela zřejmé, že toto již není případ EURAB, měli bychom se ptát, zda jsou tyto daně stále legitimní, nebo zda jsou to jen maskované výplaty v podobě sociálních dávek pro muslimy a naši novou Eurokratickou aristokracii. I když není zrovna Bostonský čajový dýchánek, možná nadešel čas na panevropské daňové povstání: Nebudeme už platit daně, dokud naše orgány neobnoví právo a pořádek s muslimskou imigrací.

 

Co se stane, když se sociální systém zhroutí a nebude již dost peněz na “mazání” rostoucího napětí mezi přistěhovalci a rodilými Evropany? A co se stane, když lidé zjistí, že jejich vlastní vůdci prostřednictvím EU a Euro-arabského dialogu povzbuzují všechny muslimy,  aby se nám zde usadili? Bude zde masivní nezaměstnanost a desítky milionů lidí bude cítit vztek, strach a ponížení zrádným systémem, společností a jejich vlastními “demokratickými” vůdci.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.