multi1
1.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturalismus je nacismus naruby zákeřně kamuflovaný duhovým hávem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL FENDEK

Bez osvojení nenávisti k evropským ideologickým stoupencům multikulturalismu jakož i k jeho reálným nositelům, příslušníkům imigrantských neevropských ras a kultur, není možné v boji proti němu uspět a zvítězit. Bazálním principem neomarxistické ideologie multikulturalismu je totiž právě nenávist, a to k evropské kultuře, civilizaci a jejím nositelům, evropským národům a Evropanům.

Tato nenávist má původ v tzv. bílém privilegiu, moci bělochů, projevem které je tzv. bílý Suprematismus, což je dominance a z ní vzniklý vrozený rasismus bílé rasy. Kipplingovu oslavu břemene bílého muže za šíření pokroku na celém světě změnili neomarxisti ideologicky na vinu bílého muže za kolonialismus, otrokářství a všemožné příkoří páchané Evropany na příslušnících neevropských ras a kultur v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Co dělali Arabi od dob Mohameda, Mongolové, Turci a další agresoři proti Evropanům je z ideologického důvodu pro multikulturalismus a jeho stoupenců nepodstatné.

Pro nás je podstatné to, že židovská privilegia a Suprematismus v evropské, zejména německé společnosti, tolik vyčtené Evropanům z globálního hlediska, byly zdrojem inspirace Adolfa Hitlera k napsání svého politického programu, knihy Mein Kampf. Je třeba si uvědomit, že Kalergiho plán, který se snaží realizovat EU a iniciativy miliardářů typu Sorose, jsou jen kroky podobné Hitlerovým, které vedou ke změně režimu na totalitní diktaturu v EU . A bílí lidé, Evropané, nemají v nové multikulturní společnosti místo stejně, jako židé v nacismu. Pro ilustraci situace uvádím postřehy z článku Petra Hampla (IVK celý článek pod čarou 1 ):

Nabízí se tedy logická otázka, kdy došlo ke změně režimu. Neviděli jsme žádnou revoluci, převrat ani jinou viditelnou událost. Možnou odpověď přináší desítky let starý postřeh amerického sociologa Charlese W. Millse, který poznamenal, že když prosadí radikální mocenskou a majetkovou změnu nižší třídy, probíhá taková změna prudce a je jasně viditelná. Pokud obdobnou změnu prosadí vyšší třídy, má povahu série malých a zdánlivě nenápadných kroků. Řečeno millsovským jazykem, v uplynulých přibližně 10 letech provedly elity revoluci zaměřenou proti nižším třídám. Zůstaly některé vnější znaky bývalého režimu (např. konají se pravidelné volby), ale jeho charakter se změnil. Je tedy logické, že se zvedla vlna zájmu o přibližně rok starý dokument Projevy nenávisti v online prostoru a na sociálních sítích zpracovaný politickou neziskovkou Člověk v tísni. Nevíme, do jaké míry jsou současné kroky ministerstva vnitra inspirovány přímo tímto dokumentem a nakolik jde o shodu danou tím, že autoři pochází ze stejného myšlenkového prostředí jako aktivisté Centra hybridních hrozeb. V každém případě je dobré věnovat zmíněnému dokumentu pozornost, protože odhaluje mnohé z mentality nového totalitního režimu.

Co je šíření nenávisti. Čtenář by naivně čekal, že „šířením nenávisti“ budou míněny výzvy k násilí, ničení majetku, případně publikování nepravdivých informací o nepřijatelných zvycích určité skupiny apod. Jenže dokument tvrdí, že při potírání nenávistného projevu nesmí být státní zásahy omezené žádnou konkrétní definicí. Jinými slovy, příčinou státního zásahu může být naprosto cokoliv, podle subjektivního hodnocení cenzora. Aktivisté Člověka v tísni uvádí konkrétní příklady nepřijatelného nenávistného projevu (str. 19 a 32).

– Mezi imigranty jsou teroristé.
– Masová imigrace povede ke zničení místní kultury.
– Neziskové organizace chtějí brát dotace na migranty.
– Část migrantů jsou ekonomičtí migranti.
– Vládní výdaje jsou ve skutečnosti placeny daňovými poplatníky.
– Imigrace představuje pro sociální systém takovou zátěž, že není možné financovat některé potřebné projekty.
– Evropské vlády nedokážou vyřešit migrační krizi.

Všimněte si, že všechny tyto domněle nenávistné výroky, které mají být kriminalizovány, jsou pravdivé. Proti komu má být uplatněna represe. Tradičně jsme si mysleli, že policie má zasahovat proti těm, kdo porušují zákony, a že když se lidé pohybují v mezích zákona, je to v pořádku. Podle analytiků Člověka v tísni je ale problém právě v tom, že nepřátelé zlomyslně dodržují zákony. Pokud lidé šíří nekorektní názory, aniž by při tom porušili zákon, měl by státní zásah následovat i tak (str. 8).

Další ilustrace situace pochází ze Slovenska, ze stanoviska Alojze Baraníka za stranu SaS (celý článek pod čarou 2 ): Sice neviděl vyšetřovací spis, nezná důkazní situaci, ale ví, že obžalovaný je vinen a má být ve vazbě, protože poškozený je tmavé pleti . Asi takto by se daly shrnout názory tímlídra strany SaS pro spravedlnost Aloise Baraníka, který zveřejnil své stanovisko, které se týkalo i kauzy “zmařeného pilotního projektu”, kde jsme mohli mít prvního obžalovaného podle Žitňanské protiextremistického zákona, kdyby to Harabin nezastavil. Alojz Baraník tvrdí: Obžalovaný je vinen a má být ve vazbě, protože poškozený je tmavé pleti. “Do tohoto politováníhodného schématu zapadá i medializované rozhodnutí senátu Nejvyššího soudu pod vedením Štefana Harabina, na základě kterého se dostal z vazby podezřelý z rasově motivovaného útoku. Jelikož poškozeným je francouzský student tmavé pleti, záležitost má i mezinárodní rozměr, “uvedl Baraník.

Pokud je stejně poškozen Evropan, běloch, postižený dalšími nemarxistickými lahůdkami, tak to stejným způsobem vnímáno a řešeno není . Pan Baraník je typickým příkladem evropského politika: totálně nevzdělaný, v horším případě zákeřný, protože ví o co jde, nebo užitečný idiot, který neví o co jde. Řešit situaci můžeme dvěma způsoby. První způsob je nulová tolerance všech extremistických hnutí, prioritně multikulturalismu a neomarxistických směrů jako je (naci) feminismus, genderizmus, homosexualizmus atd., jakož i neonacismu, anarchismu a ostatních levicových hnutí. Pravicový extremismus totiž reálně neexistuje. Druhý způsob je multikulturní respektování všeho, tedy i nacismu, či kanibalismu. V praxi to znamená otevřeně říci EU, že si může strčit všechny právní nařízení za klobouk, pokud jsou v rozporu se státními a národními zájmy členského státu.

Právě ideologická stránka vztahu EU k jejím členem je v tomto kontextu rozhodující. Kdo neuznává neomarxistickúou ideologii EU nemá povinnost se jí řídit. Jen v ideologickém kontextu je možné se evropskému právu účinně vzepřít.

Zase tu máme nacistické Německo a jeho právo jako vzor pro EU. Tak jako nacistické Německo máme proto právo nenávidět všechny , kteří se hlásí k multikulturnímu socialismu, nebo jsou součástí.

Pavel Fendek,  Institut národní politiky,  Slovenská republika

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.