9.2.2014
Kategorie: Společnost

Multikulturní obohacení před supermarketem

Sdílejte článek:

E-MAILEM 09|02|2014

Vážení, věřím, že vás můj příspěvek zaujme. Hlavně, poučí. Intenzívně jsem se dnes zabýval tím, jak je možné, že jsem byl včera při nákupu v H.M. Globus okraden o tašku s doklady a peněženkou. Hledal jsem nejdříve ve způsobu okradení nějaké sofistikované metody rušení dálkového ovládače centrálního zámku vozu, ale ono je to opravdu mnohem jednodušší. Ba, neuvěřitelně primitivní, žádná vysoká inteligence. Se znalostí věci, kterou dále podrobně popisuji, se můžete vyhnout okradení, a proto se s vámi rád o svůj příběh podělím.

 

 

Popis situace:

 

S vozíkem s pořízeným nákupem jsem včera přijel k zaparkovanému vozu. Stál jsem na druhé pozici od přístřešku pro nákupní vozíky, vzdálenost cca 4 m. Parkoviště hypermarketu bylo prázdné, obsazeno na cca 10%. V okolí minimálně 20 m byl úplně volný prostor bez aut, nikde nikdo. Odemkl jsem si dálkově centrálním zámkem auto a před vykládáním jsem si odložil tašku s doklady a peněženkou na zadní levé sedadlo. Zadní levé dveře jsem poté zavřel. Následně jsem do zavazadlové části vozu (HONDA CRV) začal vykládat z vozíku nákup. Od tašky s doklady (od zavřených zadních dveří auta) jsem nebyl vzdálen více než 1m.

 

Připomínám, že panty zavazadlového prostoru jsou na pravé straně dveří a výhled na levé dveře je tudíž nezastíněný. Jednu nákupní tašku jsem nakonec ještě položil na zadní sedadlo, to je vedle dříve zmíněné tašky s doklady. Zavřel jsem dveře i zavazadlový prostor, s tím, že odvezu nákupní vozík do přístřešku. Ač tento  přístřešek byl vzdálen pouze 4 m,vzpomenuv na informace o nárůstu případů okradení na parkovišti, snažil jsem se dálkovým ovládačem před odskočením si do cca 4 m vzdálenosti vozidlo uzamknout.

 

Přes cca pět až deset opakovaných pokusů se mi vůz “dálkáčem” uzamknout nepodařilo a proto jsem nakonec vozidlo pro jistotu uzamkl u dveří řidiče mechanicky, centrálním zámkem. Následně jsem “nákupní košík” odvážel do přístřešku, akcentuji, vzdáleného cca 4 m. Celá tato operace trvala ne více než 10 sekund Po návratu k vozu jsem si bez problémů dálkovým ovládačem centrálního zámku auto odemkl a sedl si spokojeně na sedadlo řidiče. Dříve odložené doklady na zadní sedadlo jsem si chtěl ale vzít “k ruce” a položit si je do odkladního prostoru vedle řidiče. Ze sedadla řidiče jsem ale tašku s doklady na zadním sedadle nenašel, proto jsem vystoupil z vozu, podívat se, zda taška nesklouzla na zem.

 

Nic. Následně jsem podrobně prozkoumal celý prostor auta a jeho těsného okolí. Taška nikde. Připadal jsem si jako na show s Davidem Cooperfieldem. Dnešní soukromou rekonstrukcí příběhu s vnukem jako figurantem jsem nakonec dospěl k rozluštění, které je primitivně prosté. Romští souputníci (informace POLICIE) využívají k páchání trestné činnosti malých nezletilců. Tito, skryti za přístřeškem, využijí i jen 3 vteřin nepozornosti při ukládání nákupu do kufru a po čtyřech se přesunou na pravou část vozidla, možná i pod něj. Ve chvíli zabouchávání zavazadlového prostoru si pootevřou jedny dveře, stačí je nedovřít.

 

Dálkové zamykání je tím vyřazeno z funkce. Ruční zamčení vozu centrálním zámkem je pak sice možné, ale s výjimkou oněch neúplně zavřených dveří. Deset sekund nepřítomnosti je strašné dlouhý čas, aby po odjezdu s vozíkem do přístřešku stačil malý spratek sbalit vyhlédnutou peněženku a vrátit se nepozorovaně do zákrytu přístřešku. Není vyloučeno, že při tom využívají i navigace řídícího centra pomocí GSM a handsfree.

 

Ilustrační foto.

Ilustrační foto.

 

Závěr

 

Pokud vám na parkovišti u marketu nebude fungovat dálkové zamykání, obejděte určitě celý vůz. S velkou pravděpodobností tady naleznete malého spratka, který se vás připravuje okrást. Co s ním uděláte, netuším a ani neradím. Sám nevím, co bych s ním udělal. Policie vzhledem k jeho nezletilosti (a tudíž beztrestnosti) s ním udělat nemůže nic, a ti, kteří celé toto “divadlo” řídí, to velmi dobře vědí. Smějí se blbosti našeho systému. “Pseudohumanizmus” postavený na falešných “lidských právech” není systém použitelný pro celou množinu humanoidních etnit obývajících planetu Zemi.

 

Jak s věcí naložit, opravdu nevím. Faktem je, že díky této epizodě bez koncovky mám o zábavu postaráno. Možná na celý týden, neboť budu vyřizovat nové vydání všech dokladů, které jsem měl ještě včera uloženy v peněžence. Jen výslech na POLICII ČR se protáhl od 20:30 do 01:30. S ohledem na rafinované zneužívání mladistvých organizovanou skupinou našich nepřizpůsobivých občanů je celá práce POLICIE (v tomto směru) zvláštní formou intelektuální masturbie. 

 

Celá sranda, nepočítám-li ztrátu času, mne přijde na cca 10 tisíc. Riskuji přitom navíc další 2 tisíce pokuty ve správním řízení za řízení motorového vozidla, sice s platným řidičským oprávněním, ale nikoli okamžitě doložitelným, neb fyzický doklad mi v trestní cause byl zcizen…

 

Obíhat úřady bez auta je nepředstavitelné, taxíka mi stát neproplatí, a to ani při nalezení pachatele, který, neb neplnoletý, není právně odpovědný. Typická kvadratura kruhu. Souhlasím proto s názorem, že zavřít by měli v prvé řadě naše zákonodárce, kteří tento zrůdný bezprávní systém svým zbabělým a falešným přístupem podporují.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 44 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.