14.8.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Multimediální tvorba – obor pro všechny kreativce

Sdílejte článek:

(PR) 14|08|2015

S nástupem do posledního ročníku základní školy přichází otázka, kam na střední školu. Žáci s technickým vnímáním si podají přihlášku na technickou školu, milovníci zvířat na veterinární školu a jedinci s uměleckým talentem se zapíší na obor Multimediální tvorba.

Obor Multimediální tvorba je v portfoliu pražské Soukromé střední školy cestovního ruchu ARCUS. Studenti jsou perfektně připraveni na studium na vysoké škole, respektive vyšší odborné škole i na budoucí povolání. Absolventi nachází dobře placené pozice v multimediálních technologiích, ve výrobě tiskových materiálů, ba dokonce i jako programátoři.

Výuku vedou odborníci s praxí

Pedagogický sbor na škole tvoří učitelé a odborníci z praxe. Vyučuje se zde výpočetní technika, písmo a figurální kresba, prostorová tvorba, multimediální technologie, základy ekonomiky, výtvarná tvorba, management a marketing. Absolventi s nabytými znalostmi z mnoha oblastí získají práci v perspektivních oborech.

Učitelé k studentům přistupují individuálně, neboť jejich cílem je směřovat je k samostatné a kreativní práci. Poskytují konzultace, jichž studenti mohou kdykoliv využít. Škola kvalitu služeb umocňuje pravidelným kontaktem s rodiči, kteří mohou zkontrolovat docházku a klasifikaci svého dítěte na internetu.

mmt

Škola má k dispozici kvalitně vybavené učebny. Studenti mohou ve volném čase využívat počítačových učeben i ateliéru s potřebnými pomůckami, přičemž rozvíjí svou kreativitu i mimo výuku. Škola disponuje moderní studovnou, kde se studenti připravují na nadcházející vyučovací hodinu.

Pakliže máte zájem o studium oboru Multimediální tvorba, dovolujeme si vás pozvat na den otevřených dveří dne 23. září. Nahlédnete do prostor školy a uděláte si představu o tom, kde byste mohli rozvíjet svůj talent.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.