Sweden-Rinkeby-War-Zone
18.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulti obohacení: Švédské gangy

Sdílejte článek:

MIKE/DE

K vzestupu multikulturních švédských gangů došlo v důsledku masové a nekontrolované migrace z třetího světa. Lidé pocházejí z oblastí, kde se průměrné IQ pohybuje od 60 do 80 do země, kde je průměr 100. Recept na katastrofu.

Rostoucí míra kriminality ve Švédsku už není tajemstvím. Stala se klíčovou v politických rozhovorech a umožnil skutečným nacionalistům,aby se dostali do popředí politické debaty.

Swedish Gangs

Bomby , útoky na policejní stanoviště, znásilňování … ale i některé deportace, odpor k politické korektnosti, pravá nacionalistická strana …

Toto je pouze úryvek z většího obrázku. Skutečná šířka toho, co se děje ve Švédsku, je mnohem větší. Ačkoli se v posledních měsících toho odhaluje stále více a existují už opravdové kroky k řešení mnoha problémů. Jako vždy, obraz není černý a bílý, ale někde mezi nimi.

Multikulti švédské gangy

Gangové přestřelky a kriminalita už jsou v popředí politické agendy s předsedou vlády Stefanem Lofvenem a opozičními stranami, které se zavázaly bojovat proti násilí gangů tím, že zvyšují výdaje na policii a zpřísňují tresty.

Racionálnější a logičtější přístup strany Alternativa pro Švédsko, která má nulovou toleranci ke gangům a chce deportovat zahraniční zločince i ilegální migranty, byl prozatím projednáván jenom na okraji politického spektra.

Podle agentury Reuters v uplynulých třech letech bylo při útocích v hlavním městě Stockholmu a dalších velkých městech zabito desítky lidí, kteří pocházejí hlavně z oblastí, kde dominují přistěhovalci. Politika anti-rasismu a nediskriminace vede k tomu, že v ulicích teče krev.

V roce 2017 bylo ve Stockholmu zaznamenáno 129 případů střelby. V těchto útocích bylo zabito devatenáct lidí, což je téměř dvakrát více než v roce 2016, podle oficiálních údajů.

V Malmö, kde asi 45% z 330 000 obyvatel má přistěhovalecké pozadí, policie tvrdí, že fungují tři nebo čtyři gangy.

“Dokonce i ze švédských nemocnic se stávají nebezpečné zóny. Gangy bojují v ghettech a kolem nich a často to končí s tím, že mnoho obětí je odvezeno do nemocnice s různými střelnými a bodnými zraněními. Zranění jsou následováni konvoji automobilů s členy jejich gangů a klanů, kteří pak bojují v nemocnici a kolem ní.” – Svenne Tvaerskaegg 

“Švédské” gangy policie vůbec nezajímá, proč by měla, když pracují převážně v no-go zónách, kde policie nebude do jejich činnosti zasahovat?

Po všech špatných zprávách je tady dobrá zpráva. Někteří Švédové se konečně probouzí a staví se na odpor. Neuvěřitelná změna může nastat v krátkém čase: vše, co potřebujete, je vůle a konzistence.

Zdroj: Defend Evropa


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 341 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů