burka11
7.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimka v TV diskusi: V Německu se cítím diskriminovaná, nemůžu se modlit 5x denně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ

V německé televizi proběhla diskuse s radikální muslimkou. Ta si stěžovala, že je v Německu údajně diskriminovaná, nemůže se modlit 5x denně a že prý se muslimové stávají terčem represe po celém světě…

(Ne)milá Illi (tak se jmenuje ta muslimka),

víš, ono je těžké očekávat, že se kvůli tobě změní celá společnost. Může se změnit, ale bude to za cenu občanské války. To jistě nechceš. Pak ti ještě zbývají 2 možnosti:

1. Buď se přizpůsobíš ty.

2. Nebo se můžeš odstěhovat do některé islámské země (a že jich je), kde budeš moct chodit zahalená od hlavy až k patě, modlit se 5x denně a vyznávat právo šaría.

Takže kde je problém? Proč po většině požaduješ, aby se ti přizpůsobila? Není to náhodou nedemokratické (když už se tou demokracií tolik oháníme)?

Tou největší drzostí ale je, že říkáš, že muslimové se prý stávají terčem represe. Tak se podívej do islámských zemí! Největším terčem represí jsou křesťané. Právě díky tvému náboženství “míru a tolerance”.

A divíš se, že k vám lidé pociťují antipatii? Když pořád jenom řvete: ,,Já chci, já, já, já. Já jsem diskriminován. Vy jste špatní. Musíte mi dát. Já, já, já.”

Chtělo by to trošku sebereflexe. A jestli toho nejsi schopna, vážně pouvažuj o přestěhování se do islámské země. Tam budeš spokojena.

Poznámka redakce PP – Několik autentických výroků muslimky ze zmíněné diskuse v TV:

  • „Nikáb není znakem útlaku, ale je závojem svobody a sebeurčení.“
  • „Měli by mít (muslimové) nárok na pět modliteb denně, a to i když jsou v práci nebo se zrovna nacházejí ve veřejných budovách. V opačném případě se jedná o jasné omezení náboženské svobody. Plně chápu, že když necítí muslimové dostatečný respekt svého okolí, začnou se radikalizovat.“
  • „Muslimové se stávají terčem represe po celém světě. Není divu, že se snaží z této pozice vymanit.“

ZDROJ: Lea Vojteková

vojtekova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
30 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.