130217malmo
15.2.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní Malmö: Elektrikářská společnost končí s poskytováním služeb kvůli dramaticky rostoucímu násilí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC

Elektrikářská společnost Högs EL ze švédského města Malmö na sociálních sítích uvedla, že již dál nemůže nabízet své služby z důvodu bezpečnostního rizika a zvyšujícího se napětí ve městě. Na facebookovém profilu firma uvedla, že ve městě již nemůže působit kvůli dramaticky rostoucímu násílí a střelbě.

“Je třeba myslet na bezpečnost našich zaměstnanců”, píše se v uvedené zprávě. Malmö je třetí nějvětší město ve Švédsku, jeho populace je ze 43 procent složená z přístěhovalců, převážně z Iráku. Čtvrť města Rosengard je z 90% muslimská.

130217malmo1aBývalý policejní šéf Torsten Elofsson, jenž po 42 letech u policie odešel do důchodu, v rozhovoru pro Breitbart uvádí, jak masová migrace zcela změnila ráz města a z některých čtvrtí se staly v podstatě malé válečné zóny.

Elofsoon dále uvádí: “V Malmö jsou výbuchy na denním pořádku. Zatím naštěstí nebyl nikdo zraněn. Některé výbuchy jsou využívány pro zastrašování lidí. Ve čtvrti Rosengard jsme zažili i případ, kdy obyvatelé bytu dostali soudní příkaz k vystěhování. Následně před kancelářemi realitní kanceláře, která tento byt nabízela k pronájmu vybuchl ruční granát.”

V této situaci je o to smutnější, že policie se bojí hlídkovat v některých no-go zónách, z důvodů napadání jejich policejních vozů a útoků na policisty. Nepokoje na ulicích, hrubé násilí, zastrašování či sexuální útoky se v Malmö bohužel staly rutinou.

A příliv nových migrantů v důsledku uprchlické krize situaci jen a jen zhorší. Situace ve Švédsku je prý tak zoufalá, že i někteří mladí somálští přistěhovalci uvažují o návratu domů. Některé čtvrti jsou prý nebezpečnější než města v jejich domovině.

Společenská nálada se ve Švédsku minulý týden ještě o něco zhoršila, když se policista Peter Springare vyjádřil, že většina závažných trestných činů v jeho městě páchají muslimové. Toto potvrdil i policista Tomáš Åsenlöv, který potvrdil, že policisté dostali nařízeno implementovat kód 291, který znamená marginalizovat a zatajovat trestnou činnost, které se dopouštění přistěhovalci z muslimských zemí.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur), Roman Martínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 389,20 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.