islamdominant
26.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimové mučí a vraždí křesťany. OSN mlčí

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Náhorním Karabachu muslimští zmetci brutálně mučili a následně popravili 58letou křesťanku arménského původu. Nejdřív jí usekli uši. Pak ji usekli ruce. Potom jí usekli nohy. Teprve pak zmučenou ubohou ženu zbavili života.

Muslimští hajzlíci byli tentokrát obzvláště zbabělí, vybrali si oběť, která byla mentálně zaostalá. Alvard Tovmasyan byla z arménské vesnice Karin Tak blízko regionu Shushi, který je nyní okupován azerbajdžánskou armádou. Zavražděna byla v letos v lednu, ale rodina ji pohřešovala už od 10. listopadu 2020. Její tělo bez uší, rukou a nohou odhozené blízko jejího domu našel její bratr Samvel Tovmasyan a po brutálním mučením, které si před smrtí musela prožít, ji poznal pouze podle oblečení, které měla na sobě.


Korán, 5:33, 47:4

Tento způsob smrti vychází z džihádisty hodně citovaného verše z koránu (5:33, 47:4). Ten říká: „Trestem pro ty, kdo vedou válku proti Alláhovi a jeho Poslu a šíří neplechu v zemi, je smrt, ukřižování, uříznutí rukou a nohou na opačných stranách nebo vyhnanství ze země. Tato „pokuta“ je pro ně na tomto světě ostudou a na onom světě budou vystaveni obrovskému trestu.“

Podle zprávy z 15. prosince 2020, s Arménci je nacházeno velmi krutě, a „džihádističtí sousedi jim sebrali jejich teritoria ještě, než souhlasili s klidem zbraní vynuceným Ruskem… Před porušením tzv. mírové dohody, turečtí muslimové z Azerbajdžánu řezali hlavy křesťanům, jak jim nařídil prorok Mohammed.“ V prosinci se také objevila videa, kde maskovaní vojáci přemohli a stlačili k zemi staršího arménského muže a pak ho prostě podřezali nožem. Přitom Azerbajdžán obvinil Arménii, že příměří porušili jako první, ale v podstatě je to jedno.

Podle toho, jak to v těchto místech vypadá, jedinou provokaci, kterou muslim potřebuje, aby napadl Arménce je pouhá jejich existence.

Muslimové vraždí křesťany po celém světěJe to taková módní vlna posledních let. Jednak to má urychlit muslimalizaci všech obyvatel a druhak – přece je to v koránu.

Libtardi velmi rádi namítají na poznámku, že korán je nejnásilnější existující kniha, mírumilovné poselství z první části islámské svaté knihy. Tam byl prorok Mohammed ještě přívětivý nomád, který toho hodně navykládal o docela novém Bohu jménem Alláh. Takového libtarda s klidem pošlete do pískem sypaného háje. Mohammed se pochopitelně velmi změnil, a to v krutého vraha, který schvaloval sexuální otrokyně, zabíjení těch, kdo se nehodlali podvolit islámu a znásilnění jejich žen.

Je tady totiž jedna věc, které se říká abrogace (angl. abrogation). To je zásada nejen užívaná uznávanými „moderními“ imámy, ale je to běžná praxe například i v právu. Jednoduše to, co je napsáno později zneuznává a nahrazuje to, co bylo psáno předtím. Čili zapomeňte na dobromyslného žvanila, je tady především Mohammed válečník, dobyvatel, vrah, zloděj a pedofil.

To se pochopitelně odráží v činech muslimů, kteří dobře vědí, jak korán chápat.

Tak například z Nigérie přišlo video, kde stojí pět ozbrojených vrahů (odmítám používat slovo „bojovník“) z Islámského státu západoafrické provincie, každý před sebou jednoho chudáka v oranžové uniformě, pěkně na kolenou. Každého přinutili do kamery nejdřív říct své jméno, povinnosti a nakonec sdělit „Jsem křesťan.“ Jeden z těch odrbanců se zbraněmi pak řekl „Tohle je varování křesťanům ve všech částech světa a těch v Nigérii… Použijte hlavy těchto pěti svých bratří k pokračování ve svých bezbožných oslavách“ s odkazem na Vánoce, které právě slavil svět. Nakonec muslimští vrazi zahájili palbu do hlav klečících křesťanů a všechny zabili.

Další prima zkušenosti a s náboženstvím míru hlásí z Egypta, Ugandy, Súdánu, Konga nebo z Pákistánu či Iráku. Zatímco Západ si „své“ muslimy hýčká, protože musí, neziskovky by žalobami rozpoutaly peklo, tak v zemích s muslimskou majoritou jsou křesťané, ale i židé nebo hinduisté lovnou zvěří. Neziskovky mlčí. OSN mlčí. Na pseudostránkách nabubřeně vyhlašujících že detekují hoaxy, je „hoax“ o muslimech vraždících křesťany velmi populární.

Ale zpátky k té 58leté paní, mrtvé a umučené paní. Z Arménie, jak si aspoň myslela.


Američtí prezidenti a jejich války

Domnívám se, že Náhorní Karabach si podle nové americké administrativy přímo říká o zásah ze strany USA. Biden coby pravá ruka Obamy, pomohl rozpoutat hned 7 válek především na Blízkém Východě a na severu Afriky. To je nejvíc za posledních 40 let a znovu s gustem dodávám, že právě odejitý Trump nemá na triku ani jednu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 644 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.