swepolis
22.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturalismus ve Švédsku: Poslední policejní stanice v oblasti, v níž povětšinou žijí migranti, bude zavřená

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BRANISLAV ZAUJEC

Poslední zbývající policejní stanice v problémové oblasti Järvafältet, kterou obývají většinou migranti, bude zavřená kvůli nedostatku personálu. Informoval Breitbart.

Policejní stanice v Stockholmské části Kista je poslední policejní stanicí v oblasti Järvafältet, na níž leží předměstí Rinkeby, Tensta a Husby – oblasti, kde dominují migranti a které Švédský národní policejní úřad (NOA) klasifikoval jako “ohrožené”.

Podle policejních zdrojů se zavření poslední stanice již začalo a nejsou žádné plány na jeho obnovení. Úředníci, kteří pracují v této stanici budou přesunuti do centrály.

Magnus Ranstorp, výzkumník zabývající se terorismem, nazval tento počin katastrofou: “Katastrofa! Místo toho by je tam měli otevřít čtyři! “Napsal na sociální síti Twitter.

K celé záležitosti se také vyjádřili i někteří policisté, kteří chtěli zůstat v anonymitě a kteří řekli, že zavření stanice přinese negativní účinek na obyvatele.

“Násilí na nás policisty, na lékaře a hasiče, je čím dál tím větší. Hovoříme tu o házení kamení, násilnostech a požárech. Je to mnohem horší než za poslední roky, “řekl policejní seržant Peter Larsson.

“Je to hrozné, že obyvatelé nebudou moci dostat potřebnou pomoc a podporu, když ji budou potřebovat. Tato stanice je pro tuto oblast potřebná, “prohlásil další policejní důstojník.

Ještě v březnu tohoto roku byly plány na nahrazení policejní stanice v Rinkeby pozastaveny, protože stavební společnosti se bály o bezpečnost svých pracovníků, neboť v této oblasti dominují migranti a je pověstná gangy a zločiny.

ZDROJ: Branislav Zaujec, hlavnespravy.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.