hitler_mufti
13.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimové adorují Hitlera na internetu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už mnohokrát jsem zde upozornila na fakt, že Němci se v obdivu k islámu nikdy nezměnili, nyní jen pokračují v politice Hitlera, který obdivoval islám  a s muslimy spolupracoval. A samozřejmě toto “nástupnictví” se týká i budování globalizované 4. říše pod hegemonií Německa.

Muslimové sami se ovšem dlouhodobě netají svými sympatiemi k Hitlerovi, což právě v těchto dnech projevují víc, než kdy jindy.  Není právě i jistá nostalgie k němu tím, co je – mimo štědrých dávek – na Německu tak přitahuje?

Vůdce nacistického Německa Adolf Hitler v současné době získává stále vyšší popularitu mezi muslimy po celém světě. Důvodem je pokračující izraelsko-palestinský konflikt, který podněcuje nenávist k Židům. #HitlerTheGreat, #HitlerWasRight a #Hitler_Was_Not_Wrong  jsou některé nové  hashtagy, které se objevily na sociálních médiích.

“Zabil bych všechny Židy na světě… ale některé jsem zachránil, abych ukázal světu, proč jsem je zabil,” Adolf Hitler.

Pákistánská moderátorka a bollywoodská herečka Veena Maliková včera na Twitteru vyjádřila podporu Adolfu Hitlerovi. Příspěvek obdržel více než tisíc lajků a byl tisíckrát retweetován, než byl smazán.

Veena Maliková není jedinou muslimkou, která v posledních dnech vyjádřila svůj obdiv a podporu genocidě evropských Židů nacistickým diktátorem. Sociální média byla v posledních dnech přímo zaplavena takovými příspěvky. Většina lidí nemá čas získat příliš mnoho lajků, než jsou smazáni buď jejich tvůrci nebo je smažou online platformy poté, co jsou nahlášeni jinými tweetery.

Hashtagy, jako jsou #HitlerTheGreat, #HitlerWasRight a #Hitler_Was_Not_Wrong  vyjadřují podporu Adolfu Hitlerovi a holocaustu.

“Vždycky jsem obdivoval Hitlera, přál bych si, aby žil déle”, “Potřebujeme nového Hitlera”, “Holokaust byl to nejlepší, co se kdy na této planetě stalo” a “Hitler měl pravdu, zabíjel Židy, měl pravdu. Udělal to pro lidstvo,” je malý vzorek názorů vyjádřených na Twitteru. Příspěvky jsou rychle odstraněny většinou přímo sociálními platformami, ale obratem jsou zveřejněny novými uživateli.

Antisemitské nálady také vedly k nenávisti namířené proti Židům v Evropě. Jedním z postižených je 17letý Dov Forman, pravnuk přeživší holokaustu Lily Ebertové. Dov Forman na Twitteru uvedl, že když se dnes ráno probudil, obdržel několik soukromých zpráv, že “Hitler měl pravdu a že měl zabít všechny Židy, včetně jeho prababičky”.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 517 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)