14.8.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Multimediální tvorba – obor pro všechny kreativce

Sdílejte článek:

(PR) 14|08|2015

S nástupem do posledního ročníku základní školy přichází otázka, kam na střední školu. Žáci s technickým vnímáním si podají přihlášku na technickou školu, milovníci zvířat na veterinární školu a jedinci s uměleckým talentem se zapíší na obor Multimediální tvorba.

Obor Multimediální tvorba je v portfoliu pražské Soukromé střední školy cestovního ruchu ARCUS. Studenti jsou perfektně připraveni na studium na vysoké škole, respektive vyšší odborné škole i na budoucí povolání. Absolventi nachází dobře placené pozice v multimediálních technologiích, ve výrobě tiskových materiálů, ba dokonce i jako programátoři.

Výuku vedou odborníci s praxí

Pedagogický sbor na škole tvoří učitelé a odborníci z praxe. Vyučuje se zde výpočetní technika, písmo a figurální kresba, prostorová tvorba, multimediální technologie, základy ekonomiky, výtvarná tvorba, management a marketing. Absolventi s nabytými znalostmi z mnoha oblastí získají práci v perspektivních oborech.

Učitelé k studentům přistupují individuálně, neboť jejich cílem je směřovat je k samostatné a kreativní práci. Poskytují konzultace, jichž studenti mohou kdykoliv využít. Škola kvalitu služeb umocňuje pravidelným kontaktem s rodiči, kteří mohou zkontrolovat docházku a klasifikaci svého dítěte na internetu.

mmt

Škola má k dispozici kvalitně vybavené učebny. Studenti mohou ve volném čase využívat počítačových učeben i ateliéru s potřebnými pomůckami, přičemž rozvíjí svou kreativitu i mimo výuku. Škola disponuje moderní studovnou, kde se studenti připravují na nadcházející vyučovací hodinu.

Pakliže máte zájem o studium oboru Multimediální tvorba, dovolujeme si vás pozvat na den otevřených dveří dne 23. září. Nahlédnete do prostor školy a uděláte si představu o tom, kde byste mohli rozvíjet svůj talent.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 24 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.