road-470798_960_720
21.4.2016
Kategorie: Ekonomika

Moje peníze, Babiši, neuvidíš

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL BROŽ 21|04|2016

Od roku 1991 podnikám. Jinými slovy, dělám sám na sebe. Za to, že dělám sám na sebe, platím státu daně. Stát mi za to dává příležitost z mých daní podporovat nepřizpůsobivé, hordu zbytečných úředníků, poslance, senátory, ministry a nevyučené tupce, kteří pod tlakem kolegů udělají zahradnickou školu a za dva roky jim darují maturitu – tedy policajty, bachaře a různé “stráže”.

Tito lidé pak pobírají platy a různé výsluhy a prebendy v takové výši, že ani já na tyto peníze nedosáhnu. (V poměru pracovní doba : zisk). To vše po celou tu dobu strpím. Děti mi vyrostly ani nevím jak, data narozenin vnoučat se mi ztrácí mezi daty různých podání a hlášení a žena, moje krásná žena, se mi ztrácí před očima…

“Ty vole, ” říkávají známí “taky už jedete šestý gumy” … tím mi připomínají že se věk šedesátníka neúprosně blíží. A tak přichází mezidobí bilance výsledků života, o kterém si myslím, že byl plodný a celkem fajn. Jasně, chyb a kopanců bylo nespočet, ale člověk se tak nějak naučil znovu zvednout hlavu.

Nesčetněkrát jsem se účastnil hry státu s člověkem, kdy se uprostřed rozehrané partie mění pravidla a vždy v neprospěch mě, živnostníka. Komplikace, které stály nemalé peníze, mnohdy i peníze, které jsem sám ani neměl, tyto komplikace mne neodradily a opět a znovu jsem se odlepoval ze dna. Dalo se to strpět až do teď.

Jsem rád, že si pan Babiš prosadil své přiblblé EET ještě v době, kdy byl čas na podání daňového přiznání. Čekal jsem do poslední chvíle a dal si tu kouzelnickou práci, aby mé daně, pane Babiši, byly poprvé, za téměř čtvrt století, rovny nule. Ve vší počestnosti a s čistým svědomím věz Babiši, že moje peníze už neuvidíš.

Odcházím z podnikatelské scény této republiky a veškerá svá aktiva převádím do státu, který si váží lidí, kteří platí daně. Pracoval jsem tvrdě a obětoval podstatnou část života proto, abych byl samostatný a nezávislý, nikoliv pro to, aby mne nějaký postkomunistický přisluhovač, člen zločinecké StB a podvodník s Evropskými dotacemi řadil mezi zloděje a neplatiče a na to konto mi chtěl implantovat čip, který spočítá kdejaké mé lejno.

Mám toho dost a nejsem sám. Končíme vážení a jako reakci na nařčení pan Babiše, že “tuná všeci kradnů” sděluji svůj vyhraněný názor: Jeden z největších zlodějů a podvodníků v ekonomické sféře ČR jsi ty, Andrej Babiš.

ZDROJ: Pavel Brož

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
60 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.