14.1.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Moji sousedé jsou cikáni … otřesný příběh Oskara Dobrovodského

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: VÁCLAV HUSÁK 14|01|2014

 

To video se mnou doslova otřáslo. Pan Oskar Dobrovodský z Družstevné ulice ve slo­venských Malackách ho natočil v osobně bezvýchodné situaci jako dokument o hrůzyplných podmínkách, ve kterých již po několik let musí žít a s jejichž řešením mu státní správa nijak nepomáhá. Stačilo jen, aby se do sousedního objektu nastěhovala početná romská komunita, která se v mnoha směrech chová mnohem hůř, než zvířata, protože i ta obvykle chodí kálet někam do ústraní.

 

 

Tito agresivní a hluční lidé žijící z podpor vybraných od slovenských daňových poplat­níků nemají ani ty nejzákladnější hygienické návyky. Svou potřebu vykonávají kdekoli na dvorku, na němž si pak mezi lejny a hejny potkanů hrají jejich vlastní děti. Po té velké se nenamáhají ani s utřením znečištěného pozadí, někdy k tomuto účelu použijí dokonce čers­tvě vypranou osušku visící na provazu. Takovíto lidé jsou zdravotní i lidskou hrozbou pro ši­roké okolí.

 

 

Kde jsou ty romské elity, které by se mohly pokusit naučit své rodné bratry alespoň kadit a čůrat na záchodě a nespalovat v kamnech smrdutý odpad, který kouřem zamořuje sousední objekty. Takovéto jedince by měly soudy i s jejich dětmi poslat na povinnou inter­nátní převýchovu (srovnatelnou s povinnou protialkoholickou léčbou) a po jejím zvládnutí by je na zkušební dobu mohly opět pustit mezi lidi. V rámci školení by se práceschopní jedinci rovněž museli naučit nějaké řemeslo, které by je i jejich početné rodiny v budoucnu uživilo. Pokud budeme chování a způsob života podobných skupin ohrožujících poctivé občany dále tolerovat, počet těchto „lidských prasat“ bude stále narůstat stejně, jako množství stále více rozhořčených lidí. Až se jednou znovu objeví „muž s knírkem“ …, ale to už bude na všechna rozumná řešení pozdě.

 

Dovedu si představit, kolik „ochránců lidských práv“ mne za tento článek napadne. Když ale uznáte realitu, že jen v Družstevné ulici v Malackách každý dospělý pár těchto je­dinců „vychová“ dalších šest a možná i více svých „klonů“, pak by vám mělo být jasné, že ustupovat už se před tím problémem dále nedá. A ani nesmí !!!

 

K tomu nám nevelí žádný rasismus, ale prostý pud sebezáchovy.

 

 

 

ZDROJ: Václav Husák 

Video: http://www.youtube.com/watch?v=8AUxwxHjmvk&feature=player_embedded

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.