moskva
29.2.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Moskva: Muslimská chůva uřízla hlavu čtyřleté holčičce, kterou měla na hlídání

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 29|02|2016

Ruská policie dnes zatkla uzbekistánskou chůvu, která sťala malou holčičku v její péči.  Vyšetřovatelé sdělili, že byla zatčena, když měla u sebe oddělenou hlavu dítěte. Tělo dítěte ve věku tři až čtyři roky s bylo nalezeno se “známkami násilné smrti” v bytě v severozápadní Moskvě poté, co zde byl uhašen nahlášený požár.

Podle předběžných informací, chůva dítěte počkala až rodiče odejdou z bytu se svým starším dítětem a z neznámých důvodů, zabila maličkou, zapálila byt a odešla ven s uříznutou hlavou zavražděné dívenky v tašce.

Cestou ji zastavil policista a chtěl ji legitimovat. V tom okamžiku prý vytáhla z tašky hlavu a začala vykřikovat, že dítě zabila. Zadržena byla asi půldruhého kilometru od vyhořelého bytu.

Muslimka podle ruských médií vykřikovala „Alláhu akbar“ (Alláh je velký) a vyhrožovala, že se vyhodí do povětří. Na videu zveřejněném na internetu žena vykřikuje: „Blíží se konec světa a já jsem vaše smrt. Nesnáším demokracii. Jsem teroristka.“

Ženu později identifikovali jako 38-letou Gyulchekhru Bobokulovou z ex-sovětského, většinově muslimského Uzbekistánu. Zde se můžete podívat na hrůzné video:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
19 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.