manipulacespolecnost
2.12.2019
Kategorie: Politika

Moudrým to došlo, blbci vládnou a přitvrzují

Sdílejte článek:

J3K

Směšnost používání zastíracích manévrů, které mají zakrýt vlastní špatná rozhodnutí, se stává normou chování politiků a prosluněných médií. Většina trestných činů poslední doby, v nichž hrály hlavní roli nože a mačety, znásilnění a vandalství, pochází z jedné a té samé dílny, kterou spravuje muslimská vrchní osobnost, která je prý velká.

V uplynulých dnech se v Londýnu a Haagu opět útočilo bodnými a sečnými zbraněmi. V období začátku křesťanských svátků tak Evropané zase pocítili, jak chutná integrace jiné kultury do té evropské. Na hladinu povědomí vypluly dva příklady toho, jak funguje evropská spravedlnost. Jestliže v Anglii vraždil Angličan, ovšem z evidentně arabským jménem, vzhledem a úmysly, pak v Haagu dotyčného zatknuli později a s jeho identitou se moc svěřovat nechtěli. V Londýnu ho museli dokonce policisté zastřelit, i když byl zpočátku přemožen trojicí kolemjdoucích. Přestože šlo o islámského fanatika, který měl být ještě ve vězení, pohyboval se tento volně mezi lidmi ozbrojen několika noži. Neschopnost vypořádat se s lidmi ohrožujícími vše, co nejen Britové stovky let budovali, je momentálně sebevražednou politikou Západu. Ale pokud si uvědomíme, jak se soud a odborníci snaží udělat blázna z mladíka, který nedávno znásilnil patnáctiletou dívku u nás, pak si musíme připustit, že epidemie zvaná korektní slepota, hluchota a sebedestrukce se šíří už i k nám.

Chování migrantů a muslimů žijících v Západní Evropě se výrazně radikalizuje a s příchodem Vánoc bude násilí opět častějším zdrojem událostí pro média. Ta se většinou snaží mlžit, šíříte li informace po sociálních sítích, udělají z vás nežádoucí osoby, v Německu vás i zatknou pro xenofobii a rasismus. Ve Švédsku vyhodí z práce. To vše je důsledek našich špatných rozhodnutí při posledních volbách. Evropě vládnou šílenci, pro které je migrace způsobem, jak se realizovat. Ohrožení vlastních voličů a zbylého obyvatelstva je prostě nezajímá. S výjimkou oficiálních představitelů Maďarska a Polska, části opozičních politiků a několika tváří vystupujících dlouhodobě a výrazně proti Bruselské klice a národním kolaborantům, nám všichni ostatní lžou a předstírají zájem o budoucí rozkvět Evropy. O tom, že už jsou některé země ztracené, není pochyb. Horší je, že mor se šíří dál a nakazil i okolí.

Neustále jsme ujišťováni, že nás se to netýká. A mezitím tu již podruhé hoří boj o jakési syrské sirotky, kteří asi ani neexistují. Politici a neziskovky chtějí zavléct Trojského koně. Nejde jen o mocí zkorumpované, kteří prosazují přijímání aspoň někoho za každou cenu, ale především o pootevření vrátek, která by šla později plně rozkopnout. Hloupá Šojdrová buď nechápe, za jak užitečného idiota byla vybrána, nebo je naopak velmi chytrá a hrou na city zkouší obměkčit ty, pro které je lidské myšlení nedostupnou komoditou. To Piráti a Demoblok už otevřeně lobují za přijímání a sehnali údajně již 200 rodin, které se nemohou dočkat toho, až jim někdo přiveze pár muslimů, o které by se tak rádi postarali. Kníže Schwarzenberg dokonce Čechy uráží s tím, že když nikoho nepřijmeme, bude to mezinárodní ostuda. Tak ať šlechtic zvedne zadek ze svého zámku (jak to bylo s restitucí po prolomení Benešových dekretů, to už všichni víme) a jde se podívat do některého z pražských nákupních center. Výsadek arabských žen zahalených od hlavy k patě není ničím výjimečným a odchytová služba na našich silnicích už také zaznamenala intenzivnější pohyb muslimských cestovatelů. Ostudou je, že tomu na hranicích nikdo nebrání.

Piráti již usilovně agitují za další přijímání. Tato lůza nejen, že škodí na jí obsazených magistrátech, ale navíc to dělá celospolečensky a celorepublikově. Nelze se tomu příliš divit, když se po spojení s většinou ostatních včetně vládních stran dohodli na vytvoření elaborátu, který se týká společnosti Facebook a sociální sítě, kterou spravuje. Výše uvedeným politikům vadí přílišná tolerance prostředí a požadují po americké vládě, aby zasáhnula a přinutila správce sítě k důslednější kontrole příspěvků. Samozřejmě mají na mysli údajný rasismus a xenofobii, za který však považují jakýkoliv nesouhlasný projev odporu proti systému jimi stvořeném. Jestliže komunisté kdysi vytvořili zvací dopis, pak představitelé ANO, ČSSD, Pirátů, Top09, STAN, KDU-ČSL a ODS vytvořili něco, čím žádají Američany o zvýšení kontroly na našem území. Neuvěřitelné, co se v dnešní době může stát. Hrdým musí být Čech ten, který tyto politické subjekty nevolil. Naopak jejich voliči jsou pravděpodobně od národní hrdosti pravděpodobně oproštěni, možná zasaženi mdlým rozumem. Tak nějak by to napsali v kronikách. Nechceme nikoho urazit, ale pokud lidé nevnímají to zlo, které je ve vysoké koncentraci zastoupeno v politických kruzích, pak ta mdlost mysli je vcelku reálným pohledem na vzorek potencionálních voličů výše uvedených kolaborantských stran.

Staroměstské náměstí společně s Václavákem ozářily osvětlené stromy a výzdoba, trhovci u stánků nabízí vánoční zboží a vstupy na tržiště už i u nás lemují betonové zátarasy. Prý se sice nemáme čeho bát, ale když už tu ta možnost je, tak se radši přizpůsobíme západní módě. Takže kamion asi na Staromák vraždit nepřijede, ale nějaké to píchnutí přijít možná může. Incidentů bude přibývat nejen na Západu, ale přijde jich více i k nám. Za každý z nich zodpovídají osobně ti, kteří umožní migrantům překročit naše hranice. I když se budou tvářit, jako že nikoliv, nezapomeňme na varování, kterých jsme dostali dosud nepočítaně. Laxnost a arogance odpovědných politiků a nejznámějších politických neziskovek musí být jednou potrestána. Kolik lidí bude ještě muset umřít, stát se obětí násilí, znásilnění a šikany, než Evropané rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou? Kdy se vzepřou systému a zabrání další sebedestrukci? Čas letí, s ním se zvyšuje riziko obrovských ztrát. Ekonomických, kulturních, ale i na životech. Opravdu to vnímá tak málo lidí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 835 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.