130217malmo
15.2.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní Malmö: Elektrikářská společnost končí s poskytováním služeb kvůli dramaticky rostoucímu násilí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC

Elektrikářská společnost Högs EL ze švédského města Malmö na sociálních sítích uvedla, že již dál nemůže nabízet své služby z důvodu bezpečnostního rizika a zvyšujícího se napětí ve městě. Na facebookovém profilu firma uvedla, že ve městě již nemůže působit kvůli dramaticky rostoucímu násílí a střelbě.

“Je třeba myslet na bezpečnost našich zaměstnanců”, píše se v uvedené zprávě. Malmö je třetí nějvětší město ve Švédsku, jeho populace je ze 43 procent složená z přístěhovalců, převážně z Iráku. Čtvrť města Rosengard je z 90% muslimská.

130217malmo1aBývalý policejní šéf Torsten Elofsson, jenž po 42 letech u policie odešel do důchodu, v rozhovoru pro Breitbart uvádí, jak masová migrace zcela změnila ráz města a z některých čtvrtí se staly v podstatě malé válečné zóny.

Elofsoon dále uvádí: “V Malmö jsou výbuchy na denním pořádku. Zatím naštěstí nebyl nikdo zraněn. Některé výbuchy jsou využívány pro zastrašování lidí. Ve čtvrti Rosengard jsme zažili i případ, kdy obyvatelé bytu dostali soudní příkaz k vystěhování. Následně před kancelářemi realitní kanceláře, která tento byt nabízela k pronájmu vybuchl ruční granát.”

V této situaci je o to smutnější, že policie se bojí hlídkovat v některých no-go zónách, z důvodů napadání jejich policejních vozů a útoků na policisty. Nepokoje na ulicích, hrubé násilí, zastrašování či sexuální útoky se v Malmö bohužel staly rutinou.

A příliv nových migrantů v důsledku uprchlické krize situaci jen a jen zhorší. Situace ve Švédsku je prý tak zoufalá, že i někteří mladí somálští přistěhovalci uvažují o návratu domů. Některé čtvrti jsou prý nebezpečnější než města v jejich domovině.

Společenská nálada se ve Švédsku minulý týden ještě o něco zhoršila, když se policista Peter Springare vyjádřil, že většina závažných trestných činů v jeho městě páchají muslimové. Toto potvrdil i policista Tomáš Åsenlöv, který potvrdil, že policisté dostali nařízeno implementovat kód 291, který znamená marginalizovat a zatajovat trestnou činnost, které se dopouštění přistěhovalci z muslimských zemí.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.