eusssrpam
10.11.2021
Kategorie: Společnost

Mráz přichází z Bruselu

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Už nám dokonce vyhrožují, že nebudeme mít stejnou lékařskou péči jako očkovaní. No to je mi novinka. Jen nevím, jak je to s tou úžasnou péčí u očkovaných kteří se stejně nakazili a měli těžký průběh.

Jak je možné, že hodně lidí zapomnělo jak probíhá totalita. Starší ročníky v tom žili. Naučilo je to lži a předstírání, protože bez toho by za totáče měli hodně těžký život. Naučili jsme se žít na hraně povoleného a žili z domyšleného. Má to jednu obrovskou výhodu. Průser diktatury vyčmucháme jak bezvadný služební pes. Naučili jsme se mluvit pravdu jen doma a venku mít nasazenou masku nezájmu o politické dění. Taky o co jsme se měli starat, když v novinách byly pořád ty stejné pindy a vlastně jsme neznali s voje ministry. Znali jsme jen prezidenta a předsedu ÚVKSČM a věděli jsme že tam sedí nějaká Kabrhelová. Rudé právo se používalo na všechno možné, ale číst se to skoro nedalo.

Jak je možné, že máte před sebou naprosto stejný obraz a nevidíte to. Snad znáte knihu od Zdeňka Mlynáře Mráz přichází z Kremlu. Dalo by se to krásně přejmenovat na Mráz přichází z Bruselu. Stejně centralizovaná moc, stejné odebrání moci ostatním státům, stejný útlak neněmeckého obyvatelstva. Jen slepý a hloupý nevidí jak si Němci vybudovali svoji vysněnou Říši a šlapou po právech států pod rouškou jejich dobra.

Řečnění a propaganda, to je jejich doména. Joseph Goebbels byl mistr propagandy a Hitler uměl všechny ohnivé řeči prodat, zblbnout národ a donutit je ke všemu co ani nechtěli. Tak dlouho lidem vtloukali do hlavy, že za všechno můžou židé, až jim uvěřili a konec známe všichni. Napřed dali lidem chleba, pak nepřítele a nakonec válku. Taková je pravdu a všechno tohle se opakuje jak z kopíráku.

Nevidíte jak vtloukají do hlavy očkování a jak přitvrzují? Jak rozdmýchávají nenávist mezi očkovanými a neočkovanými? Očkovaní jsou nadlidé s Tečkou v mobilu a neočkovaní si za chvilku budou přišívat nápis Pozor neočkovaný. Zákazy, příkazy a výhružky. Jejich nová kampaň je více než nechutná. Možná část lidí podlehne a nechá se zmanipulovat, to je možné. Pořád tady však budou lidé se kterými nehnete i kdyby jste nám před dům postavili pohřebák.

Už nám dokonce vyhrožují, že nebudeme mít stejnou lékařskou péči jako očkovaní. No to je mi novinka. Jen nevím, jak je to s tou úžasnou péčí u očkovaných kteří se stejně nakazili a měli těžký průběh. Člověk čte ty příběhy lidí a nestačí si divit. Ne, nebudu o nich psát, protože nemám jejich souhlas a ani jsem ho nežádala. Mají dost svých problémů s následky po vakcinaci.

Tak dál sněte o tom, jak vás Německo zachrání od hladu, chladu a svrabu. Dál sněte o tom, jak vás má Západní svět rád a jak přispěchá na ochranu českého národa až bude zle. Asi tak jako když nás prodali Němcům a udělali si z nás Protektorát.

PS: Ano, snímky z Jipky budou kruté, ale kdopak ví, na co focený člověk právě umírá. Takhle totiž se umírá na rakovinu, infarkt a další nemoci. Lžou nám 30 let a dnes se rozhodli mluvit pravdu?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 617 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)