zemanbabis2
15.3.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Mr. Chaos a mlčení Miloše Zemana

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Ano, já vím. Je nyní těžká doba a kritizovat vládu s Babišem v čele se moc nenosí. Údajně maká 24 hodin denně a snaží se nás všechny zachránit před tím zákeřným coronavirem. Ani já se nechci na Babišovi zbytečně točit, chápu, že je v těžké situaci, kdy se opravdu musí projevit jako krizový manažer a ne ten, který problémy řeší jen čerpáním dotací.

Snažím se také pochopit všechny kroky vlády, které jako opatření proti coronaviru koná. Chápu, že to není žádná sranda a jsme opravdu, zvláště starší a nemocní, ve smrtelném ohrožení. Jenže …

90126387_10215989885076267_4979938219488444416_nCo vidím dnes a denně na televizní obrazovce? Zmateného chaota, který blábolí páté přes deváté, dnes popírá co řekl včera a jeho mantrou je, že všichni musí chodit hlavně do práce. Nebudeme zavírat obchody, roušek máme dost … sám je rozvezu. To jsou jen nejkřiklavější přešlapy “krizového manažera”.

Ovšem v čele státu by za takovéto situace měl být člověk, který nedělá opatření systémem pokus-omyl, ale odborník s jasnou vizí jak na to. Neměl by lidem stále tvrdit, že to prostě dělají za pochodu a tak to nějak všechno působí chaoticky, ale mít koncept, který by lidem jasně a srozumitelně vysvětlil.

Babiš bohužel dělá pravý opak. Dnes například jen tak mezi řečí pustil v TV Prima pokusný balónek celostátní karantény. Mě z toho vychází, že chtěl do zasedání vlády mít poznatky, co na to jako společnost a jestli by mu to nepoškodilo jeho PR. Jinak si to neumím vysvětlit. A to ještě nebylo na jeho vystoupení to nejhorší.

Opět se vyhýbal nepříjemným otázkám a mlel naučené fráze jak kolovrátek. Nedozvěděli jsme se v podstatě nic a v tom shluku slov a vět chaotického premiéra se už podle mne nevyzná ani Mára. Tohle prostě není krizové řízení státu, ale jeden velký blaf navařený Mr. Chaosem.

Bohužel ani náš druhý vysoký státní představitel, Miloš Zeman, na tom není o nic lépe. V těžkých dobách, kdy by měl národ burcovat, motivovat, uklidňovat a být jasným světlem na koronavirovém nebi, je zalezlý v doupěti a mlčí. To je president v krizi?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 697 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 3,12 out of 5)
Loading...
politicon.cz
124 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.