14.1.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Moji sousedé jsou cikáni … otřesný příběh Oskara Dobrovodského

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: VÁCLAV HUSÁK 14|01|2014

 

To video se mnou doslova otřáslo. Pan Oskar Dobrovodský z Družstevné ulice ve slo­venských Malackách ho natočil v osobně bezvýchodné situaci jako dokument o hrůzyplných podmínkách, ve kterých již po několik let musí žít a s jejichž řešením mu státní správa nijak nepomáhá. Stačilo jen, aby se do sousedního objektu nastěhovala početná romská komunita, která se v mnoha směrech chová mnohem hůř, než zvířata, protože i ta obvykle chodí kálet někam do ústraní.

 

 

Tito agresivní a hluční lidé žijící z podpor vybraných od slovenských daňových poplat­níků nemají ani ty nejzákladnější hygienické návyky. Svou potřebu vykonávají kdekoli na dvorku, na němž si pak mezi lejny a hejny potkanů hrají jejich vlastní děti. Po té velké se nenamáhají ani s utřením znečištěného pozadí, někdy k tomuto účelu použijí dokonce čers­tvě vypranou osušku visící na provazu. Takovíto lidé jsou zdravotní i lidskou hrozbou pro ši­roké okolí.

 

 

Kde jsou ty romské elity, které by se mohly pokusit naučit své rodné bratry alespoň kadit a čůrat na záchodě a nespalovat v kamnech smrdutý odpad, který kouřem zamořuje sousední objekty. Takovéto jedince by měly soudy i s jejich dětmi poslat na povinnou inter­nátní převýchovu (srovnatelnou s povinnou protialkoholickou léčbou) a po jejím zvládnutí by je na zkušební dobu mohly opět pustit mezi lidi. V rámci školení by se práceschopní jedinci rovněž museli naučit nějaké řemeslo, které by je i jejich početné rodiny v budoucnu uživilo. Pokud budeme chování a způsob života podobných skupin ohrožujících poctivé občany dále tolerovat, počet těchto „lidských prasat“ bude stále narůstat stejně, jako množství stále více rozhořčených lidí. Až se jednou znovu objeví „muž s knírkem“ …, ale to už bude na všechna rozumná řešení pozdě.

 

Dovedu si představit, kolik „ochránců lidských práv“ mne za tento článek napadne. Když ale uznáte realitu, že jen v Družstevné ulici v Malackách každý dospělý pár těchto je­dinců „vychová“ dalších šest a možná i více svých „klonů“, pak by vám mělo být jasné, že ustupovat už se před tím problémem dále nedá. A ani nesmí !!!

 

K tomu nám nevelí žádný rasismus, ale prostý pud sebezáchovy.

 

 

 

ZDROJ: Václav Husák 

Video: http://www.youtube.com/watch?v=8AUxwxHjmvk&feature=player_embedded

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.