36262-piga-easy-resize.com
23.9.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Módní reklamní roll upy – převálcujte konkurenci!

Sdílejte článek:

V současnosti najdeme na marketingovém trhu mnoho forem reklamy, a proto je stále obtížnější se rozhodnout, kterou z nich zvolit pro svou vlastní firmu. Každá solidní značka by měla mít profesionální reklamu, která zajistí viditelnost a rozpoznatelnost mezi konkurencí. Proto se všichni podnikatelé shodují na jedné věci: reklama by měla být především účinná! Nejlepší je tedy využít alespoň několik druhů marketingového sdělení. Abychom přiblížili jednu ze stále populárnějších forem reklamy, budeme se v tomto článku zabývat roll upy. Doporučujeme, abyste si článek pozorně přečetli!

Reklamní roll upy – proč vsadit právě na ně?

V době, kdy se klasické letáky pomalu stávají minulostí, stojí za to vsadit na moderně vypadající reklamu. Reklamní roll upy svou podobou navazují na globální události, a jsou tedy vnímány pozitivně a profesionálně. Proto pokud chcete zdokonalit svůj propagační stánek na oborových veletrzích nebo zdůraznit slavnostní otevření prostor, pak roll up bude trefou do černého! Jednoduše si objednejte libovolnou grafiku na vysoce kvalitním, trvanlivém a jemně lesklém materiálu. Díky tomu bude vaše reklama vypadat skvěle po dlouhou dobu.

Roll up – praktická a bezstarostná reklama

Hlavní předností roll upů je však jejich konstrukce, která umožňuje velmi snadnou a bleskovou montáž a demontáž. Stačí rozvinout nebo svinout roll up banner do nenápadné lišty, a můžete jej bezpečně přepravovat bez obav, že reklamu poškodíte, a také ji pohodlně uchovávat, protože nezabírá mnoho místa. K tomuto účelu také poslouží praktické obaly, do kterých je možné roll upy libovolných rozměrů schovat (nejoblíbenější jsou rozměry roll upů 85×200 a 100×200).

Díky snadnému svinování a rozvinování se vyhnete nežádoucím záhybům a deformacím, které znetvoří celek a odvedou pozornost od sdělení – koneckonců, úhlednost je jednou ze základních vlastností účinné reklamy. Roll upy jsou přitom extrémně stabilní, takže se při mírném vánku nepřevrátí. Pevný stojan zaručuje dokonalé vyvážení výrobku, a tím i nenarušení jeho rovnováhy a důstojné prezentace.

Univerzální reklama a dekorace

Roll upy můžete postavit jak uvnitř, tak i zevnitř budov – jsou zcela mobilní a pohodlně se přemísťují z místa na místo. Navíc, když chcete reklamu změnit, jednoduše vyměníte jen grafiku a můžete dál používat svůj roll up. Provedete to nahráním souborů s designérskou grafikou pro roll up, který vám neprodleně vytiskneme! Mějte na paměti, že čím jsou barvy intenzivnější a nápisy výraznější, tím větší je šance, že budete viditelní v davu. A pokud chcete být viditelní na každé straně, vyzkoušejte oboustranné roll upy, u kterých se budou zastavovat kolemjdoucí bez ohledu na směr jejich chůze. Je to opravdu výhodná nabídka, jelikož za relativně nízkou cenu získáte opakovaně použitelnou reklamu. Navíc podpora filozofie ve smyslu nulových odpadů může mít velmi pozitivní vliv na image vaší značky.

Pomocí módních reklamních roll upů bude vaše podnikání ještě konkurenceschopnější – tato forma reklamy je mnohem lépe zapamatovatelná pro potenciální zákazníky než její klasické varianty. Koneckonců, náš zrak se upíná na nové a nevídané, namísto okoukaných pohledů, které vidíme každý den. Proto, pokud hledáte efektivní způsob, jak rychle a snadno se zviditelnit na trhu ve svém oboru, je pro vás roll up reklama ideální!

Neváhejte a již dnes vyzkoušejte kompaktní reklamu budoucnosti!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 111 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...