519453_article_photo_7oODHjU0_600x
11.5.2016
Kategorie: Společnost

Multikulturní obohacování Evropy

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 11|05|2016

V centrále hejtfrí musí jásat. V Londýně se stal starostou první muslim Saliq Khan, potomek přistěhovalců z Pákistánu, jenž se dokázal stát profesorem a úspěšným politikem. Po svém zvolení prohlásil, že je symbolem sjednocení a že bude bojovat proti extremismu. Dokonce se několikrát sešel i se zástupci židovské komunity a instalován byl v křesťanské katedrále.

 .
Sluníčko multikulturalismu opět vyšlo a můžeme očekávat světlé zítřky. Zuřiví salafisé schovají nože a všichni si tak nějak padnou kolem krku. A kdo si to nemyslí, je fašoun nácek a xenofob. Jako třeba rabi Ašer Šapiro z Londýnské židovské komunity, který vidí vývoj v těch nejhorších barvách. Dle něj Británie, Francie i Belgie vyžene všechny Židy a proto výzývá všechny k okamžité emigraci do Izraele. Asi nezapomněl, že novopečený starosta několikrát vyjádřil podporu teroristickému hnutí Hamas a nešlo pouze o slova, několikrát se dokonce zúčastnil demonstrací proti Izraeli.
 .
Avšak mnohem varovnější jsou jeho styky. Jeden z lidí se kterými byl v kontaktu a vyjadřoval mu podporu byl Suliman Gani, tento muž se nejen vyjádřil o podřadnosti žen, ale udržoval styky s teroristickou skupinou Chizb ur Tahir, dále podporoval teroristy z El Kajdy uvězněné na Guantanámu. A k tvrzení, že jeho zvolení je výsledkem multikulturalního Londýna jen maličkost. Khan dostal 1, 3 milionů hlasů což se dle některých odhadů blíží počtu muslimských obyvatel Londýna. A ti ostatní holt zůstali doma.
  • Během soudního sporu za urážku úřednictva uvedl žalovaný, že takto oslovuje manželku při pohlavním aktu a jí to pomáhá k lepším výkonům.
  • Prý v případě Brexitu vypukne v Evropě válka pravil Cameron. To neva Jakub Janda už má připravenej tank.
  • Za urážku úředníka bude pokuta 10 000 kaček. Tak rychle naposledy: úředníci jsou kun*y pojebaný.
  • Skoro bych na toho Haška úplně zapomněl. Ale fantastickej PR výkon České televize mi ho zase připomněl. Nechápu, jak to dokázali, postavit mu propagandu na takový banalitě. Ale jsou fakt dobrý. Předevšim teda v disciplíně s názvem skok na špek s doskokem do zdi. A to tam byl jen takovej malej, opocenej špíček…
  • 120 levičáků ve Vídni napadlo baseballovými pálkami tři lidi držící čestnou stráž na místě kde imigrant ubil železnou tyčí nevinnou ženu. Zřejmě rakouský hate free.
  • Budeme řešit problémy zdravým selským rozumem, usnesli se na sjezdu. A šli polít sousedovi pole Roundupem.
  • Soudruh Štětina včera vzlykal na svém FB, že klesá podpora EU mezi obyvateli. Vnímá to jako výsledek ruské propagandy. Pokud se tedy KGB infiltrovala do EK, nelze s ním než souhlasit.
  • Kapitánské zkoušky pro převozníky, porybný k akváriu a u vlastního bazénu plavčík. Vítejte v EU
  • Z Pelikánovy vlajkové lodi české islamofilie, procesu s Martinem Konvičkou, se stává fraška. Soudce se žalobou v současné podobě odmítl zabývat a vrátil ji k dopracování. Prokurátor místo dopracování podal stížnost. Úkony se kupí, hodiny úředníků spotřebovávají, výstup nulový… ať žije česká byrokracie! Hlavně, že má Pelikán na budově ministerstva nálepku Hate Free.

bloger_605

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 92 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...