keyboard-453795_960_720
13.1.2016
Kategorie: Politika

Multikulturalismus si rozvracet nedáme aneb vítejte v nové totalitě!

Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 13|01|2016

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas se na tiskové konferenci vyjádřil, že se s okamžitou platností zavádí kontrola internetu a sociálních sítí, podle speciální komise bude “nevhodný” obsah do 24 hodin likvidován a lidé budou pronásledováni s výměrou trestu až 2,5 roku natvrdo. Tento německý model přebral Brusel a zavádí se do členských zemí Svazu evropských socialistických republik. První opatření již přišlo i v  Česku, kde byla na Facebooku zakázána stránka Islám v České republice nechceme, která měla přes 160 tisíc příznivců.

Multikulturalismus si rozvracet nedáme! 

Jak se vlastně rodí novodobá cenzura a totalita? Přečtěte si jak a podívejte se na video z projevu německého ministra spravedlnosti Heiko Maase na tiskové konferenci:

My jsme v Task-Force za jedno, že chceme dělat více proti projevům nenávisti a této kriminalitě. Tedy všude tam, kde jsou překročeny hranice svobody projevu, kde jde o nezákonné vyjádření, nenávistné projevy vůči skupině obyvatel, veřejné výzvy k páchání trestné činnosti, kde se lidem vyhrožovali, zde by měl být takový obsah ze sítě odstraněn, smazán a to rychle.

A také jsme se shodli na tom, že by to mělo být zpravidla během 24 hodin.

K tomu jsme spolu se společnostmi spadající pod Task-Force, Google, Facebook, Twitter, ale také s civilními společenskými organizacemi dohodly balíček opatření.

Důležité je, aby bylo jednotně prosazovány německé právo.

To neznamená jen podmínky použití, tak jak to v některých případech platilo dosud, ale německé právo, a s tím i německé trestní právo.

V uvedených společnostech budou zřízeny speciální týmy, s výjimkou těch, kde už takové týmy jsou, které se těmito otázkami budou zabývat. Týmy budou speciálně vyškolené a my chceme partnerství mezi společnostmi, které s Task Force spolupracovaly, také použít ke kontinuálnímu rozšíření činnosti a zintenzivnění společné práce, zlepšení oznamovacích systémů a tím i optimalizovat systémy zpracovávající stížnosti.

To celé je začátek, to znamená, že Task-Force bude nadále pracovat a v březnu se sejdeme, abychom zhodnotili jejich výsledky a společně pohovořili o nových otázkách.

Také bude zaveden monitorovací proces, to znamená, na tom, na čem jsme se dohodli a jak to bylo implementováno bude doprovázeno monitorovacím procesem, vyhodnoceny a následně vytaženo resumé. To není téma jen v Německu, ta iniciativa, kterou jsme odstartovali v Německu, byla mezitím převzata množstvím členských států EU.

To celé se již podruhé dostalo do programu jednání ministrů spravedlnosti a vnitra, Evropská komise převzala ve svých konzultacích k celoplošnému průzkumu toto téma, co můžeme podniknout proti projevům nenávisti. A co proti tomu můžeme nejen v Německu, ale i jiných evropských státech více podniknout. A to jak na straně veřejnosti, ale také, co se dá ještě více zlepšit ve společnostech. Nezměněné zůstává, že my jako stát nechceme akceptovat to, že se kriminální nenávistná rétorika stále více objevuje na sociálních sítích.

Jak si Facebook představuje boj s nenávistí vůči islámu

Prohlédněte si toto video.

Ve zkratce – video hovoří o pokusu, když se na dvě stránky ukládají stejné odkazy, články a videa, kde se mění jen text. Na jedné se mluví u obrázků a postů o nenávisti k judaismu, židům a Izraeli a na druhé o nenávisti vůči islámu, Arabům a Palestině. Po určité době byly obě stránky nahlášené.

Stránka, kde nemilujete islám, byla okamžitě vymazána. Stránka, kde se islamisté vyhrožují okolnímu světu – v tomto případě Izraeli, stále existuje.

Komentář Markéty Šichtařové, k likvidaci opozice vůči elitou nařízené lásce k islámu, si přečtěte sami. Výsledkem tedy nebude potlačení nenávisti vůči islámu, ale naopak vzrůst odporu vůči němu a nejen to. Podpora islámu ze strany vlád EU podpoří i extremisty na straně muslimů.

Zdá se, že sluníčkáři (je jedno jestli vědomě nebo z hlouposti), ženou Evropu do občanské války, nebo do vytvoření nekompromisní totalitní diktatury.

Pro nás začíná tento postoj znamenat, že pokud si nemáme zopakovat trpkých 40 let komunistické diktatury nebo si vyzkoušet osud Sýrie, musíme urychleně z Unie vypadnout. Včera už bylo pozdě.

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.