cer
15.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní soužití skončilo po týdnu pro mladou dívku kómatem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/FREEDOMDAILY 15|04|2016

Lidé využívají internet, aby se spojili se svými přáteli a také jako zdroj poznávání nových lidí. Nicméně, jedna mladaá žena z Floridy platí za chybu, když si takto našla nového spolubydlícího. Jejich vztah dostal brutální obrat, když jí muž dal “dárek k narozeninám”, na který ona a její již rodina nikdy nezapomene.

Danielle Jones, dvacetitříletá dívka, si dala inzerát na Craigslist pro novou nebo nového spolubydlícího a byla nadšená, když se jí přihlásil Byron Mitchell. Muž ve věku 35 let se zdál být perfektní. V noci z jejích 23. narozenin, po pouhém týdnu soužití v bytě v centru Miami, však vzaly věci docela drastický obrat. 

room2Během té noci byla Danielle novým spolubydlícím Byronem napadena. Ten škrtil a řezal mladou ženu až málem ji zabil. Výsledkem je, že Danielle je nyní v komatu. Utrpěla několik zranění na obličeji i krku a bohužel též poranění mozku, která jsou natolik závažná, že mohou zabránit mladé ženě se ještě někdy znovu probudit.

“Jsem stále v šoku, nemohu pochopit, že někdo může něco takového udělat, někoho zmrzačit takovým způsobem a pokusit se zabít,” řekla tisku matka Danielle. “Moje dcera má tvář rozřezanou jako by se chystal vzít její obličej. Má poranění mozku a nikdo neví jistě jaká je prognóza.”

room4Je to opravdu děsivá situace. Nikdo by neměl nikdy zažít nemilosrdný a nevyprovokovaný útok, jako je tento. Mitchell sice omlouval svůj čin jako sebeobranu, ale policie jej obvinila z pokusu o vraždu. Nyní je ve vazbě v nápravném zařízení Turner Guilford Knight.

“Ona je v kómatu, intubovaná a jen přístroje ji drží při životě … Pokud se i probudí, bude se muset absolvovat rozsáhlou péči a rehabilitaci,” vysvětlil Kaitlin Cabot, Daniellin bratranec.”Prosím, pomozte jí jakýmkoli způsobem můžete. Třeba i jen s modlitbami … “

Co říci závěrem? Byron Mitchell je, jak se dnes politicky korektně říká, afroameričan. Navíc stoupenec Black Lives Matter, což je hnutí, které vzniklo v USA v roce 2013. Upozorňuje na případy údajného policejního násilí, které měly za následek úmrtí lidí černé pleti. Hnutí také upozorňuje také na rasové profilování, které ústí v nepoměrně vyšší zastavování černochů a Latinoameričanů policisty v ulicích amerických měst, a obecně (podle jejích slov) dvojího metru, jenž je aplikován na Američany na základě barvy jejich kůže. Jak si to představují mladí černoši v praxi vypovídá i případ Danielle Jones.

ZDROJ: freedomdaily.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
55 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.