londonrap
3.10.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimové v Londýně: Demonstrace nenávisti ke všemu neislámskému

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Situace v Londýně není jednoduchá a tisíce muslimů protestují v ulicích. Na svých demonstracích požadují, aby se Velká Británie přeměnila v Islámský stát dříve, než bude pozdě. Islámské právo šaría požadují zavést co nejdříve. A co na to muslimský starosta Sadiq Khan? Video plné nenávisti a proti všem Britům staženo nebylo, ač nový starosta Londýna sliboval, že zakročí proti projevům nenávisti na internetu i obecně. Ale možná jen proti některým projevům nenávisti a určitě ne proti těm muslimským. Bohužel.

Islám uchvacuje Evropu! Probuďte se, než bude příliš pozdě, píše se také v článku. Islám je nejrychleji rostoucí náboženství v Evropě. Od roku 1960 se v západní Evropě začali objevovat muslimští imigranti, a to především v Německu, Francii a v Belgii. V první vlně přicházeli především z Balkánu do severozápadní Evropy. Co do počtů muslimů je v zemích západní Evropy nejvíce Pákistánců, Turků, Maročanů, Alžířanů a Tunisanů. Zpravidla žijí v městských oblastech, kde jsou často soustředěni v chudých lokalitách velkých měst.

Podle Research Centra, které se zabývalo budoucností muslimů ve světě, jich v Evropě žilo již v roce 2010 asi 44 milionů, což bylo 6% všech obyvatel Evropy. Za těch šest let se tato čísla samozřejmě zvýšila, a to myslím prudce. Nejvíce muslimů žilo před šesti lety v Paříži, když již tehdy byl jejich počet 1.7 milionů lidí. Další výrazná muslimská komunita žije v Londýně. Pokud bude pokračovat muslimská migrace a plodnost současnou rychlostí, tak do roku 2030 bude 10% ve Francii žijících lidí vyznávat islám a s nimi i 8% celé evropské populace. Ta rychlost muslimizace Evropy je vidět například na videích z Londýna současnosti.

Neuvěřitelných 80% muslimů v Londýně podporuje Islámský stát, a to jich tam žije asi 1.3 milionu. Bílí Britové jsou již v Londýně v menšině. Muslimové na velkých a nenávistných demonstracích skandují, že šaría je řešení pravdy a islám bude světu dominovat. Zní to hrozně, ale v Londýně se to již pomalu stává realitou i s muslimským starostou Khanem. Ze 60% žijí v Londýně již nebělošští Britové, kteří se narodili v zahraničí a mluví asi 300 jazyky. Na demonstracích mají ve velkých počtech transparenty s nápisy jako: Britská policie táhni do pekel, Šaría již brzy, nebo Islám bude dominovat všem a svoboda ať táhne do pekel. To nemá nic společného s vděkem, ale je to otevřená nenávist ke všem nemuslimům v Británii žijících. Zcela neskrývaná nenávist k původním obyvatelům Velké Británie.

Do toho všeho vytvořil nenávistné video narkoman a raper, který si říká Zebadiah (vl. jménem Robert Bealer), ve kterém požaduje setnout hlavu panu Nigelovi Farageovi i jiným. Video nahrané ve čtvrtek na YouTube má charakteristiky Islámského státu a objevilo se jen pár měsíců po zavraždění britské členky parlamentu Jo Coxové. Na videu je zadržený muž v oranžové kombinéze, jakože v Guantanámu a s maskou Nigela Faragea, jak je vláčen islamisty s mačetami.

Na videu je slyšet rapující muž, který má narážky na brutálně zavražděného britského vojáka Rigbyho islámskými teroristy v Londýně 2013 a začíná svůj odporný klip šeptajícím hlasem, který říká, sekejte jim hlavy. Video dále obsahuje množství odkazů na Islámský stát, včetně skutečného videa Islámského státu, ač je překryto. V textu se zpívá: “Pryč s hlavou Faragea (bývalý lídr UKIP, Strany nezávislosti Spojeného Království a strůjce Brexitu). Pryč s hlavou Tommyho Robinsona (zakladel a bývalý lídr Ligy na obranu Anglie)”.

“Aby bylo jasno, tak chci jejich hlavy na kopích. Desetkrát zopakuje zabte je! Říkám, jestli neodejdou z města, tak zabijeme muže, zabijeme ženy, zabijeme děti, zabijeme nemluvňata, zabijeme slepce, zabijeme postižené i blázny. Říkám, že je zatraceně zabijeme všechny. Zabijem i homosexuály a zabijeme lesby.” Mluvčí UKIP řekl pro Breitbart London, že se jedná o nesouvislé chvástání zoufalého feťáka na veřejnosti. Ale to je to, co nechápu, že video nebylo odstraněno a je stále veřejné. Pan Robinson, který je lídrem Pegidy ve Spojeném Království, a který je ve videu také zmiňován byl opatrnější.

V současnosti raper Zebadiah dokonce twetuje své nenávistné video do novin a sledovanost videa na YouTube roste. Přijde mi to o to absurdnější, protože starosta Londýna Sadiq Khan nedávno vyzval obyvatele Londýna, aby se postavili proti nenávistným projevům vůči přistěhovalcům z jiných zemí, a že úřady je nebudou ani v nejmenším tolerovat. A co nenávistné projevy proti lidem, kteří se ve Velké Británii narodili? Co nenávistné projevy proti všem nemuslimům?

Ta se ale toleruje, protože video si může stále pustit každý, stejně jako každý může vidět ty tisícové demonstrace muslimů v Londýně a slyšet co skandují. Je to otevřená nenávist a netolerance k nemuslimům. Pan starosta Khan totiž nemůže být skutečný demokrat. Již v roce 2002 se snažil zvrátit rozhodnutí ministerstva vnitra nevpustit do Británie vůdce Islámského národa (Islamic Nation) Louise Farrakhana, když tvrdil, že to není žádný antisemita a pouze šíří poselství sebeovládání, samostatnosti, smíření a zodpovědnosti. Louis Farrakhan přitom označoval židy za pijavice a judaismus za ostudu všech náboženství. V roce 2004 byl Khan právním poradcem Muslimské rady Británie, která je napojena na Muslimské Bratrstvo.

Starosta Khan dále hájil islamistu Jusufa al-Quaradu, který podporoval sebevražedné útoky proti Britům. V rozhovoru pro íránskou televizi se vysmíval umírněným muslimům a označil je za vlezdoprdelky, kteří se jen snaží za každou cenu vyhovět bílým Britům. Tento syn pákistánských přistěhovalců podporoval i bojkot izraelských výrobků a také vychvaloval skupinu Student Islamic Societes (FOSIS), která má také vazby na Muslimské Bratrstvo a britská vláda je kritizuje za podporu islamistů.

I v diskuzi pod nenávistným videem vyjadřují Britové své rozhořčení:“Proč nebylo staženo?….Ó já zapoměl na dvojí metr jako obvykle. Satira?… Je to ryzí vyzývání k vraždám. Je to jen další povzbuzování nenávisti k lidem, kteří volili opustit EU.”

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
68 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.