gay_flag_shutterstock

Musíme nejenom tolerovat úchylky. My z nich musíme povinně šílet blahem!

Sdílejte článek:

NAFTALI

Češi jsou tolerantní, ale tak nějak vlažně, říká herec Jan Cina (video Seznam zprávy) prosazující manželství homosexuálů. Ano, nemine den, aby běloch, středního věku, heterosexuál, řádně pečující o rodinu nebyl obšťastněn nějakou do nebe volající pitomostí.


Marně pátrám, co by asi panu Cinovi udělalo radost. Zřejmě máme kvůli sňatkům homosexuálů pořádat demonstrace, po každém ohlášeném svazku osob stejného pohlaví máme povinnost vyrazit do ulic, řičet nadšením, uspořádat slavnostní průvod s mávátky, dostavit se do domácnosti šťastných novomanželů k blahopřání i nějaký ten dar by se hodil. Bylo by to dost?

Upřímně je mi jedno, jestli Pepa miluje Frantu. Je mi fuk, jestli se můj soused Honza ráno při odchodu do práce loučí s partnerem polibkem a slovy měj se hezky, Karle. Nebudu si toho všímat, nebudu ty dva urážet ani ponižovat, je to jejich volba. Znám hned několik takových párů, kteří si na rozdíl od pana Ciny přejí, aby měli od svého okolí pokoj a nikdo jim nevěnoval pozornost. Ano, nevadí mi svazky osob stejného pohlaví, ale nikdo mě nemůže nutit tyto vztahy bouřlivě oslavovat, vychvalovat a považovat je za vrchol evoluce, když jsou, podle mého soudu, jejím koncem. To už za mě dělá hloupý tisk.

Naopak myslím si, že nadšeně chválit si zaslouží každý bílý hetero svazek, zakončený manželstvím, kdy se ti dva rozhodnou vzít, mít spolu dítě a řádně ho vychovat, aby z něho nebyl příživník a buran. Spíš než, když dva spolu žijí na hromadě, vyrábějí dluhy a děti a pak se rozprchnou při první hádce o televizní ovladač, nechajíce dluhy a děti (z nichž vyrostou nejspíš povaleči z neziskovek), na krku prarodičům.

Nicméně pan Cina definoval přesně to, co musí snášet dnes každý běloch středního věku a heterosexuál. Tu strašnou šikanu a ponižování ze všech stran, kdy je člověk nucen tolerovat jevy, které jsou už dávno proti jeho přesvědčení. Nejde jen o svazky homosexuálů, to je pouhá špička ledovce. A ještě hůř, nejen že jsme povinni tolerovat jakoukoliv úchylku, my musíme být z té úchylky NADŠENI a to snad opět POVINNĚ!!!!! Bohužel, tak to u nás dnes chodí ve většině případů, kdy nějaké individuum přijde s nějakou abnormalitou.

Nestačí, že musíme tu abnormalitu ve svém okolí denně snášet a tolerovat, přesto, že se nám z ní ježí chlupy, my z ní musíme povinně ještě blahem šílet? A když neprojevíme správné nadšení, přijde co? Trest? Budeme poníženi, zesměšněni, vyhozeni z práce? Podá si nás policie a drábové z neziskovek? Seberou nám děti? Pošlou nás do kárných táborů na převýchovu? Vzpomínám si, když zesnul v pánu poslední severokorejský diktátor. Pořádkové hlídky sledovaly občany, zda správně truchlí, kdo dostatečně neronil odpovídající potok slz, putoval do lágru. Budou tak brzy trestat i nás, ale za nedostatečné nadšeni?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 772,00 Kč
Vybráno 13.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 809 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.