road-470798_960_720
21.4.2016
Kategorie: Ekonomika

Moje peníze, Babiši, neuvidíš

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL BROŽ 21|04|2016

Od roku 1991 podnikám. Jinými slovy, dělám sám na sebe. Za to, že dělám sám na sebe, platím státu daně. Stát mi za to dává příležitost z mých daní podporovat nepřizpůsobivé, hordu zbytečných úředníků, poslance, senátory, ministry a nevyučené tupce, kteří pod tlakem kolegů udělají zahradnickou školu a za dva roky jim darují maturitu – tedy policajty, bachaře a různé “stráže”.

Tito lidé pak pobírají platy a různé výsluhy a prebendy v takové výši, že ani já na tyto peníze nedosáhnu. (V poměru pracovní doba : zisk). To vše po celou tu dobu strpím. Děti mi vyrostly ani nevím jak, data narozenin vnoučat se mi ztrácí mezi daty různých podání a hlášení a žena, moje krásná žena, se mi ztrácí před očima…

“Ty vole, ” říkávají známí “taky už jedete šestý gumy” … tím mi připomínají že se věk šedesátníka neúprosně blíží. A tak přichází mezidobí bilance výsledků života, o kterém si myslím, že byl plodný a celkem fajn. Jasně, chyb a kopanců bylo nespočet, ale člověk se tak nějak naučil znovu zvednout hlavu.

Nesčetněkrát jsem se účastnil hry státu s člověkem, kdy se uprostřed rozehrané partie mění pravidla a vždy v neprospěch mě, živnostníka. Komplikace, které stály nemalé peníze, mnohdy i peníze, které jsem sám ani neměl, tyto komplikace mne neodradily a opět a znovu jsem se odlepoval ze dna. Dalo se to strpět až do teď.

Jsem rád, že si pan Babiš prosadil své přiblblé EET ještě v době, kdy byl čas na podání daňového přiznání. Čekal jsem do poslední chvíle a dal si tu kouzelnickou práci, aby mé daně, pane Babiši, byly poprvé, za téměř čtvrt století, rovny nule. Ve vší počestnosti a s čistým svědomím věz Babiši, že moje peníze už neuvidíš.

Odcházím z podnikatelské scény této republiky a veškerá svá aktiva převádím do státu, který si váží lidí, kteří platí daně. Pracoval jsem tvrdě a obětoval podstatnou část života proto, abych byl samostatný a nezávislý, nikoliv pro to, aby mne nějaký postkomunistický přisluhovač, člen zločinecké StB a podvodník s Evropskými dotacemi řadil mezi zloděje a neplatiče a na to konto mi chtěl implantovat čip, který spočítá kdejaké mé lejno.

Mám toho dost a nejsem sám. Končíme vážení a jako reakci na nařčení pan Babiše, že “tuná všeci kradnů” sděluji svůj vyhraněný názor: Jeden z největších zlodějů a podvodníků v ekonomické sféře ČR jsi ty, Andrej Babiš.

ZDROJ: Pavel Brož

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro), Petr Čermák 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 965,46 Kč
Vybráno 19.90%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
60 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.