545475318-downtown-dallas-police-shooting
8.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní USA: Rasové napětí na vzestupu, na černošské demonstraci “proti násilí” zabito pět policistů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM 08|07|2016

Administrativě Baracka Obamy a jeho elektorátu se začíná poněkud vymykat z rukou jejich vize amerického multikulturního socialismu. Co také v praxi pro stejnou etnickou skupinu jeho voličů znamená „Yes, we can“ se ukázalo i dnes v Dallasu.

Velká vlna protestů černošského obyvatelstva začala kvůli tomu, že v Louisianě ve městě Baton Rouge zastřelili dva bílí policisté Afroameričana. Video, které se objevilo na sociálních sítích ukazuje, jak policie svalila na zem muže, do kterého vzápětí začal jeden z policejních důstojníků střílet. Akci policistů natočili očití svědci v autě. 

Média pak dále informovala o dalších demonstracích v New Yorku. Minnesotě a v Louisianě. Protesty v New Yorku jsou klidné, napětí ale sílí v Minnesotě, kde americký policista krátce po událostech v Baton Rouge zastřelil dalšího Afroameričana ve městě Falcon Heights. Do protestu vůči praktikám americké policie se zapojilo několik osobností kulturního a politického života v USA. 

Včera se ale začalo v USA přitvrzovat.V posledních hodinách zveřejnil Fox News informace o tom, že při demonstraci v Dallasu dva neznámí odstřelovači spustili palbu na americké policisty.Na následky střelných zranění již pět policistů zemřelo a asi deset jich bojuje o život na jednotce intenzivní péče. Podle policistů útočili celkem čtyři střelci, kteří vzájemně spolupracovali a policisty zaměřovali z výšky. Útočníci údajně hrozili i odpálením bomby. Po prohledání centra milionového města se však žádné výbušniny nenašli.

Policie má podle BBC ve vazbě tři podezřelé – dva muže, kteří byli spatřeni, jak nedaleko místa činu hodili do černého mercedesu maskáčový pytel a snažili se odjet, a jednu ženu. Podle Rawlingse jde o “Afroameričanku se světlou kůží”. Zadržení údajně ve vazbě nespolupracují a odmítají sdělit své motivy.

Když porovnáme, jakým tempem se zvyšuje rasové napětí v USA v posledních týdnech, ukazuje se že situace začíná být alarmující. Zdá se, že politika Baracka Obamy, která měla sjednotit USA a dát “novou šanci všem lidem bez rozdílu rasy, bohatství a společenského postavení”, byla jako vždy u všech socialistických “vizionářů” plácáním prázdné slámy, která naopak vzájemnému soužití škodí a společenské napětí vyhrocuje. Amerika by se měla zbavit svých “Obamů” a konečně se vrátit ke konceptu hrdé a prosperující svobodné země, kterou byla ještě před pár desítkami let.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro)

Celkem za měsíc: 6 865,46 Kč
Vybráno 19.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
46 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.